yupard 1000 метри-опсег Зелени Ласерски Покажувач зелено светло пенкало светло+2* 400mAh 16340 Батеријата+Полнач

yupard 1000 метри-опсег Зелени Ласерски Покажувач зелено светло пенкало светло+2* 400mAh 16340 Батеријата+Полнач

16 %

DEN 726.00

DEN 864.00

Свеж

Во магацинот


Оваа зелено светло ласерски .
* Најновите зелени Ласерски Покажувач Пен
*100% сосема нов и висок квалитет
*Лесен и практичен, погоден за стави во вашиот џеб или чанти
*Тоа е повеќе погодности кои користат ласерска точка до целта, наместо на рацете
*Совршена за наставници, ученици, инженери, доктори, менаџери и така натаму
*Ласерската светлина боја : зелена
Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум
Пакетот вклучува :
1x Најновите зелени Ласерски Покажувач Пен+2*400m Ah 16340 батеријата + полнач

Тип На Објект: Рефлектори
Wattage: 5
сертификација: CE,RoHS,CCC
Бренд Име: yupard
Функција: Шок Отпорни
Тело Материјал: Алуминиум
Префрлете Го Режимот: Зумирање
Извор На Светлина: Ласерска
Тип На Батерија: 18650
полнач: Батерија
Тип На Светилка: Ласерска
Фокусна Должина: прилагодлив
боја: Зелена
Лумен: 160
Водоотпорен: Yes
Поддршка Dimmer: Една датотека
Број На Модел На: 373
Зум: Yes
Осветлување Растојание: 200-500 m
Модел на LED Монистра: Ласерска

Додатоци на производи

LITOM 168 Lumens Бело/Црвено LED Headlamp Светилка со Гест Контрола Водоотпорен Шлем Светлина за Пешачење Кампување Велосипедизам Свеж Со попуст
Бела светлина, жолта hoofdlamp 3T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата Свеж Со попуст
Преносни центарот на Вниманието 100W HID Xenon Searchlight Брод Висока моќност Батерија 220W лов воена Фенерче Свеж Со попуст
Преносни центарот на Вниманието 100W HID Xenon Searchlight Брод Висока моќност Батерија 220W лов воена Фенерче

Преносни центарот на Вниманието 100 W HID Xenon Searchlight Брод Висока моќност Батерија 220 W лов воена Фенерче

DEN 6202.00 6528.00
led Светлата 9000 Лумен 3 T6 headlamp 3x XML T6 LED Глава Светилка Светло главата факел Headlamp за кампување/лов/риболов z50 Свеж Со попуст
led Светлата 9000 Лумен 3 T6 headlamp 3x XML T6 LED Глава Светилка Светло главата факел Headlamp за кампување/лов/риболов z50

Z50 led Светлата 9000 Лумен 3 T6 headlamp 3x XML T6 LED Глава Светилка Светло главата факел Headlamp за кампување / лов / рибол

DEN 336.00 671.04
BORUiT 1000LM XML T6 LED Светлата 3-Режим Headlamp Батерија Зум Главата Факел Лов Кампување Фронтален Фенер Батерија 18650 Свеж Со попуст
yupard светла кампување светлината led шатор отворено светла USB полнење светилки за надворешна употреба lighting18650/АА мобилни Свеж Со попуст
Водоотпорен LED предните Светла rechargeablea XML T6 12W 6000 lumens led светла led headlamp 18650 Светло Главата Светилка Светлина Свеж Со попуст
Водоотпорен LED предните Светла rechargeablea XML T6 12W 6000 lumens led светла led headlamp 18650 Светло Главата Светилка Светлина

Карактеристики : Модел на LED : КРИ XML T6 Излез светла може да дојде до max 6000 lumens [lm] Внатрешна жици се однесув

DEN 346.00 494.40
yunmai Водоотпорен Кри П5 LED Светилка со Висока Моќност Penlight 2000LM Мини Место ааа Светилка Преносни Работа Кампување Опрема Свеж Со попуст
YUPARD Водоотпорен XM-L2 LED Светлата Headlamp 2 Режим Водоотпорен T6 висока моќност За Кампување Лов батерија 18650 батеријата Свеж Со попуст
Џеб LED Светилка Соларна Енергија/USB Полнење Факел Работи Инспекција Светлина 2 Режим Отворено Кампување Светилка со Магнет Свеж Со попуст
XML -2X L2 LED 6800Lm 3 режим Zoomable Водоотпорен Светлата Главата светилка +2*батерија 18650 +USB Конектор за кабел Свеж Со попуст
XML -2X L2 LED 6800Lm 3 режим Zoomable Водоотпорен Светлата Главата светилка +2*батерија 18650 +USB Конектор за кабел

Батерија Headlamp : Глава светлина Карактеристики : 1 Двојно висок квалитет zoomable XML 2 L2 led headlamp, како светла как

DEN 820.00 911.52
Висок Квалитет 18650 Headlamp L2 Светло Главата Светилка Светла Рефлектори Челото XM-L2 У2 Моќни LED Светилка Факелот за Кампување Свеж Со попуст
Tinhofire КРИ XML-T6 LED 2000 LM 5Mode се Нурне Водоотпорен Нуркање Headlamp Светлата Подводни Светло светилка за батеријата Свеж Со попуст
Tinhofire КРИ XML-T6 LED 2000 LM 5Mode се Нурне Водоотпорен Нуркање Headlamp Светлата Подводни Светло светилка за батеријата

КРИ XMLT6 LED 2000 Лумен 5Режим се Нурне Водоотпорен Нуркање Headlamp Светлата Подводни Светло факел Светлина све

DEN 759.00 948.96
ITimo USB Полнење/Батерија Flash LED Шатор Фенери Бело/Црвено Светло Преносни Светлина Моќ Банка Отворено Кампување Светилка Свеж Со попуст
XML L2 USB Полнење Светло 2000lm се Прилагодува Осветленоста 2 Начини LED светилка Светилка Тактички Факел Фенер со 18650 Свеж Со попуст
30W 2400LM преносни лов рефлектори кампување центарот на вниманието 12V 24V автомобил држачи за полнење 18650 led место светло Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : Светло Возачот Нов FirmwareДијаметар : 17mm7135*3 излезна струја 1050m A (MA

DEN 122.00 122.40
5 LED Мини Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Сина Нов Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
5 LED Мини Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Сина Нов Бесплатен Превозот

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : АлуминиумМини и светлина, одлична за итни слу

DEN 46.00 70.08