Мини PCI-E половина-висина на full-height метална рамка,безжични , 3G WIFI посветен картичка 3G SSD Модул се користи WIFI КАРТИЧКА мини PCI-E

Мини PCI-E половина-висина на full-height метална рамка,безжични , 3G WIFI посветен картичка 3G SSD Модул се користи WIFI КАРТИЧКА

DEN 143.52

Свеж

Во магацинот

Мини PCI-E половина-висина на full-height метална рамка,безжични полна големина заграда , полици целосна висина картичка 3 G WIFI посветен мрежна картичка Пакет вклучува : 1 x половина-висина на full-height метална рамка 2 x Завртки

Бренд Име: WDXUN
Број На Модел На: Половина-висина на full-height метална рамка

Додатоци на производи

Comfast СП-E214NV2 2.4 G Безжична отворено рутер 2 КМ WIFI сигналот бустер Засилувач WDS Мрежа мост 14dBi Антена wi fi интернет Свеж Со попуст
Comfast СП-E214NV2 2.4 G Безжична отворено рутер 2 КМ WIFI сигналот бустер Засилувач WDS Мрежа мост 14dBi Антена wi fi интернет

2.4 G Comfast Отворено сипии / Wi Fi Мост 150 Mbps wifi рутер 500m W 14d Bi антена поддршка 48 V РОЕ 2000meters wifi растојание СПE214 NV2.

DEN 2088.00 3162.72
Huawei WS320 Wi-Fi Repeater Мини Wifi антена 150m WiFi Range Extender Свеж
Huawei WS320 Wi-Fi Repeater Мини Wifi антена 150m WiFi Range Extender

Се зголемува опсегот на постоечката безжична мрежа2.7(без приклучок) Тежина за 61g Напојување 100 V~240 V AC 100 V~2

DEN 1344.00
Нови 150Mbps Wlan Broadcom BCM943142Y Безжична-N М. 2 NGFF WiFi и Bluetooth 4.0 802.11 b/g/n 150M Безжична Мрежа Мини Картичка Свеж
Нови 150Mbps Wlan Broadcom BCM943142Y Безжична-N М. 2 NGFF WiFi и Bluetooth 4.0 802.11 b/g/n 150M Безжична Мрежа Мини Картичка

802.11 b / g / n WIFI, Bluetooth NGFF Wi Fi + BT 4.0 Wlan Безжична КартичкаОпис : Состојба : НоваБренд : BroadcomМодел : BCM943142 YТип : 802.11

DEN 459.84
Wavlink AC1300 USB 3.0 Мини WIFI Dongle Адаптер 2.4 G/5G Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка, wifi поддржува Windows XP/Vista/7/8/10 Свеж Со попуст
Wavlink AC1300 USB 3.0 Мини WIFI Dongle Адаптер 2.4 G/5G Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка, wifi поддржува Windows XP/Vista/7/8/10

Производ DescribtionWavlink AC1300 USB 3.0 Мини WIFI Dongle Адаптер 2.4 G / 5 G Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка, wifi поддржув

DEN 758.00 959.52
отклучен Huawei E5878 4g lte wifi рутер 150Mbps E5878s-32 4g LTE ФЛОПИ 800 4g lte MiFi dongle мобилни жариште pk E589 e5776 Свеж Со попуст
отклучен Huawei E5878 4g lte wifi рутер 150Mbps E5878s-32 4g LTE ФЛОПИ 800 4g lte MiFi dongle мобилни жариште pk E589 e5776

skype : kindrays whatsapp : +8615388793663 email : услуга kindrays.comтHuawei E5878s32 Оперативни фреквенција : LTE ФЛОПИ : 2600 / 2100 / 1800 / 900 / 800 /

DEN 3795.00 6221.28
Вмрежување Клешти RJ45 RJ11 Crimping Кабел Stripper Crimper RJ45 Притискање Линија Менгеме Клешти Свеж
Вмрежување Клешти RJ45 RJ11 Crimping Кабел Stripper Crimper RJ45 Притискање Линија Менгеме Клешти

(САМО Crimper,НЕ се вклучуваат кабел и RJ45 Приклучок.)Опис : Се користи за RJ11 (1во, 2 или 3пар) и RJ45 (4пар) модуларе

DEN 1343.52
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac Свеж
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac

