1600DPI Безжичен Оптички Глушец Mause Автомобил Форма Глувчето Безжична 2.4 GHz Глувчето за Мерење Fio со USB Приемник за Компјутер Глувци

1600DPI Безжичен Оптички Глушец Mause Автомобил Форма Глувчето Безжична 2.4 GHz Глувчето за Мерење Fio со USB Приемник за Компјутер

50 %

DEN 373.00

DEN 746.40

Свеж

Во магацинот

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Симпатична дизајн со LED светло,како тоа нема индивидуални switch за LED светло,светлината е формирана бидејќи на светлината на пренос,така што светлината не е силна,ова може исто така да ја зачувате енергијата од батеријата 2.За руски клиенти, ве молиме да ги пополните редоследот по име и презиме, или не може да се испрати на стоките, ви Благодарам за вашата соработка 2.69 (инчи)
Безжична Работат на Далечина : До 10 M
Боја : Темно Сина,Светло Сина,Црвена,Сива,Сребрена,Златна
Батерија : 1x AA Батерии (Не се вклучени)
Компатибилен со Windows XP, Vista, Win 7, МЕНЕ,2000,За Macbook,Linux и повеќе Забелешки : 1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.0 V
Номинална работат на струјата : 25m A
Вклучете Живот : 5 Милиони циклуси
Батон : 2 Копчиња + 1 Копчето За Тркала
Големина : L 4. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.За Боја : ние ги преземат слики со користење на Дигиталната камера, некои бојата на случаи ќе има некои разлики поради технички ограничена, се надевам, ќе може да се разбере Пакет се вклучени : 1 X USB Безжичен Глушец (без мало пакет),1 X USB Приемник
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време На Испорака :
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.0
Резолуција : 1600 DPI
Метод На Следење На : Оптички
Номинална работен Напон : 3. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Додатоци доаѓаат со 1-недела гаранција. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Интерфејс : USB 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ако стоката пакет беше скршен ве молиме да го отфрли и да ги преземат фотографиите ни ги испратите 3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).кога ќе го користите глувчето ве молиме користете го глувчето подлога заедно Внимание : 1. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Тип: 2.4 Ghz Безжична
Бруто тежина: 140g
Стил: 3D,Мини
Пакет: No
Бренд Име: CHYI
Времето на пазарот: Април-14
Број На Модел На: CM0015
Рака Ориентација: Право
Интерфејс Тип: USB
DPI: 1600
Операцијата На Владата: Opto-електронски
Број на Ролки: 1
Моќност Тип: Батеријата
Број на Копчиња: 3
Име на производ: игра глувчето,автомобил глувчето,на глувчето автомобил,3d глувчето,лаптоп глувчето
Тип: Автомобил Форма Безжичен Глушец
Оптичка Резолуција: околу 1600 DPI
Нето тежина: за 70g
Големина: about 115*52*43mm
Работата од далечина: за 10m
Погоден батеријата: 1*АА батерија (не се вклучени)
Примена: Десктоп, За Домашна Употреба, Лаптоп, За Користење
Безжична Технологија: Поддржани
Производи Статус: Акции

Додатоци на производи

MaiYaCa Цртан филм Голема Игра Mouse Pad 900*300 висок квалитет со edge заклучување Брзина Верзија Игра Тастатура Подлога за Свеж Со попуст
dota подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad locrkand игри mousepad гејмер да тастатура за лаптоп глувчето Свеж Со попуст
dota подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad locrkand игри mousepad гејмер да тастатура за лаптоп глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 499.00 623.52
Шпански Јазик Ултра тенок 2.4 G Безжична teclado за Macbook/PC компјутер/Лаптоп /Андроид таблет/ Smart TV со USB приемник Свеж Со попуст
Шпански Јазик Ултра тенок 2.4 G Безжична teclado за Macbook/PC компјутер/Лаптоп /Андроид таблет/ Smart TV со USB приемник

Ултра тенок 2.4 G Безжична teclado за Macbook / PC компјутер / Лаптоп / Андроид таблет / Smart TV со USB приемник Карактер

DEN 793.00 1368.00
Нови Rapoo V302 7000 DPI 7 Програмабилни Копчиња Оптички Сензор P3320 Светлото Оптички Игри Глувчето за Професионален Гејмер Свеж Со попуст
2.4 GHz Безжична Игри Глувчето USB Приемник Про Гејмер За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп безжична тастатура и глушец оптички глушец Свеж Со попуст
2.4 GHz 1600DPI Игри Глувчето фотоелектрически без жици Свеж
2.4 GHz 1600DPI Игри Глувчето фотоелектрически без жици

Компатибилен со Windows ME / 2000 / XP / Vista / Win 7 / Win 8 / MAC OS или повисоко Switchable DPI 800 / 1000 / 1200 / 1600 преносни и мала тежин

DEN 204.48
Водоотпорен Bluetooth 3.0 Силикони Тастатурата За iPad За iPhone, Samsung Телефон Лаптоп, Лаптоп IOS Android Таблет КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
Водоотпорен Bluetooth 3.0 Силикони Тастатурата За iPad За iPhone, Samsung Телефон Лаптоп, Лаптоп IOS Android Таблет КОМПЈУТЕР

01 USD50,000 ДОЛАРИ Web Money 0.01 USD50,000 ДОЛАРИ Маестро Дебитна Картичка 0 Вие мора да му кажете ни што дефектот е и н

DEN 631.00 941.28
најевтиниот Shyvana mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Половина-Змеј игри padmouse гејмер лаптоп Свеж Со попуст
најевтиниот Shyvana mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Половина-Змеј игри padmouse гејмер лаптоп

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 729.00 911.04
8 копче Translucidus Светлото PBT Посебни Keycap За Corsair STRAFE K65 K70 Logitech G710+ Звучници USB механички Тастатура Keycap Свеж Со попуст
8 копче Translucidus Светлото PBT Посебни Keycap За Corsair STRAFE K65 K70 Logitech G710+ Звучници USB механички Тастатура Keycap

Keycaps САМО, НЕ тастатури !!!Детали за производот : Нови Пристигнување ОЕМ MX прекинувачи Keycaps Светлото PBT 8 ко

DEN 376.00 470.40
Безжична Bluetooth Тастатура За Apple iPad Воздух 2 Таблета Случај Кожа Отстранлив Капак Со Мобилен руски Изглед на Тастатура Свеж Со попуст
Darth vader Топла Продаде Дизајн Против пролизгување Трајни Нови Пристигнување Прилагодено Правоаголна Mouse Pad Компјутер PC Свеж Со попуст
евтини светот на резервоари mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето notbook компјутер mousepad големи игри padmouse гејмер тастатура Свеж Со попуст
CHYI Безжичен Глушец Ергономски 2.4 G 800/1200/1600 DPI 7D Rechageable Li-лав Батеријата Оптички Глушец со ременче за на Одмор Свеж Со попуст
CHYI Безжичен Глушец Ергономски 2.4 G 800/1200/1600 DPI 7D Rechageable Li-лав Батеријата Оптички Глушец со ременче за на Одмор

Човековите Дизајн, ќе го направат вашиот Зглоб удобно кога го користите глувчето Ако во вашата земја се

DEN 302.00 335.52
еснаф војни подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad Маса шема игри mousepad гејмер да тастатура глувчето Свеж Со попуст
тим тврдина mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse кул игри mousepad гејмер да тастатура глувчето Свеж Со попуст
тим тврдина mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse кул игри mousepad гејмер да тастатура глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 556.00 695.52