Бесплатен превозот 10pcs/многу TOP246YN TOP246 ДА-220 Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 10pcs/многу TOP246YN TOP246 ДА-220 Најдобар квалитет

18 %

DEN 256.00

DEN 312.00

Свеж

Во магацинот

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd
Бесплатен превозот 10pcs/многу TOP246 YN TOP246 ДА-220 Најдобар квалитет
Гаранција
1.- 90days' гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Испорака
1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.
2.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.
3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.
4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
5.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Увозните Даноци или Давачки
1.- Увозни давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.
2.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.
3.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.
Повратни информации
1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!

Тип: Регулатор На Напон
Бренд Име: YOINNOVATI
is_customized: Yes
Примена: компјутер
Напон: TOP246YN
Број На Модел На: TOP246YN
Температурата На Работа: TOP246YN
Состојба: Нови
Моќ Дисипација: TOP246YN
Пакет: да-220

Додатоци на производи

ADUM5000ARW ADUM5000ARWZ ADUM5000 SOP16 Свеж Со попуст
ADUM5000ARW ADUM5000ARWZ ADUM5000 SOP16

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 91.00 96.00
1000pcs/многу Нови QX5252F QX5252 Соларна енергија тревник светилка 5252F ДА-94 LED драјвер чип Свеж
1000pcs/многу Нови QX5252F QX5252 Соларна енергија тревник светилка 5252F ДА-94 LED драјвер чип

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 1200.00
Glyduino RGB LED Сензор 3 Бои Полна Боја ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Arduino Свеж Со попуст
Glyduino RGB LED Сензор 3 Бои Полна Боја ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Arduino

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 32.00 37.92
5PCS STM32F103C8T6 STM32F103 STM32F LQFP48 НОВИ ОРИГИНАЛНИ Свеж
5PCS STM32F103C8T6 STM32F103 STM32F LQFP48 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насBanktran

DEN 378.72
60PCS 8pin НАТОПИ IC sockets Адаптер Лемење Тип 8 pin Свеж Со попуст
60PCS 8pin НАТОПИ IC sockets Адаптер Лемење Тип 8 pin

60pcs 8pin НАТОПИ IC sock ets Адаптер Лемење Тип 8 pin1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни карт

DEN 109.00 127.20
LTM450FW 450FW 450F LTM450 3+2 5Pin Свеж Со попуст
LTM450FW 450FW 450F LTM450 3+2 5Pin

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 47.00 49.44
50PCS НОВИ TTP223 Допир Копчето Сензор Модул Capacitor тип Единечен Канал Само за Заклучување Допир Switch Сензор Свеж Со попуст
50PCS НОВИ TTP223 Допир Копчето Сензор Модул Capacitor тип Единечен Канал Само за Заклучување Допир Switch Сензор

50 PCS / МНОГУ НОВИ TTP223 Допир Копчето Модул Capacitor тип Единечен Канал Само за Заклучување Допир Switch Сензор

DEN 360.00 428.16
20PCS Висока Моќност 1W LED Чипови Монистра Сијалица Диоди Светилка Топло Бела за LED светлото на рефлекторите Свеж
2 парчиња/многу Нови FT2232 FT2232HL LQFP64C Двојна High Speed USB на Повеќенаменски UART/FIFO IC Свеж
2 парчиња/многу Нови FT2232 FT2232HL LQFP64C Двојна High Speed USB на Повеќенаменски UART/FIFO IC

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 479.52
5pcs/многу DS18B20 18B20 ДА-92 Програмабилни Дигитален Сензор на Температура на Свеж Со попуст
5pcs/многу DS18B20 18B20 ДА-92 Програмабилни Дигитален Сензор на Температура на

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

DEN 273.00 287.52
PIC16F1937 PIC16F1937-I/PT TQFP-44 Свеж Со попуст
PIC16F1937 PIC16F1937-I/PT TQFP-44

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 41.00 43.20
Бесплатен Превозот 10pcs/многу DC-DC Конвертор Чекор До Зголемување Модул 3V Да 5V 1А USB Полнач За MP3 MP4 Телефон Свеж
Бесплатен Превозот 10pcs/многу DC-DC Конвертор Чекор До Зголемување Модул 3V Да 5V 1А USB Полнач За MP3 MP4 Телефон

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.5 V во поднапон за заштита на сост

DEN 744.48
Топлина мијалник 28 * 28 * 11MM (црна слот) висок квалитет на радијаторот Свеж
Топлина мијалник 28 * 28 * 11MM (црна слот) висок квалитет на радијаторот

Висок квалитет на топлина мијалник 28 * 28 * 11 MM дупчиња црна 28 MM Ширина 11 MM висок е фиксна, должината на дел

DEN 43.68
1set/6pcs Multicolor 1*40P Еден Ред Pin Игли Проред 2.54 MM Жолта Сино Зелена Црна, Црвена Бела Pin Заглавие Свеж
1set/6pcs Multicolor 1*40P Еден Ред Pin Игли Проред 2.54 MM Жолта Сино Зелена Црна, Црвена Бела Pin Заглавие

1set / 6pcs Multicolor 1*40 P Еден Ред Pin Игли Проред 2.54 MM Жолта Сино Зелена Црна, Црвена БелаПакет листата : Жолта *1Си

DEN 29.28
Анти-гравирање PCB коло Мастило Маркер Двоен Пен За DIY PCB Свеж
Анти-гравирање PCB коло Мастило Маркер Двоен Пен За DIY PCB

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

DEN 31.20
Бесплатен Превозот!! 30pcs Правоаголна 2 * 5 * 7 Нагласи / црвена црвена / астигматизам LED емитуваат светлина диоди /Електронска Свеж Со попуст
DC 0-100V 10A Дигитални Voltmeter Ammeter Двоен Дисплеј Детектор на Напон Тековната Метар Панел Amp Volt Мерач 0.28Црвено Сини Свеж