2 парчиња Меки Силиконски Гуми Пенисот Прстени се спречи предвремената Ејакулација Петел Прстен Пенисот Подобрувач Ракав Секс Играчки За Човекот Пар

2 парчиња Меки Силиконски Гуми Пенисот Прстени се спречи предвремената Ејакулација Петел Прстен Пенисот Подобрувач Ракав Секс

30 %

DEN 79.00

DEN 112.32

Свеж

Во магацинот

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.79" Дебелина : 15mm/0.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.59" Количина : 2 ПАРЧИЊА Имајте на ум : може да биде 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна, Јасно Материјал : Силикон Safty и не се опасни супстанции, изработени од еколошки материјал Повеќе еластичен, погоден за повеќето машки машкиот пенис Надворешен Дијаметар : 40mm/1. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Врз основа на досегашното искуство. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Земавме овие фотографии од самите себе. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Ви благодариме! Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА X Прстени Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

боја: црна, бела
Тип На Објект: Пенисот Прстени
Сексуално Сугестивна: No
Број На Модел На: Гуми Пенисот Прстен
Материјал: Силикони
Непристојни Слика: No

Додатоци на производи

вештачка вагина секс играчки за мажи двојно пичка анален машки masturbator џеб пичка силикони лажни газ секс играчка Свеж Со попуст
IKOKY 1 Пар Пенисот Enlargerment Прилагодливи Петел Прстени Машкиот Пенис Extender Секс Играчки за Мажи што имаат Секс Продавница Свеж Со попуст
Електричен Приклучок Атмосфера Анален Монистра Анусот Супер Сеча Задник Задоволство Стапче, Простата Massager Анален Вибратор Свеж Со попуст
Секс Производи за Мажи Одложување Етерични Масла за Човекот Траен Голема Дик Пенисот Проширување Масло Направен Пенисот Поголем Свеж Со попуст
Повеќе Брзина Зајакот Vibrators Г-Точката Вибратор Клиторисот Stimulator Мастурбацијата AV Магично Стапче Секс Играчка За Жените Свеж Со попуст
45mm(1.77) дијаметар стакло задник приклучокот, година Реално Еротски Играчки, Секс Производи, Стакло Анален Plug кристал Свеж Со попуст
Мини Водоотпорен AV Vibrators Електрични G Место Стимулација на Клиторисот Моќен Тело Massager Секс Играчки за Возрасни Жени Свеж Со попуст
ORISSI 7 Брзина Водоотпорен Вибрации на Простата Massager Секси Играчки за Машки Далечински Управувач Задник Plug Massager Возрасни Свеж Со попуст
Нов Секс Производи Анален Секс Лубрикант за Мажи 100ml Вагинален Подмачкување, Анти-алергија на Вода Базирани Масажа Масло Смазка Свеж Со попуст
Zerosky 1pc Силикони Vibrating G место Анален Plug Задник Plug Водоотпорен Анален Вибратор Анален Buttplug Возрасни Секс Играчки Свеж Со попуст
Durex Малку Ѓаволот Вибрирачки Прстен Време на Одложување Прстен Клиторисот Stimulator Vibrators Секс Играчки Производ за Мажи Свеж Со попуст
Нова големина 1:1 7.5 KG вештачки човек;s ass секс кукла на жените и мажите геј секс играчки секс кукла Свеж Со попуст
Нова големина 1:1 7.5 KG вештачки човек;s ass секс кукла на жените и мажите геј секс играчки секс кукла

Опис На ПроизводотМодел Бр.XSMA50019 Секси Вагината Газ играчки Име на Производ Голем Газ maturbation секс кукла

DEN 8604.00 11030.88
3 големина на Факултативниот анален играчки голема анален plug стакло задник plug секс играчки за мажи голема чаша анален plug Свеж Со попуст