Бесплатен Превозот 10pcs/многу DC-DC Конвертор Чекор До Зголемување Модул 3V Да 5V 1А USB Полнач За MP3 MP4 Телефон

Бесплатен Превозот 10pcs/многу DC-DC Конвертор Чекор До Зголемување Модул 3V Да 5V 1А USB Полнач За MP3 MP4 Телефон

DEN 744.48

Свеж

Во магацинот

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.5 V во под-напон за заштита на состојба, може да биде повеќе добра заштита батеријата, избегнувајте прекумерно испуштање и оштетување Може да биде изменета од страна на фиксни отпор прилагоди излезниот напон, највисок може да се прилагоди на 12 v излез, но, сака да бидете сигурни дека излезна моќ во рамките на 5w Овој модул се КОРИСТИ TDK ламинат керамички capacitor како главен филтрирање на капацитет, може да се направи излез бран на ниски до 20 mv (5 v1a излез случаи) Стандарден USB интерфејс, може да општи сите користите USB полнење на мобилни телефони, MP3, MP4 и друга опрема, совршен IPHONE поддршка на мобилен
Пакетот вклучува : 3 V да 5 V 1А USB Полнач x 10
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Производ Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет Модул Својства : не-изолирани чекор-up модул (ПОТТИК) влезен напон : 2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.5-6 V Излезен напон : 4-12 V(Прилагодливи, стандардниот 5 v) Излезна Струја : максимална 1000m A Ефикасност : До 92% (повисоки влезниот напон, поголема ефикасност) Префрлање на фреквенција : 1 MHz Излез бран : 20m V (МАКС) Температурата на работа : Индустриски (-40°c до +85°c) Напон регулатива : ± 2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Тип: Регулатор На Напон
Состојба: Нови

Додатоци на производи

Glyduino RGB LED Сензор 3 Бои Полна Боја ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Arduino Свеж Со попуст
Glyduino RGB LED Сензор 3 Бои Полна Боја ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Arduino

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 32.00 37.92
PIC16F1937 PIC16F1937-I/PT TQFP-44 Свеж Со попуст
PIC16F1937 PIC16F1937-I/PT TQFP-44

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 41.00 43.20
NCP 81101 NCP81101MNTXG ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-28 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC Свеж Со попуст
NCP 81101 NCP81101MNTXG ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-28 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

DEN 291.00 306.24
10pcs/многу Нови KBP307 3A700V НАТОПИ-4 Rectifier мост Свеж
10pcs/многу Нови KBP307 3A700V НАТОПИ-4 Rectifier мост

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 28.80
Анти-гравирање PCB коло Мастило Маркер Двоен Пен За DIY PCB Свеж
Анти-гравирање PCB коло Мастило Маркер Двоен Пен За DIY PCB

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

DEN 31.20
Бесплатен Превозот!! 30pcs Правоаголна 2 * 5 * 7 Нагласи / црвена црвена / астигматизам LED емитуваат светлина диоди /Електронска Свеж Со попуст
LTM450FW 450FW 450F LTM450 3+2 5Pin Свеж Со попуст
LTM450FW 450FW 450F LTM450 3+2 5Pin

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 47.00 49.44
5pcs 1x40 Pin 2.54 Круг Женски Pin Насловот конектор Свеж
5pcs 1x40 Pin 2.54 Круг Женски Pin Насловот конектор

Информации за производотТеренот 2.54 mm.Полот на Contor : ЖенскиБрој на Пиновите : 40 PinТип на Ред : Единствен Ре

DEN 56.64
LT1083CP ДА-3P LT1083 ДА-247 Свеж Со попуст
LT1083CP ДА-3P LT1083 ДА-247

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 27.00 28.32
50PCS/МНОГУ AS15-F AS15F QFP48 AS15 Оригинални LCD чип Свеж
50PCS/МНОГУ AS15-F AS15F QFP48 AS15 Оригинални LCD чип

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Н

DEN 936.00
Бесплатен превозот, 2017 најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален тестер Свеж
Бесплатен превозот, 2017 најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален тестер

27 изборни отпор и нула форумот калибрација на мерната опрема selfтест способност на порта излез (ATmega168 и ATm

DEN 696.00
Бесплатен Превозот 10PCS AS15-G AS15 QFP48 Оригинални НОВИ Свеж
Бесплатен Превозот 10PCS AS15-G AS15 QFP48 Оригинални НОВИ

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нивдобредојдовте на следната посета Нашата ц

DEN 120.00
3.7 V Најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален Тестер Свеж
3.7 V Најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален Тестер

Dual Led диоди откриен како двојно диоди На прагот напон вредност 11 и портата capacitance на MOSFET се мери Истрагат

DEN 696.00
60PCS 8pin НАТОПИ IC sockets Адаптер Лемење Тип 8 pin Свеж Со попуст
60PCS 8pin НАТОПИ IC sockets Адаптер Лемење Тип 8 pin

60pcs 8pin НАТОПИ IC sock ets Адаптер Лемење Тип 8 pin1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни карт

DEN 109.00 127.20
20PCS Висока Моќност 1W LED Чипови Монистра Сијалица Диоди Светилка Топло Бела за LED светлото на рефлекторите Свеж
Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење Свеж
Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење

Гас откривање модул MQ2 MQ3 MQ4 MQ5 MQ6 MQ7 MQ8 MQ9 MQ135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење 1 XMQ2 1 XMQ3 1 XMQ4 1 XMQ5 1 XMQ6 1

DEN 729.60
100pcs/многу Нови 2SC2383Y 2SC2383 C2383 ДА-92L 2SC2383-Y ниско-енергетски транзисторски Свеж
100pcs/многу Нови 2SC2383Y 2SC2383 C2383 ДА-92L 2SC2383-Y ниско-енергетски транзисторски

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 74.40