Jialian Sugarcraft Нови Pegasus силиконски калап фондан торта декорирање алатки чоколадо gumpaste габи FT-0987

Jialian Sugarcraft Нови Pegasus силиконски калап фондан торта декорирање алатки чоколадо gumpaste габи FT-0987

47 %

DEN 73.00

DEN 138.72

Свеж

Во магацинот


Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај објектот боја автоматски ќе испрати материјал : храна одделение силика гел Големина: 7.7*7.5*0.6 cm Тежина: 36g тип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер/чоколадно/глина/сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќа материјал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура - 40 степени - 230 степени
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или FEDEX или UPS или ТНТ или e-EMS, Тоа ќе стане многу повеќе брзо. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Услуги на клиентите е многу важно за нас. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот. 3) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ние се осигура дека на ист стил како што е прикажано на фотографиите. 5) Ако клиентот е руската Федерација, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме, инаку вие веројатно не можат да добиете на стоки. ви благодарам многу.

Бренд Име: ангелските крилја
Торта Алатки Тип: Габи,
Материјал: Силикони
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На: FT-0987
Непристојни Слика: No
Сексуално Сугестивна: No
Тип: Торта Алатки
прилагодена форма: кориснички направени
Трговија на големо: Yes
боја: Пинк
Обликот: правоаголник
Употреба: чоколадата прави торта
Карактеристики: пердув крило
Пакување: opp
Рејтинг на температура: -40C на +230C
Употреба: желе бонбони рерна DIY
Материјал: Еко-Пријателски

Додатоци на производи

13*13cm Цвет Вдлабната Форма Фондан Свадба Торта Декорација Алатка Мувла Cookie Торта Бисквит Матрицата Пекарница Алатка Фондан Свеж Со попуст
5PCS Згради за diy scrapbooking ајфеловата кула торта матрицата за торта граница украсување пластични фондан матрицата сликарство Свеж Со попуст
Ѕвезди Текстура втиснување акрилик Возен Pin Ѕвезди за шеќер занает Торта Фондан Тесто Декорација Алатки 51014 Свеж
2 парчиња Круг Тефлон Не-стап Мат Лагер Лист Готвење Вок Лист Подлога Кујна СКАРА за Печење Душеци Преносни Лесно Чистење Фолија Свеж Со попуст
Дрвени Печење Држи Тркалање Pin Фондан Паста Торта Ролери Прилагодливи Мултифункционален Врежана Ролери Мувла Торта Декорирање Свеж Со попуст
6PCS Круг Бран Пластични Клипот Машина Фондан Торта Мувла Cupcake Колаче Тесто Чоколадна Бисквит Декорација Печење Алатка FQ2050 Свеж Со попуст
PYL596U 43.5 mm Голема Младата Месечина Силиконски Калап - Луна Мувла Торта Декорација Занает, Фондан, Смоли, гуми за Џвакање Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Силикони Форма 5 indents Silform/Леб Мувла Silform Стаклени Влакна Печење Форма Flexipan Храна Одделение Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Силикони Форма 5 indents Silform/Леб Мувла Silform Стаклени Влакна Печење Форма Flexipan Храна Одделение

цел БојаЦрнаГолемина460x335x270mmНето Тежина125g( / +5g)Алинеја Бр.5Мувла ФормаПравоаголникIndnet Големина340x80mmМате

DEN 554.00 1007.52
Facemile 6 дури и снегулка пудинг желе силикони торта мувла рачно изработени сапун мувла 53043 Свеж
Facemile 6 дури и снегулка пудинг желе силикони торта мувла рачно изработени сапун мувла 53043

Материјал : силиконТип : торта алаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматскиВисок квалитет и тоа е лесно за употре

DEN 188.64
15 Шуплини Силикони Големи Хемисфера Чоколадо Калап За Печење Торта Купола Мувла Мат Печење Алатка Додатоци F20 Свеж Со попуст
Facemile Круг Круг Легура Cookie Торта Желе Машина Калај Подарок Мувла Алатка Кујна зеленчук овошје секачи 20-02 Свеж
Бисквит Создателот Cookie Одлуки Пиштол Cookie Притиснете Машина Пиштол Торта Оркестарот 13 Cookie Притиснете Калапи 8 Тесто Свеж Со попуст
3PCS/Set Дама Облека Accessores Колаче Машина Поставите Капа Торба Висока Пета Чевли Метал Паста Декоративни Алатки DIY Кујна Свеж Со попуст
3pcs/set Аглеста Директно Шпатула Сечилото Шлаг Крем се Шири Фондан Торта Декорирање Машина Поставите Печење Тесто Алатки Spatulas Свеж Со попуст
Facemile ноќта на Вештерките Фондан Подарок Колачиња Бисквит Машина Мувла Голема Лилјак Бетмен Калап за Печење Свеж
Baycheer 9 Дупки Торба Торта Силиконски Калап за Печење Алатки за Сапун Чоколадо Пудинг Свеж Со попуст
Baycheer 9 Дупки Торба Торта Силиконски Калап за Печење Алатки за Сапун Чоколадо Пудинг

Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот

DEN 246.00 285.60
DIY срце облик на роза подарок кутија со рачно изработени чоколадо силиконски калап Вљубените сапун калапи арома камен габи, Свеж Со попуст
Таа Љубов DIY Силикони Дијамант Конус Мувла Изработка на Накит Pendant Смола Комплет Мувла Занает Свеж
Таа Љубов DIY Силикони Дијамант Конус Мувла Изработка на Накит Pendant Смола Комплет Мувла Занает

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1pcs Боја : Како на сликата покаже Материјал : Силикон Големина : (Приближно) Д

DEN 93.60
Силиконски Калап Бајка замокот Занаети Декорирање Торта фондан силиконски калап за торта декорација Свеж Со попуст
Силиконски Калап Бајка замокот Занаети Декорирање Торта фондан силиконски калап за торта декорација

90 / парчелист цвет моделирање силикон 3 D сапун мувла Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно изр

DEN 245.00 288.00
Продажба 1PC Висок Квалитет Т Форма Дрвени Гребло DIY Круг Тесто Палачинка Палачинка Засилувач Возен Pin Кујна Алатка Свеж Со попуст