К-13 Жичен Виножито позадинско осветлување осветлени Usb Мултимедијални Ергономски Игри Тастатура + 2400DPI Оптички Игри Глувчето За Гејмер Лаптоп

К-13 Жичен Виножито позадинско осветлување осветлени Usb Мултимедијални Ергономски Игри Тастатура + 2400DPI Оптички Игри Глувчето

20 %

DEN 1344.00

DEN 1679.52

Свеж

Во магацинот


DSFY К-13 + Виножито позадинско осветлување Мултимедијални Ергономски Usb Игри Тастатура + 2400 DPI 4 Копчиња Оптички LED Usb Игри Глувчето + Gaming Mouse Pad 220*180*5mm Стандардна Големина На К-13 е атрактивна тастатура дизајниран специјално за да бараат trendsetting корисници. Мода и современи светла-црн дизајн на outlook е совршено за секој работен простор. Оваа тастатура доаѓа со некои нагласи копчиња и мултимедијални копчиња кои можат лесно да се користи за напредни корисници. Оваа тастатура, исто така доаѓа со Еден бои назад-Led светло за користење во текот на ноќта времето, изгледа неверојатно. На пијано копче структура го прави ова добар тастатурата за канцелариска работа и игри. Лесен за употреба и истури-доказ со притискање животен век од 25 милиони пати копче за живот. Тастатура Карактеристики : Модел : К-13 Надгради Vresion Виножито Боја на Осветлување : Виножито Keycap Технологија : ABS + КОМПЈУТЕР Материјал Копче / Keycap Ray Резба Нормално Копчиња : 104 Ергономија : Поддршка на FN + SL : позадинско осветлување се прилагоди (3 различни светлото ефекти) FN + PS : светлото за Дишење FN + ↑ ↓ : Backlight brightness прилагодување на USB Кабел Должина : 150cm Тежина 980g. 25 милиони пати животниот век на Високи механички се чувствуваат позадинско осветлување игри тастатура Димензија 440(L) x 135(W) x 3.5(H) mm за Поддршка на оперативниот СИСТЕМ Windows 98/2000/ME/XP, Vista 32bit/Win7/Win8 32/64bit/Mac..Или Најновите Глувчето Карактеристики : Модел : K13 позадинско осветлување : светлото за Дишење High-end оптички мотор, прецизно позиционирање на Највисоката Резолуција : 2400 DPI Прилагодите DPI Прекинувач : 800/1600/2400 DPI. Точно 2400 DPI A3305 Про-Gmaing Сензор Големина : 130 x 65 x 40 mm Switch Живот : 8 милиони циклус Копчиња : 4 копчиња со копчето за тркала( Еден DPI Switch) најсоодветен за Лаптоп корисникот и КОМПЈУТЕРОТ корисникот Интелигентни конективност. нема потреба да код, plug & play Ергономски дизајн, удобно рака чувство, намалување на заморот. USB кабел должина е до околу 1.6 м Компатибилен со Windows XP, Vista, Windows 7, МЕНЕ,2000 и Mac OS..или најновите Тежина : околу 129g Пакетот Вклучува : 1 x позадинско осветлување Тастатура 1 x позадинско осветлување на Глувчето 1 x Mouse Pad
Напомена : За руски клиенти , ние ќе ви испратиме руската тастатура налепници

Тип: Ергономски,Стандард,Wired,Waterproofed,Игри,Мултимедијални
Тастатура Врска: Жичен
Број На Модел На: к-13
Оптичка Резолуција: 2400 DPI
Применливи објект: За игра
Глувчето Врска: Жичен
Поддржува Човечки Инженеринг: Yes
Пакет: Yes
Бренд Име: Sintop
Интерфејс: USB
Производи Статус: Акции
Со Мултимедијални Копчиња Функција: Yes
Карактеристики: Ергономски
подарок: еден Кул Mouse Pad 220*180*5mm
Пакет: Една Тастатура + Една Глувчето + Една Mouse Pad
позадинско осветлување: Виножито LED позадинско осветлување
глувчето за dpi: 800/1600/2400dpi

Додатоци на производи

Господар Yi mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Wuju Bladesman игри padmouse гејмер лаптоп глувчето Свеж Со попуст
Господар Yi mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Wuju Bladesman игри padmouse гејмер лаптоп глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 729.00 911.04
Стр Безжична Тастатура Глувчето Комбо, Водоотпорен Луксузни Специјалното Пенкало Глувчето и Тенки Безжична Тастатура Поставите Свеж Со попуст
1 пакет повик на ага Игри Компјутерски Игри Про Глувчето за Нозе/лизгалки За Razer imperator Тефлон 0.6 mm Свеж Со попуст
1 пакет повик на ага Игри Компјутерски Игри Про Глувчето за Нозе/лизгалки За Razer imperator Тефлон 0.6 mm

