15.5 cm*4.2 cm 4x4 HEMI Винил Decal Мотоцикл Автомобил Налепница Мода Автомобил-стил, Црна/Сребрена S6-3561

15.5 cm*4.2 cm 4x4 HEMI Винил Decal Мотоцикл Автомобил Налепница Мода Автомобил-стил, Црна/Сребрена S6-3561

40 %

DEN 54.00

DEN 90.24

Свеж

Во магацинот


15.5 cm*4.2 cm 4x4 HEMI Винил Decal Мотоцикл Автомобил Налепница Мода Автомобил-стил, Црна/Сребрена S6-3561
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Тип На Објект: Налепници
Пакување: Не Се Пакувани
Име На Модел: S6-3561
Бренд Име: YJZT
категорија: Налепници
Објектот Ширина: 15.5cm
Вид На Налепница: Автомобил Тело
Објектот Дијаметар: 0cm
Модел: Број / Писмо
Тип: Лепак Налепница
дизајн: Цртан филм
is_customized: Yes
Објектот Должина: 0cm
Налепница Сместување: Целото Тело
Објектот Висина: 4.2cm
Материјал Тип: Винил
боја: црна/сребрена
Налепница: автомобил налепница

Додатоци на производи

11.7 CM*19CM Интересни Модни Маратон Клуб Екстремни Спортски Автомобил Налепници Винил S9-0386 Свеж Со попуст
11.7 CM*19CM Интересни Модни Маратон Клуб Екстремни Спортски Автомобил Налепници Винил S9-0386

11.7 CM*19 CM Интересни Модни Маратон Клуб Екстремни Спортски Автомобил Налепници Винил S90386Овој производ е с

DEN 54.00 89.28
17.9 cm*8cm Одбојка Спорт Мода Автомобил-Стил, Мотоцикл Автомобил Налепница Винил Decal S4-0012 Свеж Со попуст
17.9 cm*8cm Одбојка Спорт Мода Автомобил-Стил, Мотоцикл Автомобил Налепница Винил Decal S4-0012

17.9 cm*8cm Одбојка Спорт Мода АвтомобилСтил, Мотоцикл Автомобил Налепница Винил Decal S40012Овој производ е сост

DEN 56.00 93.60
CITALL 3B1867171E Сива Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Бора Голф MK4 1998-2000 Свеж Со попуст
CITALL 3B1867171E Сива Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Бора Голф MK4 1998-2000

3 B1867171 E Автомобил Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Passat Б5 Jetta

DEN 319.00 335.52
2 парчиња Универзален Автомобил Налепница Стил Мотор Худ Мотоцикл Decal Оркестарот Mural Винил Опфаќа Додатоци Авто Пламен Оган Свеж Со попуст
9.8*15.2 CM БЕБЕ КАУБОЈ НА ОДБОРОТ Смешно Предупредување Decals Креативни Автомобил Опашка Декоративни Налепници Ц1-4008 Свеж Со попуст
10.4*cm 10.7 Цртан филм Змеј Автомобил Стил Винил Автомобил Налепница Автомобил Додатоци Decal Црна/Сребрена S3-4588 Свеж Со попуст
10.4*cm 10.7 Цртан филм Змеј Автомобил Стил Винил Автомобил Налепница Автомобил Додатоци Decal Црна/Сребрена S3-4588

10.4*cm 10.7 Цртан филм Змеј Автомобил Стил Винил Автомобил Налепница Автомобил Додатоци Decal Црна / Сребрена S

DEN 46.00 76.32
4Pcs/Set ABS е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел за Полнење За Chevrolet Cruze Trax Malibu Aveo за Опел Astra g/гтц/j/h Свеж Со попуст
4Pcs/Set ABS е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел за Полнење За Chevrolet Cruze Trax Malibu Aveo за Опел Astra g/гтц/j/h

5310366284272209 Додатоци за Chevrolet Cruze парче парче парче парче парче парче парчеМатеријал : ABSПакување : 4 Парчињ

