Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка

Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка

16 %

DEN 53.00

DEN 62.88

Свеж

Во магацинот


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Сунѓерот
Димензии : Должина околу 17cm.ширина околу 10cm,висина за 7.5 cm
Боја : Жолта
Природната форма, безбедно и гребнатини.
Супериорен во однос на абење и трајност.
Памук мулти-употреба, безбедно и гребнатини.
Предмет :
Боја, гуми, тркала, гума и други делови од автомобилот на миење здолништа;
Подни плочки, ѕидни плочки, камен, керамичка санитарија и други предмети за чистење 1 x Автомобил Чистење на Сунѓерот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Висина: 7.5cm
Објектот Тежина: 20g
Објектот Должина: 16cm
Материјал Тип: Сунѓерот
Специјални Функции: Автомобил Чистење на Сунѓерот четки
Објектот Дијаметар: 9cm
Бренд Име: VODOOL
Објектот Ширина: 9cm
Објектот: автомобил чистење
Точка 1: автомобил чистење на сунѓерот
Точка 2: глина автомобил чистење
Тип: автомобил производи за чистење
тип 1: автомобил перење , автоматско чистење на автомобил чистење , перење
тип 2: автомобил чистење
Функција: автомобил чистење клеј бар
функција 1: четки автомобил чистење
функцијата 2: автомобил чистење глина
Функција 3: автомобил чистење алатки

Додатоци на производи

2 парчиња Јагниња Волнени Тешки Намали Полирање Pad&Полирање Подлога Изберете Од 2/3/4/5/6/7 Инчен Автомобил Стил Сунѓерот Четки Свеж Со попуст
17 во 1 евтини whosale автомобил завиткување багра алатка Велур Филц од Волна Мини Остри Squeegee Триаголник Посочи Про Багра Свеж Со попуст
5pcs жолта пластична 24*12cm триаголник Scraper со Долга Рачка винил филм лепак отстранување Индустрија Кат Scraper автомобил Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување

Материјал : Полимеризација Лепак + јаглерод во прав + Природна свила + Нано влакна ткаенина Боја : како шт

DEN 144.00 171.36
Перач на автомобили Мека Чистење Волна Перење Ракавици Авто Грижа Додатоци за Автомобил-стил, Микрофибер Миење Автомобилски Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Се Справи Со BlueMax Squeegee Гума Снег Лопата Шофершајбната Прозорец Мраз Scraper Автомобил Заврши Воздушен Свеж Со попуст
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина Свеж Со попуст
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина

Авто Грижа Клеј Бар СинаКоличина : 5 парче по многуАвто Грижа Клеј Бар е најбезбедно и најефикасен начин

DEN 521.00 1157.76
Микрофибер Крпа Платно 1000gsm Автомобил Грижа за Миење Сина Црвена 2 парчиња во една polybag Свеж
Микрофибер Крпа Платно 1000gsm Автомобил Грижа за Миење Сина Црвена 2 парчиња во една polybag

започнетекрајотМикрофибер Крпа Платно 1000gsm Автомобил Грижа за Миење Сина Црвена 2 парчиња во една polybag2

DEN 479.52
50Pcs 60 Степен 9mm Јаглероден Челик Snap Исклучување Ножот за Уметност Нож Машина Свеж Со попуст
50Pcs 60 Степен 9mm Јаглероден Челик Snap Исклучување Ножот за Уметност Нож Машина

50 Pcs 60 Степен 9mm Јаглероден Челик Snap Исклучување Ножот за Уметност Нож Машина Опис на ПроизводотМодел : CN0

DEN 555.00 623.52
Автомобил Чистење на Бар Авто Обезбедува Ултра Мека за Миење 17cm*7*3cm Додатоци Абсорбента Сунѓерот Авто Грижа Автомобил Перење Свеж Со попуст
Yetaha 10Pcs 6 Инчен 150mm Мека Микрофибер Автомобил Шанса Полирање Апликатори Влошки Пена Сунѓерот Чистење Влошки За Автомобил Свеж Со попуст
MARFLO Автомобил Мие Магија Клеј Бар Лубрикант Магија Глина Мате за Магија Глина Подлога Крпа Мит Свеж
MARFLO Автомобил Мие Магија Клеј Бар Лубрикант Магија Глина Мате за Магија Глина Подлога Крпа Мит

Answer : ___________________________ Note : Детали глина не се отстрани оксидира боја или се пополни во флеки Бришење на ваш

DEN 175.68
2 ПАРЧИЊА Водоотпорен Автомобил Мие Микрофибер Жанила Ракавица 4 Во 1 Мултифункционален Дебели Автомобил Чистење Мит Автомобил Свеж Со попуст
Жолта Почиста Четка Тркало на Автомобилот Гуми Rim Четка Корисни Авто Четка за Чистење Алатка за Автомобил Свеж Со попуст
Жолта Почиста Четка Тркало на Автомобилот Гуми Rim Четка Корисни Авто Четка за Чистење Алатка за Автомобил

D : Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 1030 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на ис

DEN 233.00 245.76
Yetaha 4Pc 3/4/5/6 Инчен Чистење Полирање Сунѓерот Влошки Комплет За Автомобил Полирач Бафер Мека Бран Пена Вафли Подлога Автомобил Свеж Со попуст