THS7374IPWR THS7374 TSSOP14 видео засилувач нови

THS7374IPWR THS7374 TSSOP14 видео засилувач нови

4 %

DEN 31.00

DEN 32.16

Свеж

Во магацинот


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Купувачот Совети
1 : Прво бидете сигурни дека tha т вашата адреса за е точен
2 : Пред да потпише за пратката, ве молиме проверете парцела е исполнет со производот
За НАС
Ние и Ветуваме на :
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
Сервисот За Политика
Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.
Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС.DHL сојузниот .UPS-от и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер

Состојба: Нови
Број На Модел На: ths7374
Бренд Име: CazenOveyi
Напон: Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
is_customized: Yes
Пакет: СОП
Тип: pcb
Примена: DIY
Електронски Компоненти & Материјали: DC-DC
Електронски Компоненти & Материјали 1: esp32
Електронски Компоненти & Материјали 2: esp8266
Електронски Компоненти & 3 Материјали: sds011
Електронски Компоненти & Резерви 4: dht22

Додатоци на производи

Бесплатен Превозот 10pcs/многу DC-DC Конвертор Чекор До Зголемување Модул 3V Да 5V 1А USB Полнач За MP3 MP4 Телефон Свеж
Бесплатен Превозот 10pcs/многу DC-DC Конвертор Чекор До Зголемување Модул 3V Да 5V 1А USB Полнач За MP3 MP4 Телефон

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.5 V во поднапон за заштита на сост

DEN 744.48
Бесплатен превозот, 2017 најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален тестер Свеж
Бесплатен превозот, 2017 најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален тестер

27 изборни отпор и нула форумот калибрација на мерната опрема selfтест способност на порта излез (ATmega168 и ATm

DEN 696.00
1pcs Нови Пристигнување SMD SMT IC Електронска Компонента Мини Складирање Кутија и Практични Накит Storaged Случај 75*63*21mm Свеж Со попуст
LA5657N A5657N HSOP28 Свеж Со попуст
LA5657N A5657N HSOP28

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 109.00 115.20
2 парчиња/многу Нови FT2232 FT2232HL LQFP64C Двојна High Speed USB на Повеќенаменски UART/FIFO IC Свеж
2 парчиња/многу Нови FT2232 FT2232HL LQFP64C Двојна High Speed USB на Повеќенаменски UART/FIFO IC

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 479.52
DC 0-100V 10A Дигитални Voltmeter Ammeter Двоен Дисплеј Детектор на Напон Тековната Метар Панел Amp Volt Мерач 0.28Црвено Сини Свеж
1PCS Ласерски Сензор Модул Не-modulator Цевка Ласерски Модул Приемник Свеж Со попуст
Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење Свеж
Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење

Гас откривање модул MQ2 MQ3 MQ4 MQ5 MQ6 MQ7 MQ8 MQ9 MQ135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење 1 XMQ2 1 XMQ3 1 XMQ4 1 XMQ5 1 XMQ6 1

DEN 729.60
20PCS Висока Моќност 1W LED Чипови Монистра Сијалица Диоди Светилка Топло Бела за LED светлото на рефлекторите Свеж
LT1083CP ДА-3P LT1083 ДА-247 Свеж Со попуст
LT1083CP ДА-3P LT1083 ДА-247

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 27.00 28.32
1PCS 1.8-3.6 V CC2500 IC Безжични RF 2400MHZ Transceiver Модул SPI ISM Демо Кодот Свеж Со попуст
10pcs/многу Нови KBP307 3A700V НАТОПИ-4 Rectifier мост Свеж
10pcs/многу Нови KBP307 3A700V НАТОПИ-4 Rectifier мост

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 28.80
3.7 V Најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален Тестер Свеж
3.7 V Најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален Тестер

Dual Led диоди откриен како двојно диоди На прагот напон вредност 11 и портата capacitance на MOSFET се мери...

DEN 696.00
Бесплатен превозот 10pcs/многу TOP246YN TOP246 ДА-220 Најдобар квалитет Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 10pcs/многу TOP246YN TOP246 ДА-220 Најдобар квалитет

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен превозот 10pcs / многу TOP246 YN TOP246 ДА220 Најдобар ква

DEN 256.00 312.00
5pcs/многу Нови CNY70 НАТОПИ-4 Рефлексивни Оптички Сензор со Транзистори Излез Свеж
5pcs/многу Нови CNY70 НАТОПИ-4 Рефлексивни Оптички Сензор со Транзистори Излез

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 90.24