Мини & преносни дизајн за лесна за носење, тоа е погодно да се користи.2 Плаќањето мора да се изврши во рок

DEN 556.32
YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9 Свеж
YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9

Прочитајте пред купување : Сите руски клиенти се слободни данок Руската наредби превозот преку CDEK(Кина

DEN 52668.00
4 канал gsm модем за смс,4 канал модем базен Q2406b,4 gsm модем примање на sms Свеж
4 канал gsm модем за смс,4 канал модем базен Q2406b,4 gsm модем примање на sms

0 Кабел поврзете компјутер, следете ги инструкциите, за да се инсталира драјверот 4.Windows 7 / Vista / XP / 2003 / 2000 /

DEN 4080.00
Отклучен Huaweie E5577cs-321 4G LTE Cat4 Мобилни Жариште Безжичен Рутер wifi џеб mifi dongle PK r206 e5220 e5377 e5372 Свеж Со попуст
Отклучен Huaweie E5577cs-321 4G LTE Cat4 Мобилни Жариште Безжичен Рутер wifi џеб mifi dongle PK r206 e5220 e5377 e5372

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663​На "објектот специфи

DEN 2913.00 4413.60
Int Двојна Бенд Безжична-AC 3165 3165NGW 802.11 ac Wi-Fi + BT4.0 WLAN Картичка За ProBook hp 440 450 470 Серија,спс 806723-001 Свеж
Int Двојна Бенд Безжична-AC 3165 3165NGW 802.11 ac Wi-Fi + BT4.0 WLAN Картичка За ProBook hp 440 450 470 Серија,спс 806723-001

0 4 GB / 500 PCK12 Само 310 N3050 само 11,6 4 GB / 128 PCK12 Само 310 N3050 само 11,6 4 GB / 128 PC CeK12 Само 310 N3700 само 11,6 4 GB / 128 PCK12 Само 430 4405

DEN 431.52
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi Свеж Со попуст
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi

Product OverviewTenda A12 е 300 МЕТРИ три антената на безжичниот wifi range extender, погоден за мулти спалната соба дома и сос

DEN 672.00 959.52
Безбедност 5 ft. 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNI-U Свеж Со попуст
Безбедност 5 ft. 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNI-U

Овие трошоци се на купувачот одговорност 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNIUAnswer : ___________________________ No

DEN 65.00 76.32
Relper-Lineso N9000 интернет Долга Низа USB Безжичен WiFi Адаптер N 150Mbps со висока моќност wifi антена Свеж Со попуст
Relper-Lineso N9000 интернет Долга Низа USB Безжичен WiFi Адаптер N 150Mbps со висока моќност wifi антена

здраво, пријатели, ви благодариме за купувањето на нашите точка, ќе добиете тоа околу 760dyas ако изберете к

DEN 439.00 719.52
Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена Свеж Со попуст
Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена

Answer : ___________________________ Note : pls проверка на специфична фреквенција со вашиот локален оператор пред да го куп

DEN 3844.00 4224.00
KELUSHI Надолжни Отворање Нож Оптички Влакна Обвивка Кабел Slitter Влакна Оптички Кабел Stripper SI-01 Свеж
KELUSHI Надолжни Отворање Нож Оптички Влакна Обвивка Кабел Slitter Влакна Оптички Кабел Stripper SI-01

Ве молиме да направи плаќање, како е можно поскоро, така што ќе може да се добие објект од порано 12 месеци

DEN 1828.80
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен Свеж Со попуст
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен

НОВИ90 дена ГаранцијаОваа безжична картичка е тестирана во добра работна состојба пред испраќање.300 Mbps802

DEN 359.00 377.76
100PCS/МНОГУ RJ45 AMP Кристал заштитените модуларен МАЧКА.5e RJ45 Приклучок RJ45 Конектори AMP Свеж
100PCS/МНОГУ RJ45 AMP Кристал заштитените модуларен МАЧКА.5e RJ45 Приклучок RJ45 Конектори AMP

Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации...

