K101TN-ABHUV-H/10.1 инчен 1920x1200 IPS Екран Отворете Рамка Монитор/10.1 инчен Висока Резолуција Вградени Рамка Метал Случај LCD Монитор

K101TN-ABHUV-H/10.1 инчен 1920x1200 IPS Екран Отворете Рамка Монитор/10.1 инчен Висока Резолуција Вградени Рамка Метал Случај

DEN 6240.00

Свеж

Во магацинот

Ако имате ова барање,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви обезбедиме со навремено и внимателен услуга!【 продажба#ichawk&com (Замени"#" со"@"; "&" со".") Offcial веб-Сајт : www#ichawk#com ;(Замени"#" со".Бесплатен замена : ЕУ стандард/НИ стандард/велика БРИТАНИЈА стандард.,Обичај MOQ во моментов потребно само 10 парчиња.30 Кг; (Рачни мерења на локации,може да има некои грешки) VESA КОМПАТИБИЛЕН : 75x75mm; БАЗА ТИП : Рог форма,може да се прилагоди нагоре и надолу; MEUN ЈАЗИК : Кинески,македонски,руски,италијански,шпански,француски,германски и други осум јазици; ГАРАНЦИЈА ПОЛИТИКА : Екран гаранција 1 година,целиот хардвер гаранција 3 години; ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : Следење*1/адаптер*1/База*1/Open-рамка заградата*2/BNC кабел*1/англиски јазик спецификација*1;
★★★ СПЕЦИЈАЛЕН ПОТСЕТНИК ★★★
ЛОГО/Производ Модел/Случај Материјал/Додади Контакт Функција/Додади го вградениот Звучник/Додади Далечински Управувач Функција/База Стил/Големина на Екранот/Интерфејс Тип/Моќност Тип/Инсталација на Чекање(Wall-висат/Вградени/Open-рамка),итн.И ние сме сега регрутирање агенти и дистрибутери низ целиот свет,ако сте заинтересирани во оваа област,ве молиме слободно контактирајте со нас! Бидејќи растојанието односи,и јазични проблеми,како и ограничениот капацитет на нашата превод,опис на производот може да бидат пристрасни,но се обидовме точно е наведено.") Ali Express Продавница : https : //ichawktech.Ние сме специјализирани за развој,производство и продажба : Мали и средни LCD монитор/Возило монитор/Индустриски монитор/Security monitor/Рекламирање следење на Високо-технолошки претпријатија,ние во Шенжен, Кина,следново е нашата контакт информации,доколку е потребно,го Поздравуваме вашиот совет во секое време : Lanny Tian (Бизнис Менаџер) Шенжен i Chawk Развој на Технологијата Co. - Add : Junzijiayuan А,Jingtian Патот,Xintian заедница,Guanlan,Longhua,Шенжен,Кина.(518000) E-mail : sales# ichawk&com;( Замени"#" со"@"; Замени"&" со".БРЕНД : i Chawk; (Default нема ЛОГОТО,користење неутрални бренд пратки) ПРОИЗВОД РЕЖИМ : K101 TN-ABHUV-H; (Default нема или режим на користење неутрални режим пратки) СЛУЧАЈ МАТЕРИЈАЛ/во БОЈА : Метал случај/Црна; ДОПИР ФУНКЦИОНИРА : Не допре;(Може да се прилагоди,ве Молиме контактирајте со нас!) ПАНЕЛ ТИП : 10.com; (Добредојдовте Колекција)
.0 A; СТАНДАРДНИОТ ПРИКЛУЧОК : Стандардниот Кинески стандард.1 инчи 16 : 10 целосен приказ HD IPS екран; ОПТИМАЛНАТА РЕЗОЛУЦИЈА : 1920x1200; ОСВЕТЛЕНОСТ : 500cd/m⊃2; CONTRAST RATIO : 1000 : 1; АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ : 89/89/89/89 (Лево/Десно/До/Надолу); ОПТИМАЛЕН ВИЗУЕЛЕН АГОЛ : Целосен приказ; REFRESH ФРЕКВЕНЦИЈА : 60~75 Hz; БОЈА СИСТЕМ : PAL/NTSC адаптивни; ОСВЕТЛУВАЊЕ WLED; СЛЕДЕЊЕ ИНТЕРФЕЈС : AV/BNC/HDMI/USB/VGA 5 видови на интерфејси; КОНТРОЛА на ВЛАДАТА : Панел копчето; ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : Стандардно недостапни;(Може да се прилагоди,ве Молиме контактирајте со нас!) Вградениот ЗВУЧНИК : Default недостапни;(Може да се прилагоди,ве Молиме контактирајте со нас!) Влезна МОЌНОСТ : DC 12 V 2.,можат да бидат прилагодени за вас(Но треба да се исполнат барањата на MOQ).Ве Молиме Имајте Во Предвид! ГОЛЕМИНА/ТЕЖИНА : 247x167x33mm/1.") 】 ★★★ ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА ★★★ Оваа страница само покажува спецификација на производот и параметри за нашите постоечки производ,но ние може да понуди OEM/ODM за вас,сега може да се прилагоди вклучуваат : ЛОГО/Производ Модел/Случај Материјал/Додади Контакт Функција/Додади го вградениот Звучник/Додади Далечински Управувач Функција/База Стил/Големина на Екранот/Интерфејс Тип/Моќност Тип/Инсталација на Чекање(Wall-висат/Вградени/Open-рамка),итн.

