NINGMI Жените Сауна Вест Слабеење Половината Тренер на Стомак Фирма Контрола Тело Shaper Тенок Neoprene Резервоарот Врвот Жешка Пот Кошула Губење на Тежината

NINGMI Жените Сауна Вест Слабеење Половината Тренер на Стомак Фирма Контрола Тело Shaper Тенок Neoprene Резервоарот Врвот Жешка

42 %

DEN 768.00

DEN 1323.36

Свеж

Во магацинот

Превозот Политика :
Нашиот работен ден од понеделник до сабота и од 9 сум до 8 часот.
Нашите производи имаат 100% вистински слика ,но може да биде боја разлика варира од различни компјутерски екран . Нашата цел е да се направи имате добра купувачот искуство во нашата продавница .
Објектот P i c t u r es :
Можете да ги љубов :
Шопинг Процес :
Внимание Ве Молиме :
1. се надевам у можат да го разберат. Само миење на рацете , Не Железо / Нема Машина за Перење/ Без Хлор белење / Не Хемиско чистење ;
2. Повратни информации :
Ние сме одговорни за секој продавачот,ако у се задоволи со нашите производи и услуги,plz ни остави позитивен фидбек или да му даде 5 ѕвезди ви благодариме !!!
7. Ве молиме прочитајте ги моите големина на табелата внимателно кој може да биде различен од вашиот локален.објектот нема да испрати во текот на неделата и Празниците.5
80
32-34
81-86
2 XL
33. можете да го спарите со вашиот омилен слабеење панталони .
Ние се обрне внимание на вашата нарачка до вас во време, но немојте да се грижите ако се сврти до подоцна, ние ќе контактирајте со шпедиција да се задржи во допир со вас . ЛЕСНИ & БРЗО СУШЕЊЕ На : neoprene сауна појас е составен од 15% полиестер + 70% neoprene + 15% најлон, која е висока еластичност, брзо сушење и дише, тоа е идеален материјал за сауна костум, како што е издржлив и флексибилни .6
70
28-29
71-74
М
28. ПРИЛАГОДЛИВИ ВЕЛКРО & ЏЕБ ДИЗАЈН : џеб на shapewear за клучеви или мобилен телефон, Прошируваат велкро дизајн што ќе ви овозможи да се прилагоди на големината за да ги собере.
Пакетот вклучува :
1 Парче Корсет Вест . Големина : S ,M ,L ,XL ,XXL ,XXXL слабеење cincher / половината тренер на Стомак Контрола Топла Термички Потење Сауна Тело Shaper Вест Резервоарот на Врвот Shaperwear Тренерки .4
90
36-38
91-96
ако сте меѓу големина ,ние препорачуваме големи димензии ,благодарение !
Забелешка : Прирачник за мерење ќе има 2-3cm во разликата ,и 1 инч = 2.3
72
29-30
74-76
L
31.

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект: Shapers
Пол: Жените
Shapewear: Блузи
Бренд Име: NINGMI
Материјал: Neoprene,Полиестер Мешавини,Spandex,Најлон
Дебелина: Стандард
Број На Модел На: 3SF8017
Ткаенина Тип: Broadcloth
Декорација: Никој
Контрола Ниво: Фирма
Тип На Објект: Облека & Accessories>женска Облека>Intimates>shapers
Големина На Жените слабеење вест: S,M,L,XL,2XL,3XL Слабеење Neoprene корсет Жешка Пот Вест Резервоарот на Врвот
слабеење вест Материјал: 15% полиестер + 70% neoprene + 15% најлон
Број На Модел На: Жените Тело Shaper Фирма Контрола Половината Тренер Корсет Пот Вест SF8017
Место на Потекло: Шенжен ,Кина ( Копно )
слабеење Вест Стил: Патент Магија Налепница Фирма Контрола Тело Shaper Жешка Пот Вест Резервоарот На Врвот
слабеење Вест за Родова: Жените Дама Женски Постпартална Спорт Фитнес Топла БАЊА Пот Вест Резервоарот Врвот
слабеење Вест долна облека: жените Фитнес Тренингот Фитнес, Јога Спорт Трчање, Качување Велосипедизам Вежба
слабеење Вест Име: Спорт Фитнес Жешка Пот Сауна Костум Фирма Контрола Shaper Вест Резервоарот На Врвот
slimmimg вест Функција: топла Топлинска,Сауна, Пот,согорувањето на мастите,губење на тежина,слабеење,телото моделирање

