Сет од 3 Природен латекс 41 Сила Отпор Бендови Јамка Фитнес Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Зајакнување на Мускулите

Сет од 3 Природен латекс 41 Сила Отпор Бендови Јамка Фитнес Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Зајакнување на Мускулите

10 %

DEN 1213.00

DEN 1348.32

Свеж

Во магацинот

Забелешка : Ако цел овој сет на отпор бендови, ние ќе ги испрати со торбичка, како подарок до вас. Релевантни производи : Портокал(85-230 Lbs) : Сино(65-175 Lbs) : Зелена(50-125 Lbs) : Овие производи се рачно мерење, ќе можеби имаат за 2mm грешка, ако умот, ве молиме conside јасно пред да нареди. ви благодариме.
Затворени-јамка дизајн на оваа рамни бендот се вклопува удобно околу горниот или долниот дел на нозете, па можете да ги вежба мускулите на колковите и нозете. Не неуредна во прав. Дизајнот на Fit-Јамка ја елиминира потребата да се врзуваат јазли.
Должината е 41" и обемот 82" кој е подолг од други бендови. И овој циклус е пошироко отколку повеќето други бендови за удобност. Одлично за Долниот дел од Телото Вежби.
Оваа сила бендот е за сите нови KYLIN СПОРТ производ,познатиот спортски бренд во Кина за добар квалитет.
Изработени од 100% Чист Латекс Гума, овие powerbands се слични на Вуди бендот и е широко се користи како Cross Fit assisted се повлече-up бенд. Исто така популаризира како powerlifting бендови, овие тешки бендови често се користат во комбинација со слободни тежини да понуди природно растечки resistances нивоа; прикачување на бендови да тежина барови, клупи или клеча полици за додаде отпор за време на лифтови и експлозивни вежби. Применливи за употреба со или без тегови.
Тие се за СУПЕР посилни benchers, и за вежби вклучување на долниот дел од телото, телиња, квадрицепси, hamstring и glutes. Тоа е безбедно да се користи за да се зголеми интензитетот на тренингот, без додавање на дополнителна тежина до бар. За посилниот lifter, тие ќе додадете значителна отпорност на bicep и tricep вежби. Зголемување на отпор од средни до максимум од се протега оваа кружни бенд до 2,5 пати својата првобитна должина, или да се комбинираат со полесни бендови за дополнителни тензии.
Карактеристики
Производ Тежина : 120g(Црвено)+180g(Црна)+260g(Виолетова),Вкупната тежина 560g
Должина 104cm ,circumference208cm
Ширина : 1.3 см(Црвено)/2,2 см ( Црн )/3.2 cm (Виолетова)
Дебелина : 4.5 мм
Моќ Опсег : 15-25 LBS(Црвено) / 25-50 LBS ( Црн )/ 50-75 LBS (Виолетова)
Пакет Се Вклучени :
1× ЦРВЕНО моќ бенд
1× ЦРНА моќ бенд
1× ПУРПУРНА моќ бенд
Ние го поминале 7 P сертификација.
Тест Извештај

Примена: Гума String Градите Инвеститорот
Бренд Име: KYLIN СПОРТ
Функција: Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името: Мажи
Број На Модел На: црвена,црна,виолетова

Додатоци на производи

Се повлече до бенд / Гума Отпор бенд за сила crossfit Еластична Тензија Отпор Бенд Вежба Тренингот Ruber Фитнес Свеж Со попуст
Се повлече до бенд / Гума Отпор бенд за сила crossfit Еластична Тензија Отпор Бенд Вежба Тренингот Ruber Фитнес

Се повлече до бенд / Гума Отпор бенд за сила crossfit Еластична Тензија Отпор Бенд Вежба Тренингот Ruber Фитне

DEN 333.00 604.80
Рака Gripper Тренер Надлактицата Рака Карпален Проширувач Dynamometer Зајакнување На Обука Прст Exersiser Зафат Сила Сила Мерач Свеж Со попуст
2 парчиња/4pcs Отпор ЈАМКА бенд јога Пилатес Дома Салата Фитнес Бендови цевки Тренингот Обука Јамка еластични јамки Свеж Со попуст
година Сет од 3 латекс вежба Отпор Бендови Јамка Фитнес Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Бендови Зајакнување на Мускулите Свеж Со попуст
Се Водат Бенд Фитнес Опрема Се Повлече До Отпор Бендови Crossfit Јога Гума Јамка Околу Рака Еластична Јаже Спорт Обука Опрема Свеж Со попуст
сет од 2 црвено кратко отпор бенд fitnee вежба бенд еластичен појас за промет на големо и kylin спорт Свеж Со попуст
сет од 2 црвено кратко отпор бенд fitnee вежба бенд еластичен појас за промет на големо и kylin спорт

size1 : обемот на 610 мм, со ширина од 12.7 mm, дебелина 4.5 мм разни напнатост : 1025 lbs.size2 : Обемот 2080mm, Ширина 13mm, деб