Осветленоста: 500cd/m
Сооднос На Контрастот: 1000
Функција: USB порта
Број На Модел На: K101TN-ABHUV-H
Вградениот Звучник: No
Резолуција: 1920 x 1200
Бренд Име: iChawk
Приказ На Односот На: 16
Почетен Датум: 2016 година
Вертикален Агол На Гледање: 178°
Примена: Десктоп
Екран Тип: Widescreen
Интерфејс Тип: HDMI
Црна и Бела Време на Одговор: 3 ms
Панел Тип: IPS
Хоризонтална Агол На Гледање: 178°
Производи Статус: Акции
Време На Одговор: 5ms
Пиксели Теренот: 0.248 mm
Сооднос На Контрастот: 1000
Големина На Екранот: 10.1 Инчен
Интерфејс: AV/BNC/HDMI/USB/VGA
Ознака На Производот: 10.1 инчен 1920x1200 IPS метал случај отворена рамка на екранот се следи

Додатоци на производи

13.3 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 16:10 Лаптоп 28.6 cm*17.9 cm Свеж Со попуст
13.3 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 16:10 Лаптоп 28.6 cm*17.9 cm

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 709.00 1107.84
Zhixianda Фабрика Директна Продажба 10.1 Инчен 1280*800 Десктоп Монитор на Допир Екран 16:10 Широк Монитор Со AV/BNC/VGA/HDMI/USB Свеж
17 Инчен вклучува USB Контролер Resistive Екран на Допир Панел, 4 Жица USB екран на Допир Панел за Полнење Свеж
17 Инчен вклучува USB Контролер Resistive Екран на Допир Панел, 4 Жица USB екран на Допир Панел за Полнење

Имаме 5 инчен 32 инчен Resistive Touch Screen, само се чувствуваат слободни да контакт што сакате Ако имате било нез

DEN 2832.00
Xintai Допир 65 инчи usb инфраред touch panel/ ir допир рамка / multi touch screen шалче за полнење за ТВ/display Свеж Со попуст
Xintai Допир 65 инчи usb инфраред touch panel/ ir допир рамка / multi touch screen шалче за полнење за ТВ/display

65 инчи usb инфраред touch panel / ir допир рамка / multi touch screen шалче за полнење за ТВ / дисплеј со брза испоракаСпе

DEN 7344.00 8640.00
21.5 инчи Широка 16:9 (476*268mm) Квалитет 4 wire Resistive LCD Екран на Допир Панел за USB Порт Контролер ETP-MB-R4502UPEG Свеж Со попуст
21.5 инчи Широка 16:9 (476*268mm) Квалитет 4 wire Resistive LCD Екран на Допир Панел за USB Порт Контролер ETP-MB-R4502UPEG

21.5 инчи 16 : 9 4 wire Resistive екран на допир панел, со EETI Контролер 5 V USB ИнтерфејсПревозот се вклучени : 1 buc* 4 жици

DEN 2052.00 2160.00
Kinco MT4434T 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Со 2 COM + 1 USB Порт Нови Свеж
Kinco MT4434T 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Со 2 COM + 1 USB Порт Нови

Kinco MT4434 T 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Со 2 COM + 1 USB Порт НовиМоделMT4434 TПерформанси спецификација

DEN 3552.00
23 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм ,SZEGYCHX За Лаптоп 16:9 Лаптоп 50.9 cm*28.6 cm Свеж Со попуст
23 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм ,SZEGYCHX За Лаптоп 16:9 Лаптоп 50.9 cm*28.6 cm

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 1645.00 2570.88
Исклучително евтини и точни 65 10 поени IR екран на допир инфраред екран на допир панел Свеж Со попуст
Исклучително евтини и точни 65 10 поени IR екран на допир инфраред екран на допир панел

