моќ алатка батеријата за Festool 12VA 3000mAh,490359/490360/490592/490889/491150/BP12C/BPH12C/FS1224,489073/489726/489728/489823

моќ алатка батеријата за Festool 12VA 3000mAh,490359/490360/490592/490889/491150/BP12C/BPH12C/FS1224,489073/489726/489728/489823

9 %

DEN 1843.00

DEN 2025.60

Свеж

Во магацинот


Festool 12 VA
Одговара Festool Алатки :
486831 / 488844 / 489073 / 489726 / 489823 / 489824 / 489825 / 490358 / 490359 / 49036 / 490592 / 490889 / 491150 / C12 CE-NC-C45-Plus / C12 DUO / C12 GG / CCD12 / CCD12 ES / CCD12 ES-C / CCD12 FX / CCD12 MH / CCD12v / CDD12 / CDD12 E / CDD12 ES / CDD12 ESC / CDD12 FX / CDD12 MH
Заменете Festool оригинална батерија :
486831/487512/487701/488438/488844/489073/489726/489728/489823/489824/489825/489835/489974/490358/490359/490360/490592/490889/491150/BP12 C/BPH12 C/FS1224
Напон : 12 V
Клетка : Ну-МЗ
Капацитет : Ах 3.0

Напон: 12V
Номиналниот Капацитет: 3000MAH
Бренд Име: C&P
Тежина: 800g
Големина: 94.4*81*108
Тип: NI-МЗ
Број На Модел На: Festool 12VA
Примена: моќ алатка

Додатоци на производи

3.7 V,600mAH,[602540] Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за DVR РЕКОРД,MP3,MP4,ИГРАЧКА,GPS,SMART WATCH,СПОРТ КАМЕРА Свеж Со попуст
3.7 V,600mAH,[602540] Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за DVR РЕКОРД,MP3,MP4,ИГРАЧКА,GPS,SMART WATCH,СПОРТ КАМЕРА

0 часа (Уп.видео камера, дигитална камера, главата во собата стерео,5.Карактеристики1.7 V4Номиналниот капац

DEN 212.00 249.60
2 парчиња 3000mAh NP-F550 НП F550 камери Батеријата + автомобил Полнач + Приклучок Адаптер за Sony NP-F570 F530 CCD-SC55 CCD-TRV81 Свеж Со попуст
2 парчиња 3000mAh NP-F550 НП F550 камери Батеријата + автомобил Полнач + Приклучок Адаптер за Sony NP-F570 F530 CCD-SC55 CCD-TRV81

ОПИС Спецификации : Шифра : NPF550 / F570 Производи тип : Liion Volts : 7.2 V Капацитет : 3000 m Ah Нови, 1 година гаранција Comp

DEN 1160.00 1247.52
EDT-Црна 4 x 1.5 V AAA Батерија Батерии Случај Носителот w Жица Води Свеж
EDT-Црна 4 x 1.5 V AAA Батерија Батерии Случај Носителот w Жица Води

Име На Производ : Батеријата Случај;Материјал : Пластични, МеталниГолемината на телото : 5.3 x 5 x 1.2 см / 2.1" x 2

DEN 91.20
3.7 V 3000mAh 306090 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth Свеж Со попуст
3.7 V 3000mAh 306090 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

DEN 332.00 399.84
EDT-Црна 2 x 3.7 V 18650 Посочи Совет Батерии Батеријата Случај Носителот w Жица Води Свеж
EDT-Црна 2 x 3.7 V 18650 Посочи Совет Батерии Батеријата Случај Носителот w Жица Води

Име На Производ : Батеријата Случај;Материјал : Пластични, МеталниГолемината на телото : 7.3 x 4 x 2cm / 2.9" x 1.6" x

DEN 136.32
2 парчиња NP-BG1 1800mah 3.7 V Висок квалитет Дигитална Камера Батеријата за Sony NP-BG1 NP-FG1 DSC-H3 DSC-W70 П.Н.Е.-CSGE П.Н.Е.-CSGD Свеж Со попуст
2 парчиња NP-BG1 1800mah 3.7 V Висок квалитет Дигитална Камера Батеријата за Sony NP-BG1 NP-FG1 DSC-H3 DSC-W70 П.Н.Е.-CSGE П.Н.Е.-CSGD

ОПИСNPBG1 Батеријата за SonyКарактеристики : 1 Нова Батерија Liion Батерија2 Висока густина на енергија, високо

DEN 557.00 671.52
100pcs/многу =20packs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029LC LM2450 3V Литиум копчето мобилен монета батеријата , XINLU Батеријата Свеж Со попуст
100pcs/многу =20packs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029LC LM2450 3V Литиум копчето мобилен монета батеријата , XINLU Батеријата

Топла продажба 1 LOT=100pcs=20packs мобилен батон монета батеријата CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029 LC LM2450 литиум Батерија,XINLU Б

