1pcs Трикотаж Жените Градник долна Облека Чисти Перење Торба за Миење Заштита Мрежа Машина за Перење Практична Помош Перење Складирање Торба

1pcs Трикотаж Жените Градник долна Облека Чисти Перење Торба за Миење Заштита Мрежа Машина за Перење Практична Помош Перење

33 %

DEN 48.00

DEN 72.00

Свеж

Во магацинот

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1x Градник И долна Облека Миење Торба 1.
Вода циркулира слободно низ решетката да се очисти и исплакнете градници темелно.
Машина за миење на градници безбедно и лесно.
Патент на врвот. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Идеален за сите деликатната долна облека, вклучувајќи долна облека градници и поместена градници.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Градници го задржи својот облик и трае подолго, премногу. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
На градник торба исто така го спречува snagging. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
За да го користите овој пригоден градник мрежа торба, едноставно место на градник торба во миење. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Оваа мрежа градник за перење колона е совршен за машина за перење и сушење на вашиот градник, долна облека, трикотаж и други delicates. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Применливи модели : за автоматска машина за перење, полу-автоматски washingmachine,дехидрирани машина, сушење машина за перење процес користи.
Тешко пластична рамка, во двете врвот и на дното се задржи торба во форма.Нов & Висок Квалитет. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Време На Испорака :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Стил: Свитлива
Број На Модел На: 5427
Употреба: Дома
Материјал: Најлон
Употреба: Neatening/Складирање
Тип На Објект: Градник Долна Облека Миење Торба

Додатоци на производи

Одличен Квалитет 30pcs Нерѓосувачки Челик Пролет Облека Sock Корисни Фото Хартија Виси Штипки Coloful DIY Клипови pin Стеги Свеж Со попуст
50pcs Мини Природно Дрво Облека Штипки За Занает Настани Фото Хартија Колче Pin Clothespin Занает Клипови Канцеларија Канцелариски Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Виткање закачалка едноставна преносни патување дома патување погодно за пропелер магија закачалка 6075 Свеж Со попуст
luluhut градник перење кошница најлон мрежа заштита на облека торба количка за перење кеси за машини за перење градник кошница Свеж Со попуст
Нови 50Pcs Црвено Срце Акцент Бели Дрвени Пролет штипки за алишта за Кодови Клипови Свеж
Нови 50Pcs Црвено Срце Акцент Бели Дрвени Пролет штипки за алишта за Кодови Клипови

Име На Производ : Облека Игли;Материјали : Дрво, МеталБоја : Црвена, БелаУкината Големина на (Секој) : x 2.5 1.7

DEN 98.88
4 Pc/Многу Еластична Бел Чаршаф Fastener Душек Покрие Клип Подвезици Носителот Ќебиња Grippers Ремени Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Нова Топла Продажба 100pcs Мини Дрвени Облека Фото Хартија Колче Clothespin Занает Клипови Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Нова Топла Продажба 100pcs Мини Дрвени Облека Фото Хартија Колче Clothespin Занает Клипови Бесплатен Превозот

Опис : Мини Дрвени Штипки Облека Игли Со користење на овие може да се создаде една интересна екранот за в

DEN 126.00 247.68
3 Компјутери/многу Облека Машина за Перење Алишта Градник Помош долна Облека Мрежа Нето Миење Торба drawstring торба Торбичка Свеж Со попуст
ORZ Прилагодливи Облека Сушење Рек Железо Перење Организатор Закачалка Крпа Чевли се Облекува Облека Бар Тешки Виси Багажник Свеж Со попуст
8 Компјутери Дома Облека Закачалка Рек Дете Облека Прилагодливи Облека Кука Магија Простор Saver Организатор Поставите 23.5 Свеж Со попуст
6pcs Волна Перење Топки за машина за перење, машина за Премиум Волна Фен Топки за Обновливи Природни Ткаенини Омекнувач 6CM Свеж Со попуст
ORZ 10PCS детска Закачалка Нерѓосувачки Челик Цврста Жица Облека Matel Детето Деца, Бебе Облека Закачалки, Облека Сушење Багажник Свеж Со попуст
5 Компјутери Перење Кеси Градник Долна Облека Кошеви Мрежа Кеса Алишта За Перење, Нега Торбичка Домаќинство Чистење Колекции Свеж Со попуст
SZS Топла Удобен, Практичен Градник Облека Измијте Перење долна Облека Мрежа Нето Миење Торба 50X40CM Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Clothesline Прилагодливи Перење Закачалка Рек Балкон Лизга-Отпорни Стигнале Облека Јаже Свеж Со попуст
4 Pc/Многу Бел Чаршаф Душек Покрие Ќебиња Grippers Ремени Подвезици Клип Носителот Еластична Сврзувачки Елементи Свеж Со попуст