Minmin Сината/Црвената Боја Кристал Свадба Накит Сетови Овална Обетки Ѓердан Поставува Африкански Монистра Накит Поставите Свадба Накит MTL495

Minmin Сината/Црвената Боја Кристал Свадба Накит Сетови Овална Обетки Ѓердан Поставува Африкански Монистра Накит Поставите Свадба

25 %

DEN 431.00

DEN 574.56

Свеж

Во магацинот


Бренд : Minmin
Предмет Тип : Булчински Накит Сетови / Свадба Накит Сетови / Африкански Монистра Накит Сет
Материјал : Цинк Легура / Кристал / Кристал
Главната Боја : Сина / Црвена
Прилики : Свадбена /Партија /Матурска /Годишнината
Подарок за : Невестата /Деверуша /Божиќ Подарок /Нова Година
Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни
Ако се случува на забава или банкет, овој накит е совршен додаток кои ќе ја подобрат вашата облека. Тој има неверојатен дизајн и ќе одговараат на сите формални или неформални ансамбл.

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Кристално
Накит Сетови Тип: Свадба Накит Сетови
Стил: Тренди
Повод: Свадба
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Број На Модел На: MTL495
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1pic ѓердан+ 1pair обетки
Бренд Име: minmin
is_customized: Yes
Материјал: Цинк Легура / Кристал / Кристал
Occassions: Партија/Свадбена/Ангажирање/Топката/Годишнината/Подарок
превозот: Бесплатен превозот
боја: Сино / Црвена
Обликот: Геометриски / O / Круг
Тип: Свадба Накит Сетови / Свадба Накит Сетови / Африкански Монистра Накит Сет
Пакет: Меур плик
Подарок за: Невести / Деверуша / Мајка / Девојка / Сопруга
Еколошки Стандарди: Противалергиски / Доведе / Никел / Кадмиум Слободни

Додатоци на производи

Едноставен и Елегантен Зелена Имитација Смарагд Обетки / Pendant Ѓердан / Прстени 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови J0480 Свеж Со попуст
Тренди Нигерија Свадба африкански монистра накит поставите Кралска Сина кристал ѓердан хривнија обетки Бесплатен превозот ВВ-291 Свеж Со попуст
2017 Златна Боја Приврзоци & Ѓердан Студ Обетки Сина Природен Камен Кубни Циркони Кристал Романтична Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнување Врвот Продаде Луксузни Накит 925 Sterling Silver Принцеза Пинк 5A CZ Жените Свадба Партија Прст, Отворајќи Свеж Со попуст
Meaeguet Внатре Виножито ЛГБТ Прстен За Мажи Нерѓосувачки Челик Свадба Прстен 8ММ Широк Геј Накит Свеж Со попуст
Meaeguet Внатре Виножито ЛГБТ Прстен За Мажи Нерѓосувачки Челик Свадба Прстен 8ММ Широк Геј Накит

НИ / CA SZIE Diam MK / DE велика БРИТАНИЈА / EUR / AU Бразил ГОЛЕМИНА Франција ГОЛЕМИНА CN / СЕКРЕТАР / ЈП Circum (mm) 5 15.7

DEN 192.00 383.04
FARLENA Нова Златна Боја Австриската Кристал Африкански Монистра Накит Поставите Ѓердан Обетки Свадба Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст
Ajojewel 7-9 Луксузни Свадба Накит Австрија Кристал & Чешка Кристал Се Зголеми Златна Боја Двојно Срцето Прстен Свадба Декорација Свеж Со попуст
Vnox Волфрам Прстен за Жени Мажи 4mm/6mm Оригиналната Боја на Класичен Свадба Накит Мазна Полирање Свеж
Vnox Волфрам Прстен за Жени Мажи 4mm/6mm Оригиналната Боја на Класичен Свадба Накит Мазна Полирање

ПРОИЗВОД НАСТАВА *Материјал : 100% Волфрам,одлична отпорност на корозија *Највисоката цврстина,носатотпо

DEN 287.52
Вистински 925 Парична Казна Накит Ангажман Мажите Прстени Луксузни Квалитет Шарм Кул Дизајнер Микро Пломба Sterling Silver Ангажман Свеж Со попуст
AZIZ BEKKAOUI Кина Злато Бренд Неколку Прстен 925 Фунта Сребрен Прстен Љубовник Неколку Прстен Свадба Накит Прилагодено Свеж Со попуст
AINOUSHI Луксузни 1.25 Карат Овална Намали Sona Прстен со Микро Отвори nscd Ореол Прстен за Жените Ангажман Свадба Ореол Прстен Свеж Со попуст
Продажба на позлатен сребрен накит поставите темперамент шарм зголеми цвет pendant ѓердан нараквици прстен Студ Обетки S296 Свеж Со попуст
година Нови Модни Накит 8ct Голема ААА CZ Циркони 925 sterling silver Симулирани камења Свадба Круна Жените Бенд Прстен Свеж Со попуст
година Нови Модни Накит 8ct Голема ААА CZ Циркони 925 sterling silver Симулирани камења Свадба Круна Жените Бенд Прстен

xcКарактеристики : Состојба : НоваМатеријал : ААА Кубни ЦиркониБоја : сребренаГолемина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10Пол :

DEN 612.00 1199.52
8мм Гроздобер Дрво Еленски Пломба Титаниум Прстен Мажите Ангажман Прстени За Жени, Свадба Бенд Мода Женски Накит anel Bague Свеж Со попуст
Чендлер сребро 1 Buc Круг Природна Бела Имитација Опал Прстен Антички Тајландски Сребро Класичен Midi Средината на Две Прст Свеж Со попуст
AINOUSHI Ретро Три Камен 1 Карат Луксузни Жените Bijouterie Sona Прстен 925 Сребрен Гроздобер Свадба Бенд Ангажман Свадба SONA Свеж Со попуст
година Нови Пристигнување Прстен Сребрен Мода Кристално Бели Големи Симулирани Камен за Жените Булчински Свадба,Anel Prata Свеж Со попуст
Топла продаде Chrismas Подарок трговија на Големо Златна Боја Прстен Мода Накит, Мали Триаголници Нерѓосувачки Челик Прстен Свеж Со попуст
Трговија На Големо Прстени Златна Боја Големи Женски Прстен Бесплатен Превозот Бренд Топла Продажба Трендовски Жените Свадба Свеж Со попуст
Моден Кристално Срце Сребрен Прстен за Жени, Свадба Бенд Ангажман Кубни Циркон Евтин Накит Подароци Anel де Prata J391 Свеж Со попуст