DEN 86.00 95.04
9.1*15.2 CM Елени Силуета Симпатична Автомобил Налепници Винил Автомобил Стил И Мотоцикл Decals Црна/Сребрена S1-2556 Свеж Со попуст
9.1*15.2 CM Елени Силуета Симпатична Автомобил Налепници Винил Автомобил Стил И Мотоцикл Decals Црна/Сребрена S1-2556

9.1*15.2 CM Елени Силуета Симпатична Автомобил Налепници Винил Автомобил Стил И Мотоцикл Decals Црна / Сребрена

DEN 51.00 86.40
21.1 cm*7.9 cm Kettlebell Спас Чукање на срцето Автомобил Налепница Мотоцикл Автомобил-Стил, Црна/Сребрена S3-4960 Свеж Со попуст
21.1 cm*7.9 cm Kettlebell Спас Чукање на срцето Автомобил Налепница Мотоцикл Автомобил-Стил, Црна/Сребрена S3-4960

21.1 cm*7.9 cm Kettlebell Спас Чукање на срцето Автомобил Налепница Мотоцикл АвтомобилСтил, Црна / Сребрена S34960Ово

DEN 68.00 113.28
За Toyota Land Cruiser Prado FJ120 2003-2009 Страна на Прозорецот Стакло Пропустливи Сенка Дожд Сонцето Ветрот Guard Deflectors Свеж Со попуст
За Toyota Land Cruiser Prado FJ120 2003-2009 Страна на Прозорецот Стакло Пропустливи Сенка Дожд Сонцето Ветрот Guard Deflectors

Опис на: 1 : Item Fitment: За Toyota Land Cruiser Prado FJ120 20032009 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосе

DEN 2016.00 2519.52
FUNDUOO За KIA Cerato Спектри 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Нов Chrome Автомобил Врата се Справи со Маска на Вратите Налепница Свеж Со попуст
FUNDUOO За KIA Cerato Спектри 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Нов Chrome Автомобил Врата се Справи со Маска на Вратите Налепница

Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Повратни информацииНашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на К

DEN 468.00 719.52
14.2 cm*10.3 cm Меч Уметност Онлајн(Дзр) Kirito Asuna Автомобил Налепница Автомобил Додатоци Црна/Сребрена S3-4991 Свеж Со попуст
14.2 cm*10.3 cm Меч Уметност Онлајн(Дзр) Kirito Asuna Автомобил Налепница Автомобил Додатоци Црна/Сребрена S3-4991

14.2 cm*10.3 cm Меч Уметност Онлајн(Дзр) Kirito Asuna Автомобил Налепница Автомобил Додатоци Црна / Сребрена S34991Овој

DEN 48.00 79.68
2 парчиња ПАНДА ЗДРАВО Панда Rearview Огледало Страна Огледало Цртан филм Автомобил Модифицирани Автомобил Налепници Автомобил Свеж Со попуст
19.1 cm*8.3 cm Камера Чукање на срцето Спас Винил Налепници Decals Автомобил-Стил, Црна/Сребрена S3-4940 Свеж Со попуст
19.1 cm*8.3 cm Камера Чукање на срцето Спас Винил Налепници Decals Автомобил-Стил, Црна/Сребрена S3-4940

19.1 cm*8.3 cm Камера Чукање на срцето Спас Винил Налепници Decals АвтомобилСтил, Црна / Сребрена S34940Овој произво

DEN 60.00 99.36
FUNDUOO За Suzuki Swift 2005-2010 Grand Vitara 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Нов Chrome Автомобил Врата се Справи Свеж Со попуст
FUNDUOO За Suzuki Swift 2005-2010 Grand Vitara 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Нов Chrome Автомобил Врата се Справи

7%Наплата / ЈаОбединето кралствоГо оценувате (време пристигна)9 Цената е повисока од стандардните поштар

DEN 453.00 696.00
За Ford Kuga Избега 2013-2015 задната врата, прозорец трим налепка на задниот Спојлер покрие Надворешноста Хром декорација додатоци Свеж Со попуст