Промоција - Страна на Снабдувачите, за Еднократна употреба Пластични Садови, 68*40mm Јасно Мини Спирала Десерт Првенство, 20/Пакет

Промоција - Страна на Снабдувачите, за Еднократна употреба Пластични Садови, 68*40mm Јасно Мини Спирала Десерт Првенство, 20/Пакет

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот


Изработени од пластика се рециклира се Создаде ѕвездени празници и космичка buffets со прекрасен поени и криви на снимањето ѕвезда плоча.
Вашиот мезиња и десерти ќе се прошетаат во кои се надвор од овој свет вкус и меѓуѕвездениот сладост. Овие фантастични, забава пластични плочи ќе го стартувате вашиот угостителство клиенти до нови височини на јадење задоволство. Сите ние имаме елитниот пластични чинии и чаши треба да даде вашите елитното клиенти вкус на небесниот кујна.

Шема: Полна Боја
Повод: Роденден,Свадба & Ангажман
Материјал: PS
Расположливиот Садови Тип: Расположливиот Плочи
Број На Модел На: Никој

Додатоци на производи

140g/м2 памук (50pcs/многу) 25*25cm/10*10 инчи органски природни drawstring памук, чантата може да го прилагодите на логото Свеж
ЕКСПРЕС СЛОБОДЕН SHIPING 3X6M Цевка од Нерѓосувачки Челик Свадба Проширување Прачки Позадина Стојат Рамки роденден декорации Свеж Со попуст
100PCS мечето Лигавче Шише Pram стил не амбуланта корегирање акрилик кристал applique партија Бебе Туш декорација Корист Табела Свеж Со попуст
dophee 1sets Бела Пластика Трпезариска Маса Стол Модел 1:50 Барби куклена куќа Мебел Свеж Со попуст
dophee 1sets Бела Пластика Трпезариска Маса Стол Модел 1:50 Барби куклена куќа Мебел

Карактеристики : 100% сосема нов.Множество на табела стол, совршен за внатрешни работи модел.Добро дизајн

DEN 162.00 216.48
10pcs/многу 98 инчен Романтична Гроздобер Стара слонова коска Чипка Банер Знаме Garlands Свадба Партија Украси за Дома Декор Свеж Со попуст
Елса Ана балони 52x40cm Принцеза Балон 20pcs големи Аурора Пепелашка Елса Бебе Роденден Украси за деца подароци globos Свеж Со попуст
3.2 m 12 17cm Знамиња Розова Селектирани Памук Банер Pennant Гарланд Деца Бебе Роденден Bunting Свадба Партија Оркестарот Земе Свеж Со попуст
2 големини 100pcs Симпатична Писе Јасно Cookie Торба самолепливи Пластични Cookie Кеси Подарок Бисквит Кеси Божиќ Колачиња за Свеж Со попуст
Festivel haunted house сценографијата ноќта на Вештерките реквизити терористички 170cm скелет пластични черепот коска торба Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 60 компјутери 18cm*275cm Свадба /Patry /Банкет Оркестарот Organza Стол Лак Покрие Sashes Декорација Газа Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 60 компјутери 18cm*275cm Свадба /Patry /Банкет Оркестарот Organza Стол Лак Покрие Sashes Декорација Газа

Бесплатен превозот 60 компјутери 18cm*275cm Свадба / Patry / Банкет Оркестарот Organza Стол Лак Покрие Sashes Декораци

DEN 1219.00 2390.40
3D Pop-Up Оригами Хартија Ласерски Сече Хеликоптер Честитки Креативен, Среќен Роденден на Божиќ Годишнината Сувенири Разгледници Свеж Со попуст
140g/м2 памук ткаенини (50pcs/многу) 20*25cm/8*10 инчи органски drawstrigng подарок природен памук торба прифати прилагодено Свеж Со попуст