JLI МОЖЕ да Текстура Одговара Одблесокот Лето жените се Облекуваат шупливи од O-Вратот Солидна мини облека без Ракави Црна, црвена бела елегантна секојдневен XL

JLI МОЖЕ да Текстура Одговара Одблесокот Лето жените се Облекуваат шупливи од O-Вратот Солидна мини облека без Ракави Црна,

50 %

DEN 598.00

DEN 1195.20

Свеж

Во магацинот


100% Сосема Нов Со Ознака Бренд : JLI МОЖЕ да Тежина : 300g (приближно). 3 Бои се достапни : Црна,црвена,бела Материјал : Полиестер Дизајн : Цврста Стил : Симпатична,модата,Домот, Јака : O-вратот Ракав : без Ракави Должина : Мини Декорација : Шупливи надвор,Назад Z ipper Големина : S,M,L,XL Сезона : Летни,Пролет,Есен
Плаќање Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да се плати за нарачката во рок од три дена . Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напишал на ред, па pls дајте ни право адреса, пред да се испрати парцела можете да ја промените адресата, и ако сакате да го промените, мора да контактирате со нас на прво место. Ние прифаќаме Alipay (зачувам), Кредитна Картичка, Western Union. Враќање&Наплата мора до 7 дена од денот на приемот да побара наплата или размена за нов еден во случај ако добиете дефектен производ. Може да има ситуации кога ќе примите предмети кои се различни од описи. Во таков случај, ви препорачуваме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи вас. Вашите задоволства се важни за нас и ние го цениме нашата соработка многу.

Големина: S, M, L, XL
Пол: Жените
Бренд Име: JLI МОЖЕ ДА
Стил: Повик
Сезоната: Лето
Силуета: Бал
Материјал: Полиестер,Памук
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Број На Модел На: жените се облекуваат
Декорација: Никој
Деколте: О Деколте
Половината: Природни
боја: црна,црвена,бела
Големина: S,M,L,XL
Стил: симпатична,мода
Декорација: Шупливи Надвор
Тежина: 300g (approx)
Должина: mini dress
Повод: Повик,партија
Пакет содржина: 1*Фустан
Ткаенина Тип: Broadcloth

Додатоци на производи

Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R

Големинабиста(cm) Ракав(cm) Половината(cm)Должина(cm)S8492 58627077М8896 59667478L92100 60707879XLКако различни компјутери екра

DEN 603.00 1005.12
BKLD Секси Обвивка Жените Каузална Црвено Кадифе Канцеларија Фустан Екипажот Вратот Половина Ракави Фустан Елегантен Bodycon Свеж Со попуст
Жените фустани бесплатен превозот дама фустани година плус големина жените облека година пролет падне мода црна долг Свеж Со попуст
2017 Жените Елегантен Чипка мрежа везови Фустан Лето Femme Кратко Sleeve Розова Долг Фустан сина Одмор Партија дама Фустани Свеж Со попуст
Морнарица морнар јака фустан за mori девојки Јапонски стил темно сина, зелена розова шарени комбинација фустани vestidos cosplay Свеж Со попуст
Слатка Пролет Mori Девојка Се Облекуваат Жените Комбинација Гроздобер Plaid Лабава Hoho Симпатична Феста Долго Vestido Женски Свеж Со попуст
[Нов Продажба] 2017 Дами Домот Тенок Долги ракави Мода Задебелување Плетени Геометриски ОЛ А-линија се Облекуваат Жените, Еден-парче Свеж Со попуст
ADYCE Домот Пистата се Облекуваат Жените Вечер Завој Фустан 2018 Вино Црвено Мрежа отсечени кратко sleeve мини Секси Славна Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк

DEN 402.72
2017 Симпатична Летна Бела Чипка Фустан Јапонски Harajuku Mori Девојка Шпагети Рака Kawaii Алкохол Возбудува Полите Резервоарот Свеж Со попуст
SEBOWEL Есен Домот, Жените Флорални Чипка Долг Фустан Кат Должина Партија Dressess Дами Половина Ракав Chiffon Фустан Со Чипка Свеж Со попуст
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 2018 Чипка Капчиња Backless Се Облекуваат Жените Мода Шпагети Рака V Вратот Vestidos Лабава Beachwear Фустан Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 1020 Нова Женска Облека Рокабили Гроздобер Ретро 50-тите Замав Партија Нова плус големина фустан S-6XL обичај Свеж Со попуст
Свила Сатенски Фустан Жените Свила Фустани Природна Свила Слободни Големина Рачно Изработени Насликани Фустан Трговија Свеж Со попуст
Нови година мода жените летен фустан жолт лимон шеми за печатење памучни фустани шпагети рака домот повик со копчиња Свеж Со попуст
XL-XXXXXL Женска Плус Големина Долг Ракав Boho Цветни Печати Chiffon Фустан Копчето Гроздобер Секојдневен Фустан Лето Пролет Свеж Со попуст
2017 Пролет E Нови Сите натпревар Мода се Облекуваат Секси Фустан во Боја Памук Тенок Облека се Облекуваат Секси Клуб Vestido Свеж Со попуст
Преголеми мода чипка фустани woemn голема големина на жените година есен нов Фустан долг ракав шупливи о вратот лабава Свеж Со попуст
TAJIYANE 2018 Пролет Жените Гроздобер Печатени Фустан Долг Ракав О Вратот Секојдневен Chiffon Фустани Еластичен Појас На-линија Свеж Со попуст
Летото 2017 Жени Секси Backless Основните Девојки Фустан Без Ракави Тенок Vestidos Вест Тенкови Bodycon Фустан За На Рака Солидна Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани

Пакување содржи : 1 x Макси Партија ОблечиТопло совети од дуќанџиите : (ве молиме да земете во две минути з

DEN 465.00 465.12
Лето Гроздобер Цветни Фустани Висока Половината V деколте, Долг Фустан наметка longue femme Вечер Партија Елегантен Жени без Свеж Со попуст
4 Боја Plu Големина S-5XL Нова Мода Женска Секси Bodycon Кратко Sleeve Партија Секојдневен Гроздобер Молив Женски Пролет Лето Свеж Со попуст