300pcs Пилула Капсула Cabochons w/ Порака Писмо 21mm Kawaii Шарени Смајли Насмевка Пилула Scrapbooking кои Сакаат Тегла

300pcs Пилула Капсула Cabochons w/ Порака Писмо 21mm Kawaii Шарени Смајли Насмевка Пилула Scrapbooking кои Сакаат Тегла

DEN 959.52

Свеж

Во магацинот

Вашето задоволство е да се гарантира. Превозот Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ви благодариме! : ). за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста , не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики, но ќе се примени, мора да бидат слични како на слики , ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : ) Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : ) ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас ! сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок. Во исто време, можете да фотографирате и да го испрати до нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас во прв пат. ние ќе се обидеме најдобро да се одговори во рок од 24 часа , pls се разбере има време е разликата меѓу нас.
материјал : пластика,хартија и метал
боја : случајно се меша
КОЛИЧИНА : 300pcs
големина : прибл 21mm за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања СЛОБОДНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50 СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100 ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум цел барања за секоја од нив, можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : ) pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат. Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас. Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи. Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа, ако пакетот е скршен или оштетен, pls направи рекорд со превозникот. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важно за нас, ние искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект °оо°°оо°°оо°°оо°°оо°°оо° *за превозот* 10 до 15 работни Дена преку Воздухопловната,може да се trackable pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и се надевам дека ако е можно pls оставете го вашиот тел број за во време на испорака ,Благодарам многу! ПАКУВАЊЕ Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или посебни барања ,ве молиме контактирајте со нас. Фала многу однапред за вашето време и трпение ! Ако не беа задоволни со производи или услуги, се надевам дека ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ.

Шарм Тип: Храна И Пијалоци
Стил: Класичен
Материјал: Силикони
Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Метали Тип: Никој

Додатоци на производи

10pcs Masonic Бог со Меч Ѕидани Иглички и Значка Глеѓ Brooch Freemason Професија Адвокат Правда Адвокат Lapel Pin Свеж
10pcs Masonic Бог со Меч Ѕидани Иглички и Значка Глеѓ Brooch Freemason Професија Адвокат Правда Адвокат Lapel Pin

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

DEN 1103.52
Персоналните Круг Keychain Engrave Копче за фотографирање синџир од не ' Рѓосувачки Челик Custom Name Копче синџир Подарок Dropshipping Свеж Со попуст
Најдобар Квалитет 10pcs сакам јога лебди шарм за стакло locket Мин износ $15 по цел мешани предмети, ФК-986 Свеж Со попуст
Најдобар Квалитет 10pcs сакам јога лебди шарм за стакло locket Мин износ $15 по цел мешани предмети, ФК-986

pls забелешка : нашата минимум за сума е ДОЛАРИ 15.00можете да количка избрани различни стилови за да се зад

DEN 74.00 86.40
10 Сребрен Тон француски Стил Клип Barrette Коса Клипови 80mm 2-Парче Стил за Коса Лакови Свеж Со попуст
10 Сребрен Тон француски Стил Клип Barrette Коса Клипови 80mm 2-Парче Стил за Коса Лакови

10 Сребрен Тон француски Стил Клип Barrette Коса Клипови 80mm 2Парче Стил за Коса ЛаковиВисок квалитет во ЕУ и С

DEN 168.00 191.52
10pcs сакаат да читаат лебди шарм за стакло locket Мин износ $15 по цел мешани предмети,ФК-355 Свеж Со попуст
10pcs сакаат да читаат лебди шарм за стакло locket Мин износ $15 по цел мешани предмети,ФК-355

pls забелешка : нашата минимум за сума е ДОЛАРИ 15.00можете да количка избрани различни стилови за да се зад

DEN 74.00 86.40
Showlove1pcs различна Боја Сон Catcher Фитили Синџир Обетки Уво на Уво Хеликс Tragus ' Рскавица Studs Пирсинг Barbell Накит Свеж Со попуст
Showlove1pcs различна Боја Сон Catcher Фитили Синџир Обетки Уво на Уво Хеликс Tragus ' Рскавица Studs Пирсинг Barbell Накит

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316 L Хируршки ЧеликИмплант Одделение*Бруто Тежина : 25*Бар Diamater : 1.2 mm*Бар Lengh : 6m

DEN 86.00 114.72
12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит Свеж
12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит

Dreamlee Нерѓосувачки Челик CZ Гем Јазик Пирсинг на Тело Накит*Бренд : SHUIMEI *100% Сосема Нов *Нема Штета на Човеч

DEN 1218.24
Трговија на големо многу 25pcs одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant монистра dangle Панталони шарм приврзоци за изработка Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Силиконски Уво Приклучоци Tear Drop Приклучоци и Тунели Уво Проширувач Уво Приклучоци Мерачи Обетки Носилки Секси Свеж Со попуст
Моден Топла Меки Bunny Keychain на Жените торба Вистински Trinket Зајакот Крзно копче синџир Pompom Харе Копче Прстен За Автомобил Свеж Со попуст
Showlove-8pcs Нови Desgin Месинг Бакар Уво Тунелот Приклучоци Пирсинг Еден Одблесокот Проширувач Носилки Мерач Earring Бесплатен Свеж Со попуст
EVERYSHINE 2017 DIY Накит цвет Самовила самовила Античките Европската Шарм Легура Капе производ Монистра Одговара Braclets За Свеж Со попуст
Sellsets Нерѓосувачки Челик Тело Накит Микс 8pcs Multicolor Срце Облик Папокот Пирсинг папокот Прстени Ombligo Пирсинг Свеж Со попуст
Sellsets Нерѓосувачки Челик Тело Накит Микс 8pcs Multicolor Срце Облик Папокот Пирсинг папокот Прстени Ombligo Пирсинг

Точка Име : Папокот ПирсингМатеријал : Ул пи nless ЧеликБоја : MulticolorКоличина : 8pcs / многуПакување : Добро спа

DEN 136.00 143.52
1PCS Месинг Цвет со Круг Циркон Уво Tragus Уво ' Рскавица Усна Прстен Earring Студ Пирсинг на Тело Накит Свеж Со попуст
1PCS Месинг Цвет со Круг Циркон Уво Tragus Уво ' Рскавица Усна Прстен Earring Студ Пирсинг на Тело Накит

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : Месинг,Хируршки Челик*Тежина : 1.6 g / Еез*Мерач : 16g / 1.2 mm* Lengh : 6mm,8mm*Врвот со Голе

DEN 60.00 66.72
25pcs Тибетската сребро монистра одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant dangle Око шарм приврзоци за изработка на накит Свеж Со попуст
Pera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104 Свеж Со попуст