Бесплатен превозот 1020 Нова Женска Облека Рокабили Гроздобер Ретро 50-тите Замав Партија Нова плус големина фустан S-6XL обичај

Бесплатен превозот 1020 Нова Женска Облека Рокабили Гроздобер Ретро 50-тите Замав Партија Нова плус големина фустан S-6XL обичај

41 %

DEN 977.00

DEN 1656.00

Свеж

Во магацинот

Ако сте меѓу две големини, се препорачува избор на поголем големина
2.
КОМУНИКАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1. Предмети се испраќаат преку Стандард
Испорака Услуга со Кина Пост.Вашето мислење е многу важна за нас како ќе знаеме колку добро сме ја вршат работата.Комуникацијата е најдобар начин да совршен трансакцијата за двете страни. Детали за производот : Фабрика Слики : Големина на Табела : големина(uk8-24) за вечер фустан и рокабили фустан големина(S,M,L,XL,XXL) за bodycon фустан
Димензии
Биста
Половината
Колковите
Велика БРИТАНИЈА & О Големини
Евра Големини
САД Големини
Мали
32"-34"
24"-26"
34"-36"
6-8
32-34
4-6
Медиум
34"-36"
26"-28"
36"-38"
8-10
34-36
6-8
Големи
36"-38"
28"-30"
38"-40"
10-12
36-38
8-10
X Големи
38"-40"
30"-32"
40"-42"
12-14
38-40
10-12
2 X Големи
40"-42"
32"-34"
42"-44"
14-16
40-42
12-14
1.
· Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 1 работен дена по плаќање се примени.Ако не сте задоволни со производот или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.Ве молиме не двоумете се да побарате било какви прашања пред да се провери, или да не контактирате за да утврдат до кој било проблеми на вашиот примен објект, а ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети.
Забелешка :
Ќе е подобро да се одбележи свој мерења, вклучувајќи биста,половината во сантиметар. Ако сакате да примате објекти преку истите да се Изречни или Регистрирани Пост, ве молиме изберете за дополнителни поштенски кога наредил,ние поддршка Fedex,DHL,UPS-от.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400 работници
за костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.,ltd
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s_3xl,
секси корсет S_8 XL, секси порибување, wetlook латекс catsuit, секси чевли, деца носии,
латекс облека за 15 години во Кина.
· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во Aliexpress.Тоа ќе биде повеќе одговара за вас
Weclome на нашите Jinjiang облека co. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Снимањето или компјутер на екранот
може да предизвика малку хроматска разлика и/или големината на илузија од објектот.
· Среќни да се комбинираат поштенски КОГА ЌЕ го КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ОБЈЕКТ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА.Ние ќе бидеме
може да се обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет
за многу бренд на компанијата.Грешка толеранција од ±4cm е можно во зависност од производството датум и мерење локација
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Плаќање треба да се изврши во рок од 15 дена од денот на проверете. Вашата трансакција може да се укине ако плаќање не е направено во рок од 15 дена од денот на проверете.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за нашите купувачи кои се заврши трансакцијата.

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол: Жените
Половината: Природни
Декорација: Копче
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Dot
Стил: Гроздобер
Материјал: Полиестер
Сезоната: Лето
Фустани Должина: Средината На Теле
Деколте: Strapless
Силуета: А-Линија
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Број На Модел На: 1020 Kleid
Место на Потекло: Fujian, Кина (Копно)
боја: како се покаже
Материјал: Полиестер
Број На Модел На: r1020 Kleid
Шаблон Тип: Гроздобер Облека
Тип На Објект: партијата облечи
Состојба: Нова без ознаки
Боја Стил: Природна Боја

Додатоци на производи

Висок Квалитет на Бургундија Кинески Жени Сатен Qipao Мини Cheongsam Фустан Mujer Vestido Плус Големина S M L XL XXL XXXL 4XL Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Бургундија Кинески Жени Сатен Qipao Мини Cheongsam Фустан Mujer Vestido Плус Големина S M L XL XXL XXXL 4XL

****************************************************Ракување и ПревозотЈас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објав

DEN 518.00 1152.00
2018 Нова Пролет Се Вклопува Жените Фустани Патент Стил Долг Ракав Sweatdress Џебови О-Тенок Врат Мини Фустан Свеж Со попуст
2017 Пролет средната возраст на жените партија облечи гроздобер везови домот плетени фустан зачувување плус големина vestidos Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R

Големинабиста(cm) Ракав(cm) Половината(cm)Должина(cm)S8492 58627077М8896 59667478L92100 60707879XLКако различни компјутери екра

DEN 603.00 1005.12
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк

DEN 402.72
Кат Должина лето sundress 2018 долг ракав исклучување рамо жените гледаат преку плажа макси сплит Chiffon се облекуваат секси Свеж Со попуст
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани Свеж Со попуст
Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

DEN 340.00 459.84
Летото 2017 Жени Секси Backless Основните Девојки Фустан Без Ракави Тенок Vestidos Вест Тенкови Bodycon Фустан За На Рака Солидна Свеж Со попуст
Година Жени Над Коленото Долг Ракав Жолта Роза Комбинација Bodycon Фустан Обвивка Silm Пред Патентите Клуб Елегантен Фустани Свеж Со попуст
Жените фустани бесплатен превозот дама фустани година плус големина жените облека година пролет падне мода црна долг Свеж Со попуст
2017 Нови Оригинални Бела Макси Фустан Жените Памук, Лен Долго Фустани 9 Поени Ракав Секојдневен Gown Облека Longues Vestido Свеж Со попуст
2017 Есен нови женски солидна боја слатка газа чипка притисок pleated еден-парче облека на жените половината тенок full фустан Свеж Со попуст
ВИСОК КВАЛИТЕТ на Нови 2017 BAROCCO Пистата се Облекуваат Жените Долг Ракав Прекрасни Дијаманти Beading Водат Bodycon Фустан Свеж Со попуст
Моден Жените Селанец Етничка Boho Памук, Лен Долг Ракав Макси Фустан Циганска Блуза Кошула Фустани Свеж Со попуст
Моден Жените Селанец Етничка Boho Памук, Лен Долг Ракав Макси Фустан Циганска Блуза Кошула Фустани

Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку ALIEXPRSS Порака доколку имате какви било прашања или

DEN 897.00 1055.52
Missord 2018 Секси ракави оглавник сплит партија се облекуваат sequin макси фустан FT4783 Свеж Со попуст
Missord 2018 Секси ракави оглавник сплит партија се облекуваат sequin макси фустан FT4783

Прирачник за мерење.1 3 CM грешка рок Тоа е нормално.XS : биста 80 половината 66 колковите 82S : биста 84 половина

DEN 1920.00 2399.52
4 Боја Plu Големина S-5XL Нова Мода Женска Секси Bodycon Кратко Sleeve Партија Секојдневен Гроздобер Молив Женски Пролет Лето Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 2018 Чипка Капчиња Backless Се Облекуваат Жените Мода Шпагети Рака V Вратот Vestidos Лабава Beachwear Фустан Свеж Со попуст
2017 Нов Фустан бела Шпагети Рака Стилски и елегантен Жена мода Водат тесна Коктел партија Завој се облекуваат (L2050) Свеж Со попуст
2017 Пролет E Нови Сите натпревар Мода се Облекуваат Секси Фустан во Боја Памук Тенок Облека се Облекуваат Секси Клуб Vestido Свеж Со попуст