1 Пар СПА Гел Ракавици ИЛИ Чорапи за Обновливи Крем за Избелување на Exfoliating Мазни Нозе Рака Маска Силикони Чорапи Нога Нега Ракавица

1 Пар СПА Гел Ракавици ИЛИ Чорапи за Обновливи Крем за Избелување на Exfoliating Мазни Нозе Рака Маска Силикони Чорапи Нога

5 %

DEN 266.00

DEN 279.84

Свеж

Во магацинот


1 Пар СПА Гел Ракавици ИЛИ Чорапи за Обновливи Крем за Избелување на Exfoliating Мазни Нозе Рака Маска Силикони Чорапи Нога Нега Ракавица
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Дизајниран да придавам влогови на кожа и направете ја вашата нога&рака изгледа свежо и негување
Погоден за луѓето кои стојат за подолг период или жените кои често носат висока пета чевли за долго време
Уникатен дизајн роман, употребата на опуштено и удобно
Се користи заедно со лосион за тело, нога или рака крем, создавање на подобар ефект
Специјално дизајнирани, удобен за носење
Секој пат 20-30 минути се препорачува
Материјал : 100% Aquasource, 80 проценти најлон и 20% еластомер предиво
Големина : една големина одговара на повеќето жени
Боја : розева
Чорапи Должина : Околу. 20cm
Ракавици Должина : Околу. 19cm
Забелешка : Овој објект не е погоден за медицински третман
Начинот на употреба :
За Раце :
1. Чистење на рацете со вода и се суши на влага
2. Се применуваат навлажнувачки крем
3. Стави на ракавици
4.отстрани ракавици по 30 минути
За Нозе :
1. Чистење на нозете, сува вода
2. Хидратантна крема
3. Носат се етерични масла се
4.по 30 минути, дај ногата warmers
Перење метод и answer : ___________________________ note :
Не суво чистење, миење на температура под 30 степени
Не користите белење агент да се мијат
Ако е можно, употребете детергент
Избегне директна сончева светлина
По сушењето, ве молиме чувајте го на рамна положба
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Стр ackage Li st :
1 пар Спа Гел Чорапи ИЛИ 1 пар спа гел ракавици (ве Молиме изберете стил кога ќе го поставите цел. )

боја: Ракавици, Чорапи Нозе
Тип На Објект: Нога Нега Алатка
Број На Модел На: NA1861A
Големина: Hand Foot Mask
Материјал: Нога Нега На Силиконски Гел Чорапи
Бренд Име: RORASA
Тип: СПА Гел Чорапи & Ракавици
Навлажнувачки спа гел ракавици: Столетните Мазна Убавина Рака Маска За Нега На Нозе
СПА Навлажнувачки Гел Чорапи Ракавици: Силиконски Sock Ракавица Нога Маска
Белење На Exfoliating Нога Маска Ракавици: Столетните Убавина Силикони Чорапи

Додатоци на производи

50pcs 30 ml бисер бело стакло Етерично масло шише серум шишиња козметички пакување шише со droppers Свеж Со попуст
50pcs 30 ml бисер бело стакло Етерично масло шише серум шишиња козметички пакување шише со droppers

50pcs 30 ml бисер бело стакло Етерично масло шише серум шишиња козметички пакување шише со droppers Материјал : С

DEN 2188.00 2544.00
4pcs/Многу Buffers Нокти Датотеки Грижа Блок Пескарење полски Помине Уметност Алатки Боја Сунѓерот Пескарење Бафер Блок Помине Свеж Со попуст
Ноктите Buffers Крива Директно Пескарење Сунѓерот Датотеки Мелење Полирање На Нокти Датотека Нокти Помине Уметност Алатка Свеж Со попуст
100g X 50 јасно празни пластични крем контејнери тегли со завртка капи,deodorant контејнери козметички пакување, пластични, Свеж Со попуст
УВ Гел лак Смена Почиста Acetone Вода Складирање Празна Шише Помине Уметност Обезбедува Брза Испорака Свеж Со попуст
УВ Гел лак Смена Почиста Acetone Вода Складирање Празна Шише Помине Уметност Обезбедува Брза Испорака

Тип : Празно ШишеМатеријал : ПластикаКапацитет : 200mlПогоден за : лак, Acetone ВодаНастани : Патување, Одмор, До

DEN 36.00 54.24
Бесплатен Превозот Преносни Рака Прст Пети Помине Уметност Полски Бои Фен Компресор Мини Алатка Свеж
Бесплатен Превозот Преносни Рака Прст Пети Помине Уметност Полски Бои Фен Компресор Мини Алатка

Бесплатен Превозот Преносни Рака Прст Пети Помине Уметност полски Бои Фен Компресор Мини Алатка Опис :

DEN 326.40
300 ml / 150 ml Шише со Спреј за Коса Убавина, Фризер Sprayer Коса Салон Фризирање Алатки Додатоци Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
300 ml / 150 ml Шише со Спреј за Коса Убавина, Фризер Sprayer Коса Салон Фризирање Алатки Додатоци Бесплатен Превозот

300 ml / 150 ml Шише со Спреј за Коса Убавина, Фризер Sprayer Коса Салон Фризирање Алатки Додатоци Бесплатен Прев

DEN 355.00 444.00
100PCS/МНОГУ 5ML Празни Кармин Цевка,Бело+портокал капа Шминка Усна Сјај Сад,Примерок Козметички Lip Balm Под-флаширање HZ20 Свеж Со попуст
MUB - 1ml 2ml 3ml Refillable Мини Трепките Цевка Преносни Празни Маскара Цевка Eyelash Шишенцето Течни Шише Сад Црна Капа Свеж Со попуст
MUB - 1ml 2ml 3ml Refillable Мини Трепките Цевка Преносни Празни Маскара Цевка Eyelash Шишенцето Течни Шише Сад Црна Капа

Нашата компанија има многу видови на парфем шишиња Ако ви треба голема количина,ве молиме да се чувству

DEN 43.00 57.60
100pcs/многу Криви Сиви Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Нокти Датотека 100/100 двострано Nailfile Помине Уметност Совети Свеж Со попуст
година Нови Шарени Нокти алатки Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел Ноктите Уметност Прашина Почиста 02SQ 2P9B 8LWC Свеж Со попуст
[BFL-003]50Pcs/Многу Нокти Датотека Бафер, Чистење Пескарење Датотеки Блок,на големо,за Помине Уметност со бафер полски Мазна Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот БИЛО Златна Кристал се Справи со Овална Најлон Коса Гел Ноктите Четка Со Метална Капа 4 едно Парче Свеж Со попуст
5pcs/многу Јасно Усна Сјај Цевка Црна Lip Balm Празни Кармин Шише Убавина Козметички Пакување Сад Алатка Мини Примерок Ампули Свеж Со попуст