DEN 980.00 1065.12
1 парче .. Varicore 35E оригинални моќ 18650 литиум батерија 3500 mAh 3.7 V 25A висока моќност INR18650 35E за Samsung Свеж Со попуст
1 парче .. Varicore 35E оригинални моќ 18650 литиум батерија 3500 mAh 3.7 V 25A висока моќност INR18650 35E за Samsung

Опис на производот : Батеријата бренд : varicore Батерија тип : INR1865035 E Оценет V oltage : 3.7 V Стандарден капацитет :

DEN 264.00 393.60
3Packs 7.4 V 2000mAH ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 Дигитална Камера Батерии akku за Canon 5D Mark II III 7D 60D EOS 6D, за canon додатоци Свеж Со попуст
3Packs 7.4 V 2000mAH ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 Дигитална Камера Батерии akku за Canon 5D Mark II III 7D 60D EOS 6D, за canon додатоци

Компатибилни Модели : C anon EOS 6 D, 7 D, 70 D, 60 D, 5 D Mark II и Mark III, 80 D, Дигитални SLR dslr фото Апарати и BGE14, BGE13, BGE11, BGE9, BGE7

DEN 1224.00 1439.52
1Pcs 2*АА рамо До Рамо 3V Батеријата Носителот АА Складирање Кутија Случај Со 9V Позитивни& Негативни Тока Терминал Батеријата Свеж Со попуст
за Hitachi Хит 12V 2000mAh/2.0 Ах моќ алатка батеријата Ni cd,EB1212S,EB1214L,EB1214S,EB1220BL,EB1220HL,EB1220HS,EB1220RS,EB1222HL Свеж Со попуст
за Hitachi Хит 12V 2000mAh/2.0 Ах моќ алатка батеријата Ni cd,EB1212S,EB1214L,EB1214S,EB1220BL,EB1220HL,EB1220HS,EB1220RS,EB1222HL

Добредојде!Хит 12 VBОдговара Хит Алатки : C 5 D, CD4 D, КП 13 D, ДБ 12 DM2, DH 15 D2, DH 15 DV, DN 12 DY, DN 12 DYK, DN 12 Y, DW 18 D, FDS 12 DVC, FDV 12 DV

DEN 1486.00 1728.00
dawupine Li-ion Батерија Полнач 12V 1.5 Ах За BL1013 Li-ion Електрична алатка батеријата Алатка Батеријата MAKITA Електрична Свеж Со попуст
dawupine Li-ion Батерија Полнач 12V 1.5 Ах За BL1013 Li-ion Електрична алатка батеријата Алатка Батеријата MAKITA Електрична

Литиумјонска БатеријаНапон : 10.8 V, Макс 12 VКапацитет : 1500m AhНе се Оригинални, но СличниВе молиме внимателн

DEN 714.00 767.52
20pcs AG1 364 SR621SW TR621SW CX60 621 SR60 LR60 Копчето Мобилен монета батерија за часовник,20PCS AG1 батеријата Свеж Со попуст
20pcs AG1 364 SR621SW TR621SW CX60 621 SR60 LR60 Копчето Мобилен монета батерија за часовник,20PCS AG1 батеријата

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG1 Батеријата, обезбедува одлична комбинација н

DEN 89.00 96.48
Ling степени bl950a, e линија C8 возење рекордер, 3.7 V литиум полимер батерија, 402530 300mAh mail Батерија Li-ion Ќелија Свеж Со попуст
Ling степени bl950a, e линија C8 возење рекордер, 3.7 V литиум полимер батерија, 402530 300mAh mail Батерија Li-ion Ќелија

25 V)Испуштање температура : 20 степени C ~ +60 степени Cзаштита на IC параметар : Overcharge заштита напон 4.1 VВисок о

DEN 675.00 912.00
ПАЛО 4PCS Оригинални 1.2 V 8000mAh Литиум NI-МЗ Батерија За Panasonic батерии Со 2 Батерии Кутија Свеж Со попуст
ПАЛО 4PCS Оригинални 1.2 V 8000mAh Литиум NI-МЗ Батерија За Panasonic батерии Со 2 Батерии Кутија

Предности на Ниско самоотпуштање на батеријата : 1, Висока обвинет за задржување на стапката...

DEN 850.00 894.72
XINLU 200pcs /многу 200 CR2032 DL2032 CR ДО 2032 KCR2032 5004LC ECR2032 3V Литиум копчето мобилен монета Батеријата за да се Свеж Со попуст
XINLU 200pcs /многу 200 CR2032 DL2032 CR ДО 2032 KCR2032 5004LC ECR2032 3V Литиум копчето мобилен монета Батеријата за да се

200pcs CR2032 200 CR2032 DL2032 CR ДО 2032 KCR2032 5004 LC ECR2032 Добар Квалитет КОПЧЕТО Батеријата МОНЕТА* 100% нов висок квалитет н

DEN 1501.00 1631.52