DC-6V Електронски лозинка шкафот заклучување на вратата електронски комбинација заклучување на фиока за заклучување / file кабинет кодот

DC-6V Електронски лозинка шкафот заклучување на вратата електронски комбинација заклучување на фиока за заклучување / file кабинет

DEN 912.00

Свеж

Во магацинот


Оваа цел не вклучува батерија!
Почнете да ги користите
Вклучи заклучување
Постојат 2 групи лозинка за да можете да ја користите кабинетот заклучи на прв пат. Корисникот кодот "1111" и Господар заклучување на "0000 0000", И на корисникот и шифрата господар код се на најновите 4-10 цифри.
1. Текст право да поставите лозинка (Ако не се смени, ве Молиме да користите стандардната лозинка), потоа притиснете "#" копчето за да се вклучи заклучување.
2. Ако лозинката е точен, зелена LED; Или, Жолти LED потчукнете.
3. Ве молиме притиснете ја вратата за време на зелена led on.
Забелешка : "#"копчето за потврда;"*"копчето за елиминација .
Исклучување заклучување
Приватна тип : им Помогнам на кабинет вратата да се затвори ситуација, тогаш може да се исклучи за заклучување.
Јавни тип : Кога кабинет кодот на државата за отворање (Latch/гром во државата се повлече) , притисни кабинет вратата на државата на затворање, Внесување на лозинката што сте поставиле, и притиснете "#" копчето за да се потврди, а Потоа да го исклучите заклучување(за Внесување на лозинка ќе го поставите ,тоа може да вклучи заклучување повторно).
Промена на лозинка
Стандардната лозинка е поставена од страна на производителот, тоа е само користи за прв пат. Ве молиме промена на лозинка во време за безбедност и бидете сигурни дека за да се сеќавам на вашата нова лозинка.
Промена на Корисникот кодот
Приватна тип на промени се користи кодот
Чекор 1. Притиснете го копчето на "#" или "←" два пати.
Чекор 2. Внесување на стариот корисник лозинка.
Чекор 3. Притиснете го копчето на "#" или "←" Едно време.
Чекор 4. За внесување на нов корисник лозинка сакате.
Чекор 5. Притиснете го копчето на "#" или "←" Едно време премногу.
Потоа зелено светло ќе флеш едно време и за Две секунди,Во исто време, заклучување-тело ќе звук "ДиДи!" . Сега, корисникот лозинка е променета успешна.

Број На Модел На: СМРТНОСТ-906
Бренд Име: ZOCORFID
Батеријата: 4XAAA
Материјал:
боја: Сребро.
is_customized: Yes

Додатоци на производи

сите во 1 машина USB HF RFID ID IC Card Reader 13.56 MHz 125Khz NFC RC522 RF Windows Андроид MAC Свеж
сите во 1 машина USB HF RFID ID IC Card Reader 13.56 MHz 125Khz NFC RC522 RF Windows Андроид MAC

сите во 1 машина USB HF RFID ID IC Card Reader 13.56 MHz 125 Khz NFC RC522 RF Windows Андроид MAC1 Поддршка Mifare лична Карта СМАРТ Картичк

DEN 758.40
NTAG215 Универзална NFC Картички NFC Форум Тип 2 Ознаката ISO/IEC 14443 за NFC Мобилен Телефон Свеж Со попуст
NTAG215 Универзална NFC Картички NFC Форум Тип 2 Ознаката ISO/IEC 14443 за NFC Мобилен Телефон

Спецификација на производот големина на : 85.6*54*0.8 мм(ISO CR80) Картички Материјал : ПВЦ Спецификации Чип Тип :

DEN 12.00 13.92
RAYKUBE RFID Контрола на Пристап Систем Комплет Наместен Со Електронски Лозинка за Заклучување на Тастатурата & RFID Читач DIY Свеж Со попуст
Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Поставите метал пристап за контрола на тастатура со 180KG Свеж Со попуст
шкафот електрични Заклучување Зема latch Електромагнетни Заклучување за Електронски Шкафче Smart Кабинет Брава со нешто големо Свеж Со попуст
100pcs/многу TM1990A-F5 Магнетни iButton Клучеви е компатибилен со DS1990A-F5 ibutton TM копче картичка Далас TM1990A Магнетни Свеж
100pcs/многу TM1990A-F5 Магнетни iButton Клучеви е компатибилен со DS1990A-F5 ibutton TM копче картичка Далас TM1990A Магнетни

100pcs / многу Допир Меморија копче Магнетни TM 1990 AF5 i Button Сауна копчеДимензија : φ16.25*5.89 mmЧип тип : TM1990 AF5 Магн

DEN 2016.00
IP65 автоматски портата безбедно Инфраред сензор/замав /лизгачки/гаража врата и вратата на безбедноста инфраред photocells Свеж Со попуст
Био Една Врата Отпечатоци и СМАРТ Картичка за Пристап на Системот за Контрола и Време Присуство Колекции+Магнетна брава Свеж Со попуст
13.56 Mhz UID променливи У ltralight Картичка 0 блок запишување Кинески Магија Картичка Свеж
13.56 Mhz UID променливи У ltralight Картичка 0 блок запишување Кинески Магија Картичка

