Meaeguet се Зголеми Златна Боја Бран Еден Ред Кристал Свадба Прстени Високо Полиран Романтичен Љубовник е Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Бендови

Meaeguet се Зголеми Златна Боја Бран Еден Ред Кристал Свадба Прстени Високо Полиран Романтичен Љубовник е Прстени од не ' Рѓосувачки

45 %

DEN 178.00

DEN 324.00

Свеж

Во магацинот


НИ /CA SZIE Diam MK / DE велика БРИТАНИЈА /EUR /AU Бразил ГОЛЕМИНА Франција ГОЛЕМИНА CN /СЕКРЕТАР /ЈП Circum (mm) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5
Користете помали јажето ќе се подобри
Мерка јаже мора да се стегне(многу важно)
Мерка 2-3 пати ,се мери во милиметри

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име: Meaeguet
Пол: љубителите'
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Кристал
Повод: Свадба
Стил: Симпатична/Романтичен
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: CR-131MG
Прстени Тип: Свадба Бендови
Поставување Тип: Рамки Поставување
Површината Ширина: 6mm
Компатибилност: Сите Компатибилен
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Функција: Декорација

Додатоци на производи

Гроздобер Свадба Свадба Накит Вода Капка Врежан Антички Злато-Боја Големи Зелени Смола Приврзоци Синџир Ѓердан И Обетки Сет Свеж Со попуст
AINOUSHI Луксузни 1.25 Карат Овална Намали Sona Прстен со Микро Отвори nscd Ореол Прстен за Жените Ангажман Свадба Ореол Прстен Свеж Со попуст
Вистински 925 Парична Казна Накит Ангажман Мажите Прстени Луксузни Квалитет Шарм Кул Дизајнер Микро Пломба Sterling Silver Ангажман Свеж Со попуст
ELESHE Пластовидно Трага Ѕвезда Сребрени Прстени За Жените Свадба 925 Sterling Silver Прст Прстени Ангажман Женски Оригиналниот Свеж Со попуст
Едноставен и Елегантен Зелена Имитација Смарагд Обетки / Pendant Ѓердан / Прстени 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови J0480 Свеж Со попуст
2017 Златна Боја Приврзоци & Ѓердан Студ Обетки Сина Природен Камен Кубни Циркони Кристал Романтична Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст
Исклучителна Круг Multicolor Камен Злато-Боја Нерѓосувачки Челик Прстен за Жените Трендовски Ангажман Свадба Накит CG1296 Свеж Со попуст
Продажба на позлатен сребрен накит поставите темперамент шарм зголеми цвет pendant ѓердан нараквици прстен Студ Обетки S296 Свеж Со попуст
Чендлер сребро 1 Buc Круг Природна Бела Имитација Опал Прстен Антички Тајландски Сребро Класичен Midi Средината на Две Прст Свеж Со попуст
AINOUSHI Ретро Три Камен 1 Карат Луксузни Жените Bijouterie Sona Прстен 925 Сребрен Гроздобер Свадба Бенд Ангажман Свадба SONA Свеж Со попуст
Роуз Злато Познатиот Бренд Циркон Прстен Нови 8мм Половина Круг Три Ред Кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик прст Прстени за жени Свеж Со попуст
Три ред кристално јасно Злато Нерѓосувачки челик Свадба Прстени за жените мода накит со Целосна Големина Свеж Со попуст
Три ред кристално јасно Злато Нерѓосувачки челик Свадба Прстени за жените мода накит со Целосна Големина

MOQ 1pcs Големина 5.5# / 6# / 6.5# / 7# / 8# / 9# Тежина 3g Ширина 4mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна и

DEN 118.00 234.72
Nuncad Сина Камен Волфрам Прстен Свадба Бренд 8ММ Волфрам Карбид Прстени за Мажи Накит Со Подарок Кутија Свеж Со попуст
Nuncad Сина Камен Волфрам Прстен Свадба Бренд 8ММ Волфрам Карбид Прстени за Мажи Накит Со Подарок Кутија

Накит ИнформацииБренд Име NuncadМетал Волфрам ЧеликМетал печат Волфрам карбидШирина 8ММБрој на модел на T0

DEN 456.00 911.04
8мм Гроздобер Дрво Еленски Пломба Титаниум Прстен Мажите Ангажман Прстени За Жени, Свадба Бенд Мода Женски Накит anel Bague Свеж Со попуст
1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински Свеж Со попуст
1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински

modname=ckeditor 1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените Engagement Wedding Принцезата Кралот Накит

DEN 1415.00 2357.76
Мажите Панк Рок Прстен Мода нерѓосувачки Челик Партија Накит Кул Сребрена Жица Прстени За Машки Свеж Со попуст
Мажите Панк Рок Прстен Мода нерѓосувачки Челик Партија Накит Кул Сребрена Жица Прстени За Машки

MOQ 1pcs Големина 7#,8#,9#,10#,11# Тежина 11 g Ширина 8мм Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз к

DEN 241.00 283.20
Моден Кристално Срце Сребрен Прстен за Жени, Свадба Бенд Ангажман Кубни Циркон Евтин Накит Подароци Anel де Prata J391 Свеж Со попуст
година Нови Пристигнување Прстен Сребрен Мода Кристално Бели Големи Симулирани Камен за Жените Булчински Свадба,Anel Prata Свеж Со попуст
Andara Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24K Златна Боја Класичната Elgant Накит R023 Свеж Со попуст
Andara Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24K Златна Боја Класичната Elgant Накит R023

Предмети : Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24 K Златна Боја Класичната Elgant Накит Нова Мода Наки

DEN 169.00 209.28