DEN 648.00
Мини Безжична Двојна Бенд 802.11 ac Преносни USB WiFi 5Ghz 2.4 Ghz 433Mpbs Адаптер RTL8811AU за Windows XP Победи Vista, Win Свеж Со попуст
Мини Безжична Двојна Бенд 802.11 ac Преносни USB WiFi 5Ghz 2.4 Ghz 433Mpbs Адаптер RTL8811AU за Windows XP Победи Vista, Win

Опис На Производот : Производот е 802.11 n USB Безжичен адаптер за користење на Realtek 8811au чипсет обезбедување м

DEN 608.00 715.68
SSEA Оригинални Нови AzureWave AW-NE785H AR5B95 AR9285 Половина Мини PCI-E Безжичен WLAN Wifi Картичка 802.11 b/g/n 150Mbps Свеж Со попуст
SSEA Оригинални Нови AzureWave AW-NE785H AR5B95 AR9285 Половина Мини PCI-E Безжичен WLAN Wifi Картичка 802.11 b/g/n 150Mbps

90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба одговара на сите бренд лаптоп,н

DEN 344.00 361.92
Отклучен 4g usb Модем Aircard Сиера 320U 4G LTE Модем 100Mbps lte, 4g USB Dongle pk e5372 760s 754s Свеж Со попуст
Отклучен 4g usb Модем Aircard Сиера 320U 4G LTE Модем 100Mbps lte, 4g USB Dongle pk e5372 760s 754s

Овој производ е дизајниран да се користи во регионите од Азија, Австралија и Нов Зеланд.Информации ако в

DEN 1347.00 2040.48
3.6 V 1000mA Т-HGB-2A10X3 Батерија Li-ion Издржлива Батерија Зелено Свеж
3.6 V 1000mA Т-HGB-2A10X3 Батерија Li-ion Издржлива Батерија Зелено

Huawei батеријата пакет батерија huawei батеријата IMR Huawei NiМз 3.6 V 1000m Ah зелена батеријата пакетОваа Батерија с

DEN 864.00
3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220 Свеж Со попуст
3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663Промена на Живот ќе се

DEN 904.00 1273.92
SSEA Нова Картичка за Intel Wifi Link 4965AGN Безжична-N Wifi Mini Pci-e Карта за IBM Lenovo Thinkpad R61 T61 X61 X61S 42T0865 Свеж Со попуст
SSEA Нова Картичка за Intel Wifi Link 4965AGN Безжична-N Wifi Mini Pci-e Карта за IBM Lenovo Thinkpad R61 T61 X61 X61S 42T0865

Состојба : нова90 дена гаранцијаОваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.FRU : 42 T0865Ком

DEN 364.00 383.52
Безжична-N 300Mbps WiFi Range Extender Безжичен Рутер/Repeater/АП/Wps Безжична Пристапна Точка Свеж Со попуст
Безжична-N 300Mbps WiFi Range Extender Безжичен Рутер/Repeater/АП/Wps Безжична Пристапна Точка

Answer : ___________________________ Note : 1.Приклучокот оваа рутерот на вашиот ѕид контактот,побарајте го "БезжичнаN' wifi си

DEN 909.00 998.40
RJ45 Мрежен Кабел Тестер Кабел Жица Телефон Мрежа Тонер Трагач Тестер Tracker Свеж
RJ45 Мрежен Кабел Тестер Кабел Жица Телефон Мрежа Тонер Трагач Тестер Tracker

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Настава : превозот времето е зависи од к

DEN 460.32
Отклучен HUAWEI E3131 3g модем за андроид за автомобил dvd E3131s 3g usb Модем 3g модеми модул pk E180 E173 e353 e220 e272 Свеж Со попуст
Отклучен HUAWEI E3131 3g модем за андроид за автомобил dvd E3131s 3g usb Модем 3g модеми модул pk E180 E173 e353 e220 e272

Предмети ќе пристигне во 725 бизнис денови на светот обично.6 Mbps ги Поврзува сите WiFi вклучено уреди Windows 7 п

DEN 897.00 1262.88
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play Свеж Со попуст
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play

Се прошири Стабилна WiFi Покриеност на Секоја СобаСо безжична брзина до 300 Mbps, можете лесно да се прошири н

DEN 2963.00 3657.60
Професионално Вмрежување Тестирање RJ45 RJ11 CAT5 UTP LAN Кабел Мрежен Тестер Алатка Свеж Со попуст
Професионално Вмрежување Тестирање RJ45 RJ11 CAT5 UTP LAN Кабел Мрежен Тестер Алатка

Професионално Вмрежување Тестирање RJ45 RJ11 CAT5 UTP LAN Кабел Мрежен Тестер АлаткаКарактеристики : 100% сосема н

DEN 175.00 184.32