Висока температура Отпор Долго се Справи со Триаголник Остри Squeegee Стакло Снег Лопата Автомобил Филм Алатка Автомобил Винил Scraper Алатки A01

Висока температура Отпор Долго се Справи со Триаголник Остри Squeegee Стакло Снег Лопата Автомобил Филм Алатка Автомобил Винил

19 %

DEN 121.00

DEN 149.76

Свеж

Во магацинот


Модел : A01
Н. Ж : 39g
Материјал : пластика, гума
Големина : 11.5*22cm
Боја : жолта
Животниот век : 4-5 години
Примена : автомобил за Завиткување Прозорец стакло Багра Scraper Контура Посочи Крајот Squeegee

Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Дијаметар: 11.5cm
Објектот Тежина: 39g
Материјал Тип: Пластични
Објектот Должина: 11.5cm
Објектот Висина: 1cm
Специјални Функции: Пластични Автомобил Филм Алатки Триаголник Стружење Апликатори Остри Squeegee
Објектот Ширина: 22cm
Бренд Име: CNGZSY
Модел: A01
Н W: 39g
Материјал: Пластични
Големина: 11.5*22cm
боја: Жолта
живот: 4-5 години
Жолта Оди Агол Squeegee почиста: Професионални Прозорец Багра Алатка Агол Жолта Squeegee
Долго Постапува Триаголник Scraper: Автомобил Чистење Squeegee Винил Филмот Заврши Алатки Scraper
Автомобил Прозорец Чистење Squeegee Стакло Wiper: Прозорецот Багра Алатката Триаголник Филм Scraper Автомобил Винил Апликатори Алатки
Топлина Се Спротивстави На Пластични Bevel Отвори Squeegee: Bevel Отворање На Прозорецот Багра Отстрани Scraper

Додатоци на производи

1M/тркалаат 4.8 cm Автомобил Винил Филмот Заврши Чувствува Автомобилот Прозорец Багра Алатка Squeegee Ткаенина се Почувствувале Свеж Со попуст
Универзална Авто Микрофибер Автомобил Duster Четка За Чистење Прашина, Нечистотија Чиста Четка Автомобил Грижа Алатки За Полирање Свеж Со попуст
1Pc Двојно Страна Автомобил Мие Ракавици Чистење на Сунѓерот Крпа Четка Алатки Микрофибер Чисти Прозорецот Корални Автомобил Свеж Со попуст
1 Парче Автомобил Мие Сунѓерот за Миење и Чистење Свеж
1 Парче Автомобил Мие Сунѓерот за Миење и Чистење

Ве молиме да се повлечеме на објектот кој се испраќа преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може д

DEN 46.08
нов бренд на Автомобил Мие 1050gsm 45cmx38cm Супер Дебела Кадифен Микрофибер Крпа Автомобил Грижа Восок Полирање Детали Свеж Со попуст
1pc Сина Автомобил Мие со Четка Авто Надворешноста Стигнале Долго се Справи со Проток на Вода се Префрлите Пена Шише Автомобил Свеж Со попуст
Перач на автомобили Мека Чистење Волна Перење Ракавици Авто Грижа Додатоци за Автомобил-стил, Микрофибер Миење Автомобилски Свеж Со попуст
2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик M14 Завртка Вретено Вежба Адаптер Поддршка Подлога Жица Четка За Автомобил полски Восок Пена Свеж Со попуст
MARFLO Автомобил Мие Магија Клеј Бар Лубрикант Магија Глина Мате за Магија Глина Подлога Крпа Мит Свеж
MARFLO Автомобил Мие Магија Клеј Бар Лубрикант Магија Глина Мате за Магија Глина Подлога Крпа Мит

Answer : ___________________________ Note : Детали глина не се отстрани оксидира боја или се пополни во флеки Бришење на ваш

DEN 175.68
10pcs/многу Волна Почувствува 4 инчен Squeegee работ завиткување налепница за Возило Винил филм Авто Заврши Нијансирање Апликација Свеж Со попуст
Marflo 5pcs/многу Автомобил Мие со Детали Магија Клеј Бар 100g парична Казна Медиум Кралот Одделение Тешки 80g Детали Бар Свеж Со попуст
14 Инчен Жолта Почиста Силикони Сечилото Автомобил Прозорец Scraper Филм Scraper Вода Алатка Свеж Со попуст
14 Инчен Жолта Почиста Силикони Сечилото Автомобил Прозорец Scraper Филм Scraper Вода Алатка

Име На Производ : 14 Инчен Жолта Почиста Силикони Сечилото Автомобил Прозорец Scraper Филм Scraper Вода АлаткаС�

DEN 316.00 371.52
Количка За Вода Кофа Отворено Преносни Автомобил Мие Кампување Риболов Чистење Свитлива Кофа Производи Стигнале Кофи Свеж Со попуст
Нови 92x56cm Големи Димензии Микрофибер Автомобил Ткаенина за Чистење Крпа Супер Дебела Кадифен Автомобил Миење и Сушење Крпа Свеж Со попуст
5PCS Пластична Рачка Автомобил Четки За Внатрешни работи Детали Табла Прирабници Тркала Климатизација Мотор Автомобил Мие Чистење Свеж Со попуст
БУ-Bauty топла нови Гуми Тркала Чистење на Автомобил Четка Микрофибер Чистење Автомобил-Стил, Авто Грижа Прашина Отстранување Свеж Со попуст
Гума Нерѓосувачки Челик Squeegee Автомобил Завиткување Scraper Прозорец Стакло Шофершајбната Вода Wiper Home Office Бања Чистење Свеж Со попуст
Автомобил Перење Алатка За столче СТП и Вистинска Кожа за Чистење со Четка Авто Грижа Пластична Рачка Автомобил Четки Детали Свеж Со попуст
Автомобил Чистење Комплет 2 парчиња Микрофибер Крпа Автомобил Ткаенина за Чистење 1pc Тркала Четка 3pcs Апликатори Влошки 3pcs Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : СунѓеротДимензии : Должина околу 17cm.ширина околу 10cm,висина за 7

DEN 53.00 62.88