Додатоци на производи

Секси Слабеење Панталони Со Висок Појас Стомак Контрола Гаќи Бедрото Потенок Задник Lifter Shapewear Тело Shapers Слабеење Долна Свеж Со попуст
Жените Дише Половината Shapers Гума Половината Тренер Cincher Underbust Shapers Корсет Тело Shaper Shapewear Свеж Со попуст
Жените Дише Половината Shapers Гума Половината Тренер Cincher Underbust Shapers Корсет Тело Shaper Shapewear

Опис ОписОпис 100% сосема нов Материјал : Латекс & памук,Гума Големина : S / M / L / XL / 2 XL / 3 XL / 4 XL Боја : Црна, Офб

DEN 160.00 181.92
Силиконски Поместена Гаќи Жените Shapewear Сокол Задник Хип Лифт Подобрување Knickers Безбедност Panty Свеж Со попуст
Силиконски Поместена Гаќи Жените Shapewear Сокол Задник Хип Лифт Подобрување Knickers Безбедност Panty

Секси Жените Чипка Везови Флорални Хип До Поместена Задник Подобрувач Shaper Гаќи Долна ОблекаСиликонски

DEN 254.00 334.56
Половината Тример Половината Тренер Масти Горење Слабеење Појас Girdle Стомак Стомак Задник Lifter Тела Жените Shaper Магија Свеж Со попуст
2017 Мода Женска Shapers Тело Латекс Underbust Секси Тело Shaper Половината Clincher Фирма Корсет Adustable Shapers Женски Shaper Свеж Со попуст
2017 Мода Женска Shapers Тело Латекс Underbust Секси Тело Shaper Половината Clincher Фирма Корсет Adustable Shapers Женски Shaper

Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот заразмена н

DEN 151.00 158.88
Висок Половината Задник Lifter Тренер Бедрото Контрола со Полно Тело, Shapewear Bodysuit Лесна shaper Гаќи SHAPEWEAR тело shaper Свеж
Половината Cincher Камшик Girdle Постнаталната Висока Половината Стомак Потенок Стомак Слабеење Панталони Половината Контрола Свеж Со попуст
Нови Жените Дише Тело за Контрола Гаќи Задник Lifter Краток Shapers Висока Половината Слабеење долна облека Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Плус Големина S-4XL Жените 6 Куки Гума Латекс Половината Тренер Секси Корсети Bustiers Половината Cincher Корсет Блузи Слабеење Свеж Со попуст
Лесна Жените кратко Висока Половината Слабеење на Стомакот Контрола Knickers Pantie Кратко Shapewear долна облека чипка Тело Свеж Со попуст
Bodysuit Длабоко V Вратот Тело Shaper Контрола Лизга Задник lifter Чека Тренер Слабеење долна облека Корсет Фустан Backless Свеж Со попуст
Bodysuit Длабоко V Вратот Тело Shaper Контрола Лизга Задник lifter Чека Тренер Слабеење долна облека Корсет Фустан Backless

Bodysuit Длабоко V Вратот Тело Shaper Контрола Лизга Задник lifter Чека Тренер Слабеење долна облека Корсет Фуста

DEN 671.00 1342.08
Нови 2017 Жените Тело Shaper Секси Слабеење Shapewear Долна Облека Масти Горење Тенок Форма Bodysuit Панталони Тенок Shaper Свеж Со попуст
Нови 2017 Жените Тело Shaper Секси Слабеење Shapewear Долна Облека Масти Горење Тенок Форма Bodysuit Панталони Тенок Shaper

Материјал : spandex / polyamide влакна2 бои : Црна, КајсијаГолемина : M, L, XL, XXL ,XXXLна располагање за следниве листата

