23x12x7.5cm 50pcs/многу Црна Хартиени Кеси Рециклираат Подарок Торба за Мали Накит Храна Бонбони Пакување Кеси За Бутик

23x12x7.5cm 50pcs/многу Црна Хартиени Кеси Рециклираат Подарок Торба за Мали Накит Храна Бонбони Пакување Кеси За Бутик

10 %

DEN 778.00

DEN 864.00

Свеж

Во магацинот

90 /многу
парчиња / многу
18x15x8cm 90pcs/многу Бела Хартија Рака Носат Чанти Рециклираат Подарок Накит Пакување Кеси За Бутик US$ 61.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.50 /многу
парчиња / многу
18x15x8cm 20pcs/многу Rnadom Мешана Боја на Хартија Рака Носат Чанти Рециклираат Подарок Накит Пакување Кеси За Бутик US$ 17.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
PS : јас знам накит наоди многу добро. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.5cm
Материјал : Хартија
Производ тежина : 20.com
HKPOST
Околу 20-40days
www. Само треба на слики и примероци. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Топла Розова Хартија Постапува Kraft Хартија Накит за Подарок Пакување Кеси За Бутик, 20pcs/многу 18x15x8cm US$ 17. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Пурпурна Хартија Постапува Kraft Хартија Накит за Подарок Пакување Кеси За Бутик, 20pcs/многу 18x15x8cm US$ 17. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.5cm 50pcs/многу Црна Хартиени Кеси Рециклираат Подарок Накит Храна Бонбони Пакување Кеси За Бутик
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Спецификации :
Производ големина : 23x12x7. Јас работев за 7 години во накит! Ако ви треба други наоди,можете да му дадете ми слика и јас ќе се направи добра работа! Се надевам everyt hings оди добро!
18x15x8cm 90pcs/многу Црна Хартија Рака Носат Чанти Рециклираат Подарок Накит Пакување Кеси За Бутик US$ 61.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Темно Црвена Хартија се Ракува Kraft Хартија Накит за Подарок Пакување Кеси За Бутик, 20pcs/многу 18x15x8cm US$ 17.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Број на Компјутери: 50pcs
Повод: Партија,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,детски Ден,Годишнина,Роденден
Шема: Никој,Солидна Боја
Број На Модел На: Хартија Подарок Торба
Бренд Име: KoMee
is_customized: Yes
Материјал: Хартија
Големина: 23x12x7.5cm
боја: Црна
Материјал: Хартија
Користат за: Храна / Подарок Козметика, Играчки Пакување
Место на Потекло: жеџијанг во Кина (Копно)
Настан & Партија Ставка Type: Хартиени Кеси Подарок Торба За Пакување Торба
Тип: Настан & Партија Материјали

Додатоци на производи

100pcs/многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација свадба Свеж Со попуст
100pcs/многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација свадба

100pcs / многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација сва

DEN 83.00 95.52
FENGRISE Сјајот Исто Пенисот Засекогаш Банер Пијан Во Љубовта Услуги Девојки Ноќ Надвор Булчински Туш Кога Bachelorette Партија Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pc 7*9cm tulle Organza Кеси Бонбони чанти Organza Drawstring Пошта Подарок Накит Пакување mariage Свадба Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pc 7*9cm tulle Organza Кеси Бонбони чанти Organza Drawstring Пошта Подарок Накит Пакување mariage Свадба

Фабриката Места,Со Висок Квалитет,Поевтина ЦенаБои : околу 17 бои во паркДимензија : 7*9cmМери со Рака ,exsiting

DEN 196.00 239.04
4 Големини 100pcs Јасно Матирано Cookie Торба самолепливи Пластични Cookie Кеси Бели Точки, Свадба на Божиќ Колачиња за Пакување Свеж Со попуст
2018 Кинеската Нова Година за Декорација Кинески Собираат Крпа Риба Кинески Јазол Pendant 'секоја година повеќе од' Риба Pendant Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок

4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Бутик Бонбони Подарок Божиќ Свадба Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.Понек

DEN 389.00 432.00
Трговија на големо 100pcs/Многу Црна Organza Торба 13x18cm Накит Бутик Подароци Пакување Торба Organza Подарок Перница & Пошта Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан

Количина : Еден Гајтанот Се ТркалаатUseageИмаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds пр

DEN 265.00 408.00
Свадба Партија Услуги Резерви Табела Декорација Злато Ананас Место за Држачот на 100pcs Свеж
Свадба Партија Услуги Резерви Табела Декорација Злато Ананас Место за Држачот на 100pcs

Свадба Партија Услуги Резерви Табела Декорација Злато Ананас Место За Држачотбоја : злато ист како на с

DEN 3912.00
15cm*10Yard Цвет Tulle Ролни Organza Чиста Газа Tulle се Тркалаат DIY Занает Материјали Бебе Покаже Свадба Декорација Божиќ Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 10pcs 25cm(10 инчен) Тиркизна Кинески Круг Хартија Фенер Свадба Фенер Фестивал Декорација/Home/Градина Материјали Свеж Со попуст
2018 нови креативни свадба бонбони кутии со сива панделки хартија корист кеси мермер печатени 7*8.2*4.6 cm chololate сад сувенири Свеж Со попуст