Мини Затворен Термометар Hygrometer Ѕид Температура Мерка G08 Капка брод

Мини Затворен Термометар Hygrometer Ѕид Температура Мерка G08 Капка брод

16 %

DEN 59.00

DEN 70.56

Свеж

Во магацинот

Добредојдовте на нашиот магазин, се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг патување. Ако не Сте добиле на производот или на Логистика не покажуваат информации или Стока добиени оштетени или исчезнати. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници прво, ние се извинуваме за неповолно и ќе ви даде задоволителен одговор/slove. Во Последниот,со Надеж дека ќе може да ни даде пет ѕвездички, ви благодарам. Модерен тип термометар&hygrometer Лесно може да се прочитаат Hooking дупка на располагање со прилагодливи порта Широко се користат за мерење на температурата и влажноста на воздухот во куќата, училиште, канцеларија, хотел, фабрика, магацин, итн Влажност мерен опсег : 20 до 100% Температура мерење на точност : + / - 1 ° или помалку (10 ~ 32 °), плус или минус 2 ° или помалку (други) Влажност на мерење на точност : + / - 5% или помалку (50% ~ 99 rh), плус или минус 7% или помалку (49 ~ 25% rh), плус или минус 9% или помалку (друга Боја : Бела Димензии : 7cm(Диа)*2cm(H)( приближно) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! Поради стоки различни серии, Торба лагер е, исто така, различни. Пакетот вклучува : In-out door термо-hygrometer x 1

Бренд Име: Shanwen
Стил: Стои Станица
Големина На Дисплеј: 1.9 Инчи & Под
Моќност Тип: Никој
Дисплеј Тип: Аналогни
Макс Мерење На Температурата: 49°C & Под
Употреба: Внатрешна
Теорија: In-out door термо-hygrometer

Додатоци на производи

Дигитални Температура Контролер STC-1000 Сите намена 110-220V AC Троа Сензор Свеж Со попуст
Дигитални Температура Контролер STC-1000 Сите намена 110-220V AC Троа Сензор

Modle : STC1000Технички Параметри : 1.Температурата мерен опсег : 50 Degree ~99 Degree2.Резолуција : 0.1 Степен ;3.На точност

DEN 402.00 543.84
ЖИТО/I2C 1602 LCD Дисплеј LCD Модул-1602 I2C Сино Жолта Светлото на Екранот 5V За Arduino УНО Р3 Mega2560 Свеж Со попуст
ЖИТО/I2C 1602 LCD Дисплеј LCD Модул-1602 I2C Сино Жолта Светлото на Екранот 5V За Arduino УНО Р3 Mega2560

Тоа е едно големо СИНО осветлување LCD дисплеј Како pin ресурси за Arduino контролер е ограничен, вашиот проек

DEN 113.00 118.56
Нови LCD Екранот Дома Возило Дигитални LCD Термометар Температура Целзиусови 17713 Свеж Со попуст
Нови LCD Екранот Дома Возило Дигитални LCD Термометар Температура Целзиусови 17713

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Нормална температура LCD дисплеј Автомобил на воздухсостојба на

DEN 102.00 121.92
7525 електромагнетни пасивни SMD ѕвончето 7.5*7.5*2.5 Свеж
7525 електромагнетни пасивни SMD ѕвончето 7.5*7.5*2.5

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 576.00
10pcs 1.57 Multimeter Жица Доведе Еден Тест Кука Клип Електронски Мини Тест Сонда Поставена За Тест Алатки Свеж Со попуст
10pcs 1.57 Multimeter Жица Доведе Еден Тест Кука Клип Електронски Мини Тест Сонда Поставена За Тест Алатки

BI0002808Спецификација : Бренд новиМатеријал : ABS Пластика Школка ДомувањеДолжина : околу 4.0 cm(1.57")Максимална

