Vestidos Облека де Соаре 2018 Нов Дизајн Линија Чај Должина Душо Бела боја на слонова коска Чипка Плажа Свадба Фустани OW2041

Vestidos Облека де Соаре 2018 Нов Дизајн Линија Чај Должина Душо Бела боја на слонова коска Чипка Плажа Свадба Фустани OW2041

10 %

DEN 2549.00

DEN 2832.00

Свеж

Во магацинот

ако итна useing,ве молиме изберете брза испорака.Ви благодариме.
За Повратни Информации
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.како DHL,Fedex.
Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, проверете на нашата веб-страница кога вие имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро. : )
Вистински Фото Шоу , Без каква било измена :
Купувачот Се Покаже :
мерењето на овој фустан во големина 6 што е наведено подолу :
Биста : 82 CM ( 32inches )
Половината : 63 CM ( 25inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во size 8 што е наведено подолу :
Биста : 87 CM ( 34inches )
Половината : 68 CM ( 27inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 10 што е наведено подолу :
Биста : 92 CM ( 36inches )
Половината : 73 CM ( 29inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 12 што е наведено подолу :
Биста : 97 CM ( 38inches )
Половината : 78 CM ( 31inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 14 што е наведено подолу :
Биста : 102 CM ( 40inches )
Половината : 83 CM ( 33inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 16 што е наведено подолу :
Биста : 107 CM ( 42inches )
Половината : 88 CM ( 35inches )
Колковите : Слободен
Чај Должина
Ве молиме споредете ги вашите мерење со нашите акции се облекуваат мерење за да се провери дали на берзата се облекуваат големина одговара на вас!
ние ги користиме кина пост превозот бесплатен превозот,тоа ќе треба за 25-30days. Исто така, ни испратите е-пошта ако направите вашиот сопствен дизајн, ние може да се направи во согласност со клиенти барања. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да
се разбере оваа ситуација. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.
Vestidos Облека де Соаре 2017 Нов Дизајн Бесплатен Превозот Линија Чај Должина Душо Бела боја на слонова коска Чипка Плажа Свадба Фустани OW2041
Ова е исто така на плажа фустан! свадба на плажа. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем., некое време можеби ќе треба повеќе долго време. : )
Обичај прави Услуга :
Ако сакате да нарачате нарачана големина, pls контактирајте нè за подетални дополнителни трошоци пред да се направи нарачката, и pls советува подолу мерења :
Нашите Услуги
13 ,Нашите корисници на услуги тим се на располагање за да им помогне на сите ваши прашања во рамките на 24hours откако ќе добиете на вашата е-пошта. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба Оценка. Но
понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.ве молиме да знаат.
Со нетрпение очекувам да работам со вас!
Царинските Надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.

НИ Големина: 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект: Свадба Фустани
Бренд Име: Жан Љубов
Деколте: Strapless
Sleeve Стил: Исклучување на Рамо
Силуета: А-Линија
Вграден Градник: Yes
Декорација: Цвеќиња,Чипка,Sashes
Вистински Слики: Yes
Назад Дизајн: Ланче
Воз: Никој
Свадба Фустан Ткаенина: Чипка
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Моден Елемент: Backless
is_customized: Yes
Број На Модел На: OW2041
Половината: Природни
Фустани Должина: Чај-Должина
За Бремени Жени: No
Sleeve Стил: Без ракави
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)

Додатоци на производи

Vestido де Casamento 2017 Прекрасни бал Свадба Фустани Бисери Плус Големина Свадба Наметки Чипка Невестата се Облекуваат Корсет Свеж Со попуст
LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински Свеж Со попуст
LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински

Предмет Бр : LS00112Големина : Боја : боја на слонова коскаМатеријал : сатенДеколте : брод деколтеSleeve Должина