5 мм Х 2,5 mmВандалотдоказНема пауза од 1фунти челик топката намалувањето од 130 cm високаОптичкиСтакло : Без

DEN 9425.00 11088.00
Xintai Допир 42 инчен 2 поени 16:9 IR екран на допир панел, без стакло работа со 42 инчен LCD панел поддршка XP WIN7 систем Свеж Со попуст
Xintai Допир 42 инчен 2 поени 16:9 IR екран на допир панел, без стакло работа со 42 инчен LCD панел поддршка XP WIN7 систем

42 инчен 2 поени 16 : 9 IR екран на допир панел, без стакло работа со 42 инчен LCD панел поддршка XP WIN7 WIN8 WIN10 Систе

DEN 6989.00 7680.00
17 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 5:4 Лаптоп 33.9 cm*27.1 cm Свеж Со попуст
17 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 5:4 Лаптоп 33.9 cm*27.1 cm

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 1192.00 1861.92
15 Сите во Еден LED екран осетлив на допир PC ПОС компјутери COMPOS 1619D со парични фиока 80mm високото двоен дисплеј за квалитетот Свеж Со попуст
22 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 16:10 Лаптоп 47.5 cm*29.7 cm Свеж Со попуст
22 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 16:10 Лаптоп 47.5 cm*29.7 cm

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 1645.00 2570.88
Xintai Допир НОВО!! 20 IR мулти-екран на допир панел за полнење 2 точки на допир за LCD/LED Монитор / PC Свеж Со попуст
Xintai Допир НОВО!! 20 IR мулти-екран на допир панел за полнење 2 точки на допир за LCD/LED Монитор / PC

5 мм Х 2,5 mmВандалотдоказНема пауза од 1фунти челик топката намалувањето од 130 cm високаОптичкиСтакло : Без

DEN 2358.00 2481.60
Новиот 7 Инчен за 165mm*100mm Ракописниот Оригинал 7 инчен Автомобил DVD Навигација GPS Екран на Допир Панел Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
8.9 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 15:9 Лаптоп 19.5 cm*11.4 cm Свеж Со попуст
8.9 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 15:9 Лаптоп 19.5 cm*11.4 cm

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 654.00 1022.40
14.0 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за широк екран(16:9) Лаптоп LCD Монитори Свеж Со попуст
14.0 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за широк екран(16:9) Лаптоп LCD Монитори

Превозот Време Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2 Ќе видите инфо

DEN 979.00 1151.52
Бесплатен Превозот! 49IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел шалче за полнење за lcd дисплеј Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот! 49IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел шалче за полнење за lcd дисплеј

Бесплатен Превозот! 49"IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел шалче за полнење за lcd дис

DEN 7980.00 8400.00
15 Инчен Сите Во Еден Компјутер Пос Терминал Пос Системот за Допир каса Со MSR POS2119 Свеж Со попуст
15 Инчен Сите Во Еден Компјутер Пос Терминал Пос Системот за Допир каса Со MSR POS2119

15 Инчен Сите Во Еден Компјутер Пос Терминал Пос Системот за Допир каса Со MSR POS2119СОВЕТ Pls забележите оваа

DEN 13954.00 14688.00
23.6 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм SZEGYCHX ,За Лаптоп 16:9 Лаптоп 52.246*29.388 Свеж Со попуст
23.6 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм SZEGYCHX ,За Лаптоп 16:9 Лаптоп 52.246*29.388

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 1788.00 2793.60
ZK101TC-V56D/10.1 инчен 1080p Метална Школка Вградени Отвори Рамка Бесплатно Возење Multi-point Capacitive Touch Monitor LCD Свеж
ZK101TC-V56D/10.1 инчен 1080p Метална Школка Вградени Отвори Рамка Бесплатно Возење Multi-point Capacitive Touch Monitor LCD

com; (Добредојдовте Колекција).") Offcial вебСајт : www#ichawk#com ;(Замени"#" со".И ние сме сега регрутирање агенти и ди

DEN 8160.00
Xintai Допир Добра цена!! 32 IR мулти-екран на допир панел, без стакло, Вистинска 2 точки на допир,бесплатен превозот Свеж
Win10 Компатибилен Widescreen 17 17.1 Инчен 4 Wire Resistive USB Екран на Допир Панел За photobooth/фото киоск/Лаптоп Свеж
Win10 Компатибилен Widescreen 17 17.1 Инчен 4 Wire Resistive USB Екран на Допир Панел За photobooth/фото киоск/Лаптоп

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Враќање&Размена на еу : С

DEN 2352.00