DEN 145.00 186.72
Плус Големина 3XL Bodysuit Жените Чипка Тенок Тело Shaper Контрола Гаќи Underbust Половината Корсети Shapewear Girdles Cincher Свеж Со попуст
Плус Големина 3XL Bodysuit Жените Чипка Тенок Тело Shaper Контрола Гаќи Underbust Половината Корсети Shapewear Girdles Cincher

БРОЈ на МОДЕЛ на L41175 БРЕНД KOCLESМАТЕРИЈАЛСинтетички Материјал : 85%Полиестер + 15%Spandex БОЈА Црна , Каки АТРИБУ

DEN 480.00 504.96
Секси Жените Newtrainer Половината Cincher Корсет Тело Shaper Фирма Масти Горење Корсет Girdle Слабеење Вест Стомакот Врзуваат Свеж Со попуст
Жените Слабеење На Телото Shapers Топла Лесна Корсет Хип Половината Тренер Cincher Shapewear Здолниште M/L Свеж Со попуст
Жените Слабеење На Телото Shapers Топла Лесна Корсет Хип Половината Тренер Cincher Shapewear Здолниште M/L

Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^^ Ако

DEN 193.00 251.52
Жените Sliming Тело Shaper Постпартална Панталони Shapewear Висока Половината Cincher Кратко Свеж Со попуст
Жените Sliming Тело Shaper Постпартална Панталони Shapewear Висока Половината Cincher Кратко

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетСтил : Висок Половината Shaper КратокМатеријали : Најлон + SpandexБоја

DEN 186.00 235.20
Junlan Слабеење Долна Облека На Жените Корсет Тенок Појас Тренер Тело За Контрола На Shaper Корективни Bodysuit Сауна Вест Моделирање Свеж Со попуст
НОВА Жена Нога Shaper Сауна Пот Бедрото Калории исклучување Потоплите Тенки Слабеење Нозе Redu Масти Термо Neoprene Компресира Свеж Со попуст
Жените Контрола Гаќи Лесна Слабеење Половината Корсети Тело Shaper За Жените Долна Облека Панталони Половината Тренер 2 Боја Свеж Со попуст
Топла Продажба Американски Тело Shapers Стомак Контрола Слабеење Ремени Постпартална Корсети Тежина Губење На Памук Градници Свеж Со попуст
Висок Половината Girdle Тело Shaper Долна Облека Слабеење На Стомакот Knickers Гаќи Свеж Со попуст
Висок Половината Girdle Тело Shaper Долна Облека Слабеење На Стомакот Knickers Гаќи

ЖЕНИТЕ ДАМИ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА КОНТРОЛА КРАТКО KNICKERS ТЕЛО SHAPER ДОЛНА ОБЛЕКА100% сосема нов и висок квалитет

DEN 238.00 305.28
Плус Големина S-6XL Патент со Полно Тело, Shaper Носат Висока Компресија Strappy Половината Тренер Underbust Корсет Shapewear Свеж Со попуст
Плус Големина S-6XL Патент со Полно Тело, Shaper Носат Висока Компресија Strappy Половината Тренер Underbust Корсет Shapewear

Име : Плус Големина S6 XL Патент со Полно Тело, Shaper Носат Висока Компресија Strappy Половината Тренер Underbust Кор

DEN 877.00 1096.80
Мис Moly Половината Тренер Корсет за Губење на Тежината Тренингот на Телото Shaper Патент Стомакот Масти Режач Свеж Со попуст
Мис Moly Половината Тренер Корсет за Губење на Тежината Тренингот на Телото Shaper Патент Стомакот Масти Режач

љубезно ве молиме да напомена : имаме Фабрика за Продажба Директно !!! Значи ние се гарантира највисок кв

DEN 790.00 1128.00
Од НАС Жените, Neoprene Shapewear Половината Тренер им Помогнам на Вест Стомак Стомак Girdle Жешко Тело Shaper Половината Тренер Свеж Со попуст
Висок Половината Тело Shaper Слабеење Задник Lifter Гаќи Камшик G String Стомак Контрола Половината Underbust Shapewear Врзивно Свеж Со попуст
WEIXINBUY Нови Жените Средината Половината долна облека Изобилство Задникот Поместена Лесна Задник Лифт долна Облека Хип До Свеж Со попуст