Бесплатен Превозот 4pcs 64-1065 Антички Сребрен оближена со легура риба pendant шарм Монистра тибетански накит додатоци

Бесплатен Превозот 4pcs 64-1065 Антички Сребрен оближена со легура риба pendant шарм Монистра тибетански накит додатоци

DEN 240.00

Свеж

Во магацинот

0393 инчен
Боја :
Види сл
Точка Бр.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
About5-10 дена
www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
EMS
За 5-10 дена
www.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.com
UPS-от
За 5-10 дена
www.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.$10 мешани цел,мојот добар пријател,ако вашиот мешани цел е помалку од $10,ве молиме да плати $1. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.4 mm или 1mm = 0. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.99 за превозот надомест
PS : јас знам накит многу добро.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Опис
Материјал :
ЛЕГУРА
Големина на :
Прибл : шоу на слик
конверзија : 1 инч = 25.
64-1065
забелешка
Доколку не се назначи боја превозот стохастички боја
Внимание!!!!!Мин. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".cn
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Јас работев за 10 години во накит! Ако ви треба друг накит,можете да му дадете ми слика и јас ќе се направи добра работа! Се надевам everythings оди добро! Повеќе информации за производот во нашиот веб-сајт www.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Приврзоци
is_customized: Yes
Стил: Класичен
Пол: Унисекс
Приврзоци Тип: Solitaire
Материјал: Метал
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Растенијата
Број На Модел На: 64-1065

Додатоци на производи

Бесплатно топла нова Мода накит 10мм Фацетирани Лубеницата Турмалин ѓердан 18 sp106 Свеж Со попуст
Бесплатно топла нова Мода накит 10мм Фацетирани Лубеницата Турмалин ѓердан 18 sp106

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

DEN 250.00 431.52
Нова Мода Тибетската Сребро Pendant дланка покер Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит Свеж Со попуст
Трговија на големо 2017 нова мода топло-продажба избрани природен камен Зголеми цвет шарм приврзоци 12pcs/многу бесплатен превозот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 35X15MM Природни Црна Оникс Pendant 1Pcs RK1627 Свеж
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 35X15MM Природни Црна Оникс Pendant 1Pcs RK1627

Состојба : Нова* Големина на(Приближно) : 35x15 MM(монистра).* Тежина(Приближно) : 14g* Количина : 1 Bucза објектите

DEN 119.52
Година Кристално Стакло Јасно Ѓердан Жените Кристал Pendant Ѓердани Лента Ѓердан Лигавче Јака Ѓердан Женски Додатоци Свеж Со попуст
CMJ8084 Водоотпорен Шупливи надвор круг со куче шепа печати cremation urn накит пепел pendant Куче Спомен Urn ѓердан Свеж
CMJ8084 Водоотпорен Шупливи надвор круг со куче шепа печати cremation urn накит пепел pendant Куче Спомен Urn ѓердан

Ако вашата цел е повеќе од $100, вие исто така може да ни остави порака, а потоа можете да уживате во слобод

DEN 408.00
Vnox Виножито Ѓердан Pendant Нерѓосувачки Челик Двојно Јамка За Жените Слободни Синџир Свеж Со попуст
Vnox Виножито Ѓердан Pendant Нерѓосувачки Челик Двојно Јамка За Жените Слободни Синџир

ПРОИЗВОД НАСТАВАЗошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и

DEN 249.00 383.52
1PC 10X12MM Murano Стакло Етерично Масло Apple со Метална Капа Етерично Масло Ароматерапијата Шише стакло Pendant Свеж Со попуст
1PC 10X12MM Murano Стакло Етерично Масло Apple со Метална Капа Етерично Масло Ароматерапијата Шише стакло Pendant

1 PC 10 X12 MM Murano Стакло Етерично Масло Apple со Метална Капа Етерично Масло Ароматерапијата Шише стакло PendantКа

DEN 223.00 234.24
Бесплатен превозот на големо 2017 мода природен камен мешани долго вода капка форма шарм приврзоци одговара Ѓердани накит одлуки Свеж Со попуст
Светат во темница Ѓердан , Црна Мачка Магија pendant, ноќта на Вештерките ѓердан стакло уметност фото ѓердан Блескав Накит Свеж Со попуст