Само се продаваат на луѓе кои знаат како да го користите овој вид на картичка и го користи овој вид на ка

DEN 950.40
usb десктоп тастатура емулација rfid uhf читателот поддршка ISO18000-6B/6C протокол бесплатен превозот+бесплатен примерок картичка Свеж Со попуст
10pcs/многу 125Khz RFID T5577 Запишување Дебели Clamshell Близина Rewritable Smart Картичка за Контрола на Пристап Свеж
10pcs/многу 125Khz RFID T5577 Запишување Дебели Clamshell Близина Rewritable Smart Картичка за Контрола на Пристап

10pcs / многу 125 KHz rfid t5577 Дебели Картичка за Пристап на Системот за Контрола картичка СМАРТ Картичка125khz RFID EM

DEN 350.40
(10 компјутери/многу) 125Khz RFID Читач EM4100 USB Сензор Smart Card Читачи за Контрола на Пристап Свеж Со попуст
(10 компјутери/многу) 125Khz RFID Читач EM4100 USB Сензор Smart Card Читачи за Контрола на Пристап

ID =125 KHZ IC=13.56 MHZКарактеристики : 1.Дијагностички LED диоди,водоотпорен,голема мал компактен дизајн 2.Изграде

DEN 1545.00 1626.24
10pcs/многу 125khz запишување преработи празен бел t5577 смарт картичка,смарт картичка копче,хотелски клуч картичка Свеж Со попуст
10pcs/многу 125khz запишување преработи празен бел t5577 смарт картичка,смарт картичка копче,хотелски клуч картичка

10pcs / многу Контрола на Пристап на RFID ID rewritable Тенка пвц Картички со Чип : T5567 / T5577 / T55571 високо квалитетни пв

DEN 136.00 143.52
125Khz RFID EM4305 Водоотпорен Близина Rewritable Smart Пролет Wristband Хривнија лична Карта Свеж Со попуст
125Khz RFID EM4305 Водоотпорен Близина Rewritable Smart Пролет Wristband Хривнија лична Карта

125 Khz RFID EM4305 Водоотпорен Близина Rewritable Smart Пролет Wristband Хривнија лична Карта За Пливачки Базен, Сауна, ФИТ

DEN 59.00 61.92
UHF RFID таг налепница Туѓо 9654 влажни пломба 915mhz 900 868mhz 860-960MHZ Higgs3 EPCC1G2 6C smart лепило пасивни RFID тагови Свеж
UHF RFID таг налепница Туѓо 9654 влажни пломба 915mhz 900 868mhz 860-960MHZ Higgs3 EPCC1G2 6C smart лепило пасивни RFID тагови

UHF RFID таг налепница Туѓо 9654 влажни пломба 915mhz 900 868mhz 860960 MHZ Higgs3 EPCC1 G2 6 C smart adhensive пасивни RFID тагови етикетат

DEN 6.72
50m бариера портата патеката јамка детектор серпентина јамка кабел јамка жица за возило јамка детектор 0.5MM0.75MM/1.0 MM Свеж Со попуст
MCR3516 4 во 1 4G Контакт Читателот Писател Поддршка Стандарден Контакт IC Картичка, SIM Картичка,Микро-sim , NanoSIM Картичка Свеж Со попуст
Најдобра цена на DC12V 5A напојување со висок квалитет за контрола на пристап на системот за полнење се префрлат на електронски Свеж Со попуст
1800KG лизгачки портата оператор control panel Свеж Со попуст
1800KG лизгачки портата оператор control panel

2 Моторни ПодатоциМодел : KMP 202Напон : 220 V±10%, 110 V±10%Фрекфенција : 50 / 60 HzАктуелни : 2.7 А, На 5.8Моторни напон : AC

DEN 2685.00 2685.12
Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап Свеж Со попуст
Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап

Жичен врата, зуи на ѕвонење, мека глас гласно и јасноЛесно да се инсталира, 12 V DC напојување, без батерија

DEN 342.00 384.00
2 парчиња/многу NTAG216 NFC ознака NTAG216 електронски ознаки за NFC картичка keychain Свеж Со попуст
2 парчиња/многу NTAG216 NFC ознака NTAG216 електронски ознаки за NFC картичка keychain

2 парчиња / многу NTAG216 NFC ознака NTAG216 електронски ознаки за NFC keychain картичка Боја : Црвена, Жолта, Сина, Виол

DEN 79.00 90.24
Бесплатен превозот RFID фреквенција Dito читателот wiegand26 мини RFID контрола на пристап Rreader +5pcs кристал keyfobs Свеж Со попуст
Бесплатен превозот RFID фреквенција Dito читателот wiegand26 мини RFID контрола на пристап Rreader +5pcs кристал keyfobs

Оваа цел1 X wg26 reader5 Xcrystal keyfobsSepecification : Accesso dito ocntrol readerFrequenza di lavoro : 125 KHZ / 13.56 mhzComptible картичка : EM4100 / TK4100 / T5557,Mifa

DEN 283.00 283.20