iPinee Злато/Sliver модни дами чанта дизајнер ткаат стил tassel жените рамо кеси

iPinee Злато/Sliver модни дами чанта дизајнер ткаат стил tassel жените рамо кеси

50 %

DEN 1387.00

DEN 2772.96

Свеж

Во магацинот


Злато/Sliver модни дами hangbag дизајнер ткаат стил tassel жените рамо кеси PINEE бренд име
Материјал : Тексас
Димензии : 21 cm(L) × 16cm(W) × 21cm(H)
Пакет Тежина : 0.8 kg
Отворениот Метод : String
Најдобар натпревар : Comptiments секој стил фустан и чевли во појавување на бојата
Имајте на ум 1 : 1inch=2.54 СМ;1 CM=0.39 инчен
Забелешка 2 : Поради различни производство серии,може да има отстапување на 0.2-0.5 CM за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.

Големина: (20cm
Тип На Објект: Чанти
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил: Моден
Надворешноста: Размавта Џеб
Декорација: Дијаманти,Sequined,Црисс-Крстот,Синџири
Пол: Жените
Обвивка Материјал: Полиестер
Обликот: кофа
Чанти Тип: Рамо Кеси
Затворање Тип: string
Главен Материјал: Тексас
Бренд Име: iPinee
Видовите на вреќи: Рамо & Crossbody Кеси
Број на Рачки/Ремени: Две
Број На Модел На: CYP0368
Тврдост: Мека
Шаблон Тип: Геометриски
Повод: Разноврсна
Место на Потекло: Кина (Копно)
Торба име: Рамо Кеси
Големина: 21cm(L)X16cm(W)X21cm(H)

Додатоци на производи

2018 Нова Мода Жена Рамо Кеси Познатиот Бренд на Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Висок Квалитет на СТП Totes Жените Mujer Свеж Со попуст
Mara е Сон Женска паричници и purses Мачка Чанта Краток Паричникот Кеси Чанти Картичка Holde tarjetero mujer billeteras mujer Свеж Со попуст
Mara е Сон Женска паричници и purses Мачка Чанта Краток Паричникот Кеси Чанти Картичка Holde tarjetero mujer billeteras mujer

Mara е Сон Женска паричници и purses Мачка Чанта Краток Паричникот Кеси Чанти Картичка Holde tarjetero mujer billeteras mujer m

DEN 358.00 596.16
Здраво bitchy Розова Козметички Кеси 3D Печатење Патување Шминка торба за Мали торби Подарок trousse де maquillage сочинуваат Свеж Со попуст
XIYUAN БРЕНД Жените Платно долго Монета Чанта Женски Крпа Симпатична паричникот за повикување или телефон Свеж Со попуст
XIYUAN БРЕНД Жените Платно долго Монета Чанта Женски Крпа Симпатична паричникот за повикување или телефон

Мода и Таписериидами жените флорални спојки рака торба1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2...

DEN 408.00 800.64
EASTNIGHTS 2017 Чанта Мода Вистинска Кожа Жените Торба Гласник торба Дами Crossbody Торба Bolsas Femininas TW2814 Свеж Со попуст
EASTNIGHTS 2017 Чанта Мода Вистинска Кожа Жените Торба Гласник торба Дами Crossbody Торба Bolsas Femininas TW2814

Опис : 1 : Материјал : првиот слој вистинска кожа ( крава кожа)2 : големина Приближно : 24cm*20cm*8.5 cm3 : Боја : потп

DEN 1259.00 2098.56
Повик за Жени гласник кеси мали Водоотпорен најлон Рамо Crossbody торба патување Чанти bolsa feminina Црна, Сина, Виолетова Свеж Со попуст
Jom Tokoy Трепките бела 3D Печатење едноставна шминка торба neceser Козметички случај жените trousse де maquillage организатор Свеж Со попуст
FengDong женската мода писма печатење ранец usb торба за лаптоп жените патни торби бело платно училишниот ранец за девојки Свеж Со попуст
бренд училишни ранци нови preppy стил rucksack hotsale жените џокер шопинг рамо дама bookbag патна торба studentpack Свеж Со попуст
бренд училишни ранци нови preppy стил rucksack hotsale жените џокер шопинг рамо дама bookbag патна торба studentpack

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

DEN 457.00 761.28