100pcs/многу ласерски гравирани куче, мачка име ознака празно метал двојно страни Воена царинското куче id ознака 10 бои DIT-027

100pcs/многу ласерски гравирани куче, мачка име ознака празно метал двојно страни Воена царинското куче id ознака 10 бои DIT-027

19 %

DEN 1296.00

DEN 1599.36

Свеж

Во магацинот


100pcs/многу ласерски гравирани куче, мачка име ознака празно метал двојно страни Воена царинското куче id ознака 10 бои DIT-027
Ќе добиете 100pcs од 1 многу.
Ако изберете мешавина боја куче id запис, само нека знае вашата боја избран и количина на секоја боја.
Или ние ќе ги испратите во просек количина, се надевам дека ќе ви се допадне нив.
Патем, ние не нудиме Engrave Услуга.^_^
Опис :
Големина на : S : 3.8*2.6 см, L : 5*3cm
Боја : како на слика
Материјал : цинк легура
Единица Тежина : S : 2.5g L : 3.4g
Пакување : Opp Вреќа+Картонска Кутија
Опис : куче id тагот е нашата авто-дизајн, јас т креативни и модерен дизајн.
Тоа може да снима кучиња " информации, спречување на загуба на нашите кучиња.
Направен од висок квалитет на Kirsite(цинк легура) и тоа помина сол спреј тест.
Сигурно и функционално.
Правила : ве Молиме наведете ја вашата омилена боја и модел, број на нарачки порака кога ќе се направи исплата, во спротивно, ќе биде во согласност дека испраќањето на предмети со случајни бои и случаен број на моделот.
Примерок олово време : од 2 до 5 дена
Производот се покаже
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење

Големина: S, L
Тип: Кучиња
Материјал: Метал
Бренд Име: Ајде да домашно Милениче
Тип На Објект: куче ознака id
Име на производ: куче ознака id
Материјал: Цинк Легура
боја: како фото
сертификација: 48hours сол спреј тест
Големина: S
Употреба: рекорд на кучињата информации
Пакување: Opp Вреќа, Картонска Кутија
Тежина: S
време на испорака: 1 Ден

Додатоци на производи

4pcs Миленичиња Куче Чевли Водоотпорен Дожд Милениче Чевли за Мали Кучиња Кутре Гумени Чизми Бонбони Боја Кутре Чевли Миленичиња Свеж Со попуст
Домашно Милениче Јакни Облека Куче Мантил Облека Кутре Glisten Бар Hoody Водоотпорен Ветер Јакни Свеж Со попуст
Домашно Милениче Јакни Облека Куче Мантил Облека Кутре Glisten Бар Hoody Водоотпорен Ветер Јакни

Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.5 инченИспор

DEN 133.00 182.40
1000pcs/многу 15mm Големина Шарени Направи Качулка Бендови За Кучиња Коса Најдобри Гума Латекс Куче Чешлање Бенд (Еластични) Свеж Со попуст
Гума Бендови За Мали Кучиња Коса Додатоци за Миленичиња Чешлање Производи Лакови Ластичињата Кутре Жолта Латекс akcesoria dla Свеж Со попуст
Куче Миленичиња Бисери Ѓердан Јака Кристал Був Шарм Pendant Миленичиња Куче Накит 3 Големини Свеж Со попуст
Куче Миленичиња Бисери Ѓердан Јака Кристал Був Шарм Pendant Миленичиња Куче Накит 3 Големини

Моден милениче ѓердани за домашни миленици,кучињата,кутреМатеријал : Имитација бисери,од легиран pendant,и

DEN 228.00 239.52
Бесплатен превозот ласерски букви името рекорд куче коска печати куче ознаки за миленичиња куче име ознаки добра quaility цинк Свеж Со попуст
FH14 бесплатен превозот на домашни миленичиња крпа закачалки куче облека да застане пластични миленичиња облека рек закачалки Свеж Со попуст
MEW Есен Четири нозе Куче Качулка Убав Милениче Jumpsuit Топла Зимска Облека за домашни Миленичиња XS S M L XL XXL 2 Боја Свеж Со попуст
MEW Есен Четири нозе Куче Качулка Убав Милениче Jumpsuit Топла Зимска Облека за домашни Миленичиња XS S M L XL XXL 2 Боја

MEW Четири нозе Куче Качулка Убав Милениче Jumpsuit Топла Зимска Облека за домашни Миленичиња XS S M L XL XXL 2 Боја

DEN 408.00 628.32
Домашни Миленици, Кучињата Леопард Шема Туту Грб Облечи Кутре Дуксери Двете Страни Носат Кучето Облека Свеж Со попуст
Домашни Миленици, Кучињата Леопард Шема Туту Грб Облечи Кутре Дуксери Двете Страни Носат Кучето Облека

Леопард Пет Кучиња Туту Се Облекуваат Палто Кутре Мачка Качулка Памук Топло Apparels Здолниште100% Сосема Но

DEN 104.00 133.44
Големо куче рефлексивни Вест Водоотпорен милениче облека Живот јакна Отворено куче безбедност облека Милениче лов waistcoat Свеж Со попуст
Зимски Нови Пристигнување Куче Облека Домашно Милениче Мачка Кучиња Поместена Грб Зима Облека Кутре Топла Јакна Надолу Свеж Со попуст
4 Големина Зима Водоотпорен Мачка Миленичиња Куче Чевли Анти Лизга Мека Кожа Снег Чизми За Теди Chihuahua Мали Големи Големи Свеж Со попуст
големина XS -XXL 6 боја на 4 нозе Куче облека, кученце куче качулка куче зимски џемпер облека носии Свеж Со попуст
големина XS -XXL 6 боја на 4 нозе Куче облека, кученце куче качулка куче зимски џемпер облека носии

Ве молиме имајте во предвид : 1, ве Молиме да ни кажете боја и големина, кога ќе го поставите цел, или ние ќ

DEN 73.00 87.36
Armi продавница Различни Стилови И Бои Куче Плунка Крпа Кучиња Триаголен Завој 11023 Милениче Bibs Микс Пакет се 10x Свеж
Нови миленичиња куче зимска облека топол капут и Кожна јакна кој се одвојува два дела четири нозе куче палта јакни за мали кучиња Свеж Со попуст