2017 A4/А5 Преносни Хартија Ножици Прецизност Хартија Фото Машина Бележник Сечење Мат Машина хартија ножици алатка за Домашна Канцеларија

2017 A4/А5 Преносни Хартија Ножици Прецизност Хартија Фото Машина Бележник Сечење Мат Машина хартија ножици алатка за Домашна

41 %

DEN 377.00

DEN 638.88

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
1.Преносни и мала тежина
2.Погоден за A4 и A5
3.Добра хартија ножици алатка за дом и канцеларија
4.Погодни за сечење до 3 листови на 80gsm хартија одеднаш.
5.Може да се користи за сечење хартија печатач,фото хартија,ламинат хартија,vellum,изградба на хартија,фотографија, филм,итн.
Опис :
1.Материјал : ABS
2.Боја : Сина
3.Големина : L*W*H/26.5*8*1 CM(Приближно)
4.Модел : 113159 Забелешка : Боја ќе бидат испратени од страна на случаен избор. 1x Преносни Хартија Ножици 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Број На Модел На: хартија ножици алатка за дом и канцеларија
Материјал: ABS Хартија Ножици
Големина на: L*W*H/26.5*8*1CM
боја: Сино/Портокал
Answer: ___________________________ Note
Тип На Објект: Преносни Хартија Ножици
погоден: за A4 и A5
Функција: Преносни и мала Тежина
Употреба: за сечење хартија печатач
Број На Модел На: 113159

Додатоци на производи

Mroowvibes Диносаурус Силикони Печат Сечење Умира Матрицата Рамка За Бележник Албум Оркестарот Занает Свеж Со попуст
Mroowvibes Диносаурус Силикони Печат Сечење Умира Матрицата Рамка За Бележник Албум Оркестарот Занает

Карактеристики : Убав и уникатен дизајн Прецизност челик гравирани умре сечење на образец Соодветен за

DEN 167.00 198.72
PANFELOU 1bag=40PCS принцот На запечатување нанесете лепило за хартија налепници Рака сметка Scrapbooking DIY Албум книга картички Свеж Со попуст
Новата Симпатична Мечка Ознака Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking Албум Хартија Картички Декоративни Занаети Втиснување Свеж Со попуст
2018 Ново Срце / Кружни Декоративни Правоаголна Рамка Метал Cutting Умира За Фото Албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички Свеж Со попуст
3D Ласерски Хартија Занает - Мини Златно Робот Модел Хартија за Виткање Уметнички проекти Kawaii 3D Загатка Интелигентна Хартија Свеж Со попуст
Цвет Чипка Агол Агол на Поставување Метал Cutting Умира Матрицата Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает Свеж Со попуст
50Pcs Злато Метал Книга Агол Trilateral Албуми Менија Папки Цвет Печатени Заштитници Оркестарот Материјали 15x15x3mm CP1611 Свеж Со попуст
5/7/10/27 Бои Мешана Боја поставете Хартија, Занает Виткање Среќна Ѕвезда Оригами Хартија рачно изработени Дома, DIY Картички Свеж Со попуст
Таа Љубов 20 Лист 100pcs Круг Опрема Тркала Печат Лепило Налепници Втиснување на Етикети Scrapbooking Печат Налепница Свеж
Пластична амбалажа гроздобер ЅВЕЗДА запечатување восок печат восок боја восок запечатување Восок печат древните Свеж Со попуст
Шупливи надвор форма колаж метал умре парчиња метал cutting умира scrapbooking за покани/ картички/ коверти сечење умира Свеж Со попуст
YLCD351 Балет Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Машина Образец Свеж Со попуст
YLCD351 Балет Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Машина Образец

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

DEN 228.00 456.00
KSCRAFT 15mm*10m селотејп за Scrapbooking DIY Занает Леплива Деко Маскирање на Јапонска Хартија Washi Свеж Со попуст
KSCRAFT 15mm*10m селотејп за Scrapbooking DIY Занает Леплива Деко Маскирање на Јапонска Хартија Washi

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

DEN 104.00 115.20
3pcs Облаци Метал Умре Парчиња Метал Cutting Умира Scrapbooking Втиснување Папка Картички Свеж Со попуст
3pcs Облаци Метал Умре Парчиња Метал Cutting Умира Scrapbooking Втиснување Папка Картички

Облаците Метал Умре Парчиња Метал Cutting Умира 3 еез Scrapbooking Втиснување Папка Картички Умре СечењеДетали З

DEN 38.00 44.64
KSCRAFT Испраќање на Глувци Желби Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска Свеж Со попуст