48pcs/set Home/Домашни Машина за Шиење Нозе Presser Машина за Шиење Нога Шиење Додатоци Колекции За Брат Пејач Janome

48pcs/set Home/Домашни Машина за Шиење Нозе Presser Машина за Шиење Нога Шиење Додатоци Колекции За Брат Пејач Janome

40 %

DEN 922.00

DEN 1536.00

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
48pcs машина за шиење presser нозе поставена, прилично корисно.
Убаво спакуван и лесен за чување.
Многу популарна и различни presser стапки за повеќето од домаќинствата мулти-функционални машини за шиење
Спецификација :
Количина : 1set(48pcs)
сандак големина(L W H) : прибл. 280 X 240 X 30мм/11.02 X 9.44 Х 1.18 инчен
Боја : како на сликата прикажани
Пакет тежина : околу. 471g
вкупно 48pcs домаќинство машина за шиење presser подножјето на нозете
1. Бод водич foot1. Бод Водич Нога
2. Универзална Presser Нога
3. Отворете Пети Нога
4. Патент Нога
5. Ноктите Притискање На Копчето Нога
6. Пластични Невидливи Патент Presser Нога
7. (A9) Applique нога
8. Круг Мушка Нога
9. Мал Патент
10. Шиење Pressrt Нога
11. Сатенски Бод Нога
12. 6mm се Тркалаат на Чипка Presser Нога
13. Цик Цак Нога
14. Отворете Пети Везови Нога
15. Голем Отворање Presser Нога
16. Cording Нога
17. 1/4"Quilting Нога
18. Плетење Нога
19. Јаже Нога Со Притискање На Стапалото
20. Стандард Presser Нога
21. Директно Бод Нога
22. 1/4" Quilting Нога
23. Qvercast Нога
24. 5 Дупка Cording Нога
25. 7 Дупка Cording Нога
26. Работ Приклучи Нога
27. Двојно Welting Нога
28. Невидливи Патент Нога
29. Дополнителните Нога
30. Метал Невидливи Патент
31. Прилагодливи Пристрасност Лента Врзивно Нога
32. Shirring Нога
33. 3мм Тесен Работ Presser Нога
34. 6mm Широк Раб Presser Нога
35. 3мм се Тркалаат на Чипка Presser Нога
36. Ролери Нога
37. Шиење Монистра Presser Нога
38. Позиционирање Presser Нога
39. Без Опрема Страна Whipstitch
40. Buttonholing Presser Нога
41. Darning Ниска Месо Тело
42. Слеп Бод Нога
43. Darning Нога
44. Патент Нога Ниска Месо Тело
45. Kint Нога
46. 7-Мило Pintuck Нога
47. 9-Мило Pintuck Нога
48. Студ Страна Whipstitch Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 Сет(48pcs) X Presser Подножјето на Нозете

Употреба: Вез
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Бренд Име: VKTECH
Тип: Алатка Поставува
Количина: 1set(48pcs)
сандак големина(L W H): прибл. 280 X 240 X 30мм/11.02 X 9.44 Х 1.18 инчен

Додатоци на производи

мулти 5d Diy Дијамант Сликарство плоштадот Дијамант Rhinestones 3d Крстот Бод Комплет Дијамант Везови Мозаик Месечината, Сонцето Свеж Со попуст
Машина за шиење Т Мерач / Шиење Работ Водич Со Завртки (2 ГРУПИ) G1 Свеж Со попуст
Машина за шиење Т Мерач / Шиење Работ Водич Со Завртки (2 ГРУПИ) G1

Дел # : G1 2 SET Машина за Шиење "T" за Шиење Работ Водич Со Монтажа Завртки Ова е повеќето основни и едноставе

DEN 326.00 383.52
Везана,Дијамант вез,diy целосна вежба дијамант сликарство крстот бод,слика 5d кристал rhinestones мозаик Коњ Свеж Со попуст
Везана,Дијамант вез,diy целосна вежба дијамант сликарство крстот бод,слика 5d кристал rhinestones мозаик Коњ

Но, тоа треба да биде не поголеми од 5 MB(утврдени од страна на системот на Alibaba),па можете да ја испратите д

DEN 176.00 209.76
Целосна 5D diy Daimond Сликарство 3D дијамант сликарство полн круг rhinestones diamant сликарство вез Мачка Носи Капа Свеж Со попуст
Целосна 5D diy Daimond Сликарство 3D дијамант сликарство полн круг rhinestones diamant сликарство вез Мачка Носи Капа

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.И ако сеуште се грижите за тоа како

DEN 172.00 337.44
50pcs СЕТ Дома, DIY Црвено Прашувам Клипови за Ткаенина Quilting Занает Шиење Плетење Капчиња Комплет Алатки WA141 P15 Свеж Со попуст
50pcs СЕТ Дома, DIY Црвено Прашувам Клипови за Ткаенина Quilting Занает Шиење Плетење Капчиња Комплет Алатки WA141 P15

50pcs СЕТ Дома, DIY Црвено Прашувам Клипови за Ткаенина Quilting Занает Шиење Плетење Капчиња Комплет АлаткиОпи

DEN 137.00 171.84
Бесплатен Превозот за Полнење Diy Дијамант Везови Свежи Мала Златна Лили Целосна 3d Плоштадот Кристал рачно изработени Цветни Свеж Со попуст
Дијамант Везови Непослушен куче 5D Diy Дијамант Сликарство Целосна Копар Плоштадот Дијамант Мозаик Животни Дома Декорација Слики Свеж Со попуст
Петар рен Diy дијамант сликарство крстот бод комплет бело Куче Дијамант везови целосна 3D плоштадот Дијамант Мозаик Кристал Свеж Со попуст
0667150830 тефлон bobbin користат за Durkopp Адлер 867,868,767,887(5pcs/многу=црна,1pcs=бело) Свеж Со попуст
0667150830 тефлон bobbin користат за Durkopp Адлер 867,868,767,887(5pcs/многу=црна,1pcs=бело)

0667150830 тефлон bobbin користат за Durkopp Адлер 867,868,767,887 5pcs црна bobbin =9.89 заеднички квалитет 1pcs бела оригинален кв

DEN 378.72
Нови DIY Дијамант Везови Мачка Дијамант Сликарство Мачка Седи На Тоалет Дијамант Мозаик Вез Со Домашна Декорација Свеж Со попуст
5d diy дијамант сликарство животинско феникс птица крстот бод кристал Плоштад Полн кристал слики дијамант везови паун 029 Свеж Со попуст
3 глави вежба пенкало, молив DIY 5D Дијамант Сликарство Алатка за Квадрат или Круг Дијамант Везови Кристал Мозаик везана AS997 Свеж Со попуст
1pcs Мека Рачка Виножито Ткаат Капчиња Кука Игла за плетење Алатка 1.0 mm-2,5 mm DIY Волна Одговараат Џемпер Ткаат Алатка Costura Свеж Со попуст