DEN 47.00 78.24
Мини 5 Цифра LCD Дигитален Дисплеј Прст на Рака Прстен Картонче Контра Голф Спорт Универзална R09 Капка брод Свеж
Нерѓосувачки Чистење Риба Кожата Се Отстрани Скали Риба Мултифункционален Риба Scaler Смена Практични Gadgets, Кујна Скала Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот WORKPRO 9 Магнетни Ниво Алуминиум I-Зрак Торпедо Ниво Лесно се Чита V-Мило Дух Ниво Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот WORKPRO 9 Магнетни Ниво Алуминиум I-Зрак Торпедо Ниво Лесно се Чита V-Мило Дух Ниво

9 инчи Магнетни Ниво од Занатски карактеристики силна држи магнетни работ, а солиден алуминиум Iзрак рам

DEN 384.00 479.52
4pairs/многу Multimeter Една Кука Клип Мини Грабител Тест Сонда За Multimeter Свеж Со попуст
4pairs/многу Multimeter Една Кука Клип Мини Грабител Тест Сонда За Multimeter

Ви благодариме! Пакетот вклучува : Една Кука Клип Мини Грабител Тест Сонда За Multimeter x 4 ПараИспорака : Ког

DEN 54.00 60.48
1230 12*12*3ММ piezoelectric SMD пасивни SMT ѕвончето Свеж
1230 12*12*3ММ piezoelectric SMD пасивни SMT ѕвончето

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 600.00
Нови WH5001 целзиусови степени/Целзиусови Дигитален Термометар Температура Метар Мерач C/F Свеж Со попуст
Нови WH5001 целзиусови степени/Целзиусови Дигитален Термометар Температура Метар Мерач C/F

Опис : Количеството : 1 компјутер Боја : Црна Осветлување : Сина Големина : 47mm x 30мм x 20mm / x 1.8 1.2 x 0,8 инчи Кара

DEN 135.00 160.80
TEL72-8001D toaster рерна на температура посветен температура контролер TEL728001D Свеж
TEL72-8001D toaster рерна на температура посветен температура контролер TEL728001D

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

DEN 1805.76
Нови LCD Дигитален Ѕид Автомобил Внатрешна Температура Термометар Капка Брод Свеж Со попуст
Нови LCD Дигитален Ѕид Автомобил Внатрешна Температура Термометар Капка Брод

Нормална температура LCD дисплеј Автомобил на воздухсостојба на пропустливи Дигитален Термометар и да п

DEN 102.00 122.88
Бесплатен Превозот Возилото Дигитален Термометар Автомобил LED Температура Метар Сонда -40~110C 12V Свеж
Бесплатен Превозот Возилото Дигитален Термометар Автомобил LED Температура Метар Сонда -40~110C 12V

САД $ 1.58 / set Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Led дисплеј, јасен, директен и анти светлина мешање Вгр

DEN 226.56
Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина Counter Свеж
Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина Counter

Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина CounterБренд нови во кутија machanical должина Метар counterПримен

DEN 646.08
1206 SMD Отпорник Комплет 5% 100ohm 100R 500PCS/МНОГУ Чип Отпорник Избрани Примероци комплет Бесплатен Превозот Свеж
1206 SMD Отпорник Комплет 5% 100ohm 100R 500PCS/МНОГУ Чип Отпорник Избрани Примероци комплет Бесплатен Превозот

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршувањеДоколку купите повеќе квантитет или други Ел

DEN 252.48
Дигитални Рерна Термометар Храна готвење СКАРА Кујна Температура Метар Течни Температурна Сонда Свеж Со попуст
Дигитални Рерна Термометар Храна готвење СКАРА Кујна Температура Метар Течни Температурна Сонда

Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 14

DEN 377.00 433.92
USB-485 USB-RS485 со минливи заштита ! Свеж
USB-485 USB-RS485 со минливи заштита !

Молња USB 485 Надградба функција : Со ТЕЛЕВИЗОРИ минливи сузбивање заштита за да се спречи ниво на оштетув

DEN 240.00
W1411 Дигитален LED Температура Контролер Термостат за Контрола на Вклучите Сензор За Оранжерии Водни Животни 220V 10A 40%попуст Свеж Со попуст