1 пакет повик на ага Игри Компјутерски Игри Про Глувчето за Нозе / лизгалки За Razer imperator Тефлон 0.6 mmВисок К

DEN 213.00 239.52
SUNGI 2.4 G Ултра-Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбо Модерен Дизајн Глувчето Тастатура Сет За Apple Mac КОМПЈУТЕР Windows Свеж Со попуст
средно училиште dxd mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse големи игри mousepad гејмер да тастатура Свеж Со попуст
средно училиште dxd mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse големи игри mousepad гејмер да тастатура

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 556.00 695.52
2 групи/пакет повик на ага Игри Глувчето за Нозе/скејт За Razer ова тврдење 2014 издание 0.6 mm Конкуренција Ниво Свеж Со попуст
2 групи/пакет повик на ага Игри Глувчето за Нозе/скејт За Razer ова тврдење 2014 издание 0.6 mm Конкуренција Ниво

2 групи / пакет повик на ага Игри Глувчето за Нозе / скејт За Razer ова тврдење 2014 издание 0.6 mm Конкуренција Н

DEN 299.00 335.52
светот на резервоари подлошки 900x400x3mm подлога за глушец notbook компјутер mousepad wot игри padmouse гејмер да тастатура Свеж Со попуст
pokemons mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат Прекрасни подлога тастатура за компјутер padmouse лаптоп Свеж Со попуст
pokemons mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат Прекрасни подлога тастатура за компјутер padmouse лаптоп

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Евр

DEN 556.00 695.52
Alphun Големи Gaming Mouse Pad Црвено/Сино/Црна/Зелена Заклучување Работ Mousepad Глувчето Мат Тастатура Мат Табела Мат За Dota Свеж Со попуст
Jinx mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Jinx игри padmouse гејмер тастатура глувчето душеци Свеж Со попуст
Jinx mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Jinx игри padmouse гејмер тастатура глувчето душеци

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 729.00 911.04
Шпански Јазик Ултра тенок 2.4 G Безжична teclado за Macbook/PC компјутер/Лаптоп /Андроид таблет/ Smart TV со USB приемник Свеж Со попуст
Шпански Јазик Ултра тенок 2.4 G Безжична teclado за Macbook/PC компјутер/Лаптоп /Андроид таблет/ Smart TV со USB приемник

Ултра тенок 2.4 G Безжична teclado за Macbook / PC компјутер / Лаптоп / Андроид таблет / Smart TV со USB приемник Карактер

DEN 793.00 1368.00
900*400mm DIY Прилагодено Гума Gaming Mouse Pad Мат Лаптоп Тастатура Мат XL за overwatch/cs оди/world of warcraft Свеж Со попуст
900*400mm DIY Прилагодено Гума Gaming Mouse Pad Мат Лаптоп Тастатура Мат XL за overwatch/cs оди/world of warcraft

ОписМатеријал : ГумаТежина : 500g.Боја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна н

DEN 623.52
dota подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad locrkand игри mousepad гејмер да тастатура за лаптоп глувчето Свеж Со попуст
dota подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad locrkand игри mousepad гејмер да тастатура за лаптоп глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 499.00 623.52
2.4 Ghz Воздух Глувчето IR Учење Далечински Управувач Gyroscope Мини Тастатурата за Windows, Mac OS Android ТВ Кутија Проектор Свеж
8 копче Translucidus Светлото PBT Посебни Keycap За Corsair STRAFE K65 K70 Logitech G710+ Звучници USB механички Тастатура Keycap Свеж Со попуст
8 копче Translucidus Светлото PBT Посебни Keycap За Corsair STRAFE K65 K70 Logitech G710+ Звучници USB механички Тастатура Keycap

Keycaps САМО, НЕ тастатури !!!Детали за производот : Нови Пристигнување ОЕМ MX прекинувачи Keycaps Светлото PBT 8 ко

DEN 376.00 470.40
Потчинети mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse High-end игри mousepad гејмер да тастатура глувчето Свеж Со попуст
Потчинети mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse High-end игри mousepad гејмер да тастатура глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 556.00 695.52
KuWFi 2.4 GHz Безжична Тастатура Ултра Тенок Тенок Дизајн Со Капак Со Глувчето Глувци Комплет За Десктоп, Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутерска Свеж Со попуст
Светот на резервоари mouse pad 70x30cm подлога за глушец Популарни компјутерски mousepad игри mousepad гејмер да locrkand лаптоп Свеж Со попуст
Светот на резервоари mouse pad 70x30cm подлога за глушец Популарни компјутерски mousepad игри mousepad гејмер да locrkand лаптоп

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 499.00 623.52
Darth vader Топла Продаде Дизајн Против пролизгување Трајни Нови Пристигнување Прилагодено Правоаголна Mouse Pad Компјутер PC Свеж Со попуст