DEN 26976.00 52895.04
Луксузна Катедрала Воз Бал Шампањ Чипка Свадба Фустани 2018 Вистински Фото Долги Ракави Свадба Наметки Vestido Де Novias Свеж Со попуст
Луксузна Катедрала Воз Бал Шампањ Чипка Свадба Фустани 2018 Вистински Фото Долги Ракави Свадба Наметки Vestido Де Novias

Луксузна Катедрала Воз Бал Шампањ Чипка Свадба Фустани 2018 Чиста Пред Долги Ракави Свадба Наметки Vestido Д�

DEN 9343.00 10992.00
Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques Чипка Плажа Облечи Кат Должина Chiffon Плус Големина Свадба Наметки Свеж Со попуст
Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques Чипка Плажа Облечи Кат Должина Chiffon Плус Големина Свадба Наметки

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques

DEN 5700.00 6000.00
LS70776 елегантен чипка венчаница долги ракави бал кристал свадба наметки со долга опашка облека де mariage 2017 вистински фотографии Свеж Со попуст
Liyuke Гроздобер Чипка Appliques бал Свадба Фустани Три Квартал V Деколте, Beading Sash Романтични Невестата се Облекуваат облека Свеж Со попуст
2018 Бела Louisvuigon Vestido Де Noiva Облека Де Mariage Булчински Цвет Линија Applique Свадба Фустани 2018 Душо YN 9509 Свеж Со попуст
2018 Бела Louisvuigon Vestido Де Noiva Облека Де Mariage Булчински Цвет Линија Applique Свадба Фустани 2018 Душо YN 9509

Со нетрпение очекувам да работам со вас!Царинските НадоместоциВо повеќето време, купувачот не треба да

DEN 4248.00 5664.00
Моден бал свадба фустани 2018 Чипка Beaded Бисери Свадба наметки Плус големина Vestido де noiva casamento Облека де mariee Свеж Со попуст
Моден бал свадба фустани 2018 Чипка Beaded Бисери Свадба наметки Плус големина Vestido де noiva casamento Облека де mariee

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напиш

DEN 9562.00 11952.00
H&S Свадба Wedding-dresses сирена гроздобер чипка 2018 свадба gown дизајнер vestido де novia плус големина свадба облечи Свеж Со попуст
H&S Свадба Wedding-dresses сирена гроздобер чипка 2018 свадба gown дизајнер vestido де novia плус големина свадба облечи

H&S Свадба Weddingdresses сирена гроздобер чипка 2018 свадба gown дизајнер vestido де novia плус големина свадба облечиНа�

DEN 7740.00 10320.00
ZJ9040 година strapless дијамант Бела боја на слонова коска формално Кристал Монистра Свадба Фустани 2015 Свадба се Облекуваат Свеж Со попуст
ZJ9076 Нова Бела боја на слонова коска Кристал Бисер Чипка Свадба Фустани 2017 Свадба се Облекуваат gown vestido де noiva чипка Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Возбудува Свадба Фустан Елегантен Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Возбудува Свадба Фустан Елегантен Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva

Ако ви се допаѓа толку подуени,треба да купи голем petticoat.Изберете вашиот венчаница,мора да оставите пора

DEN 6202.00 7296.00
Gardlilac Душо бал Кавер-венчаница 2017 Евтини Обичај Формално Свадба Наметки Vestido де noiva Свеж Со попуст
Gardlilac Душо бал Кавер-венчаница 2017 Евтини Обичај Формално Свадба Наметки Vestido де noiva

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

DEN 4435.00 5279.52
Beaded венчаница V Вратот Бисери Линија Бела венчаница Плус Големина Свадба Наметки Vestido де Noiva Свеж Со попуст
Beaded венчаница V Вратот Бисери Линија Бела венчаница Плус Големина Свадба Наметки Vestido де Noiva

Напомена : Сите големини се земе со рака Мерење ќе биде од 1 до 3cm разлика од различен начин.Време на испор

DEN 7301.00 8112.00