DEN 408.00 479.52
Нови 208cm/Set Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема Свеж Со попуст
Нови 208cm/Set Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема

Нови 208cm / Set Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес Cross Fit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес О

DEN 204.00 254.40
8Lbs/ £ 10 Горат Машина за Почетниците Брзина Торба Брзина Рака Апарати Свеж Со попуст
8Lbs/ £ 10 Горат Машина за Почетниците Брзина Торба Брзина Рака Апарати

8 Lbs / £ 10 Горат Машина за Почетниците Брзина Торба Брзина Рака АпаратиЗа производотТежина £ 10 Брзината

DEN 4085.00 4489.44
Висок Квалитет на Универзалната 95mm Црна Wearproof Имајќи АБС Материјал Тркало Макара за Кабел Салата Спортска Опрема Дел Свеж Со попуст
Промоција на продажба на Нови AbMat Ab Мат Абдоминална / Core Тренер За CrossFit, ММА, Седат прозорци (БЕЗ DVD) трговија на Свеж Со попуст
Промоција на продажба на Нови AbMat Ab Мат Абдоминална / Core Тренер За CrossFit, ММА, Седат прозорци (БЕЗ DVD) трговија на

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!На Ab Mat е абдоминална exerciser и главниот тренер наменети за

DEN 786.00 1288.32
3M Скок Скокнеш Јажиња Кабел Челик Прилагодливи Брзо расте ABS Справи со Скок Јажиња Crossfit Обука на Боксерскиот Спорт Фитнес Свеж Со попуст
Нови пристигнување AB тобоганот двојно тркала Абдоминална тркала тренер фитнес АД тркала пост-слободен пад Свеж Со попуст
Нови пристигнување AB тобоганот двојно тркала Абдоминална тркала тренер фитнес АД тркала пост-слободен пад

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Тркала КОЛ : 14cm, ширина : 2.5 cm справи со должина : 31cmЗабелешка : цената не вклучува improt данок

DEN 1166.00 1440.00
сина латекс отпор тренингот вежба пилатес јога бендови јамка врвка за околу глуждот еластичен појас енергија прстен за freeshipping Свеж Со попуст
Бренд 208cm Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема Свеж Со попуст
Бренд 208cm Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема

Бренд 208cm Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес Cross Fit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опр

DEN 341.00 359.04
Рака Зафат Gripper Салата Моќ Прст Exerciser Тренер Проширувач За Зголемување На Ременче За На Надлактицата Прст Сила Свеж Со попуст
FishSunDay Рака Прст Сила Exerciser Тренер Strengthener Зафат Отпор Бенд силиконска гума материјал Капка превозот Aug14 Свеж Со попуст
FishSunDay Рака Прст Сила Exerciser Тренер Strengthener Зафат Отпор Бенд силиконска гума материјал Капка превозот Aug14

Fish Sun Day Рака Прст Сила Exerciser Тренер Strengthener Зафат Отпор Бенд силиконска гума материјал Капка превозот Aug14

DEN 65.00 84.96
8 Облик На Еластична Тензија Трајни Јаже Градите Проширувач Јога Пилатес Спорт Фитнес Појас Свеж Со попуст
8 Облик На Еластична Тензија Трајни Јаже Градите Проширувач Јога Пилатес Спорт Фитнес Појас

Бренд Име : relcare Предмет Тип : Губење на Тежината Креми Број на Модел : Губење на Тежината Креми НЕТО WT : 1 п

DEN 68.00 88.80
Relefree Топла Нерѓосувачки Челик Слободно Јаже 3 m Заменливи Wire Кабел Брзина Скок Скокнеш Јажиња за Спорт Вежба Свеж Со попуст
Еластична Отпор Бендови Фитнес, Јога Пилатес Водат Отпор Бенд Вежбање Фитнес Бенд Обука Еластична Вежбање Фитнес Гума Свеж Со попуст
Природен Латекс Атлетик Гума Отпор Бендови поставите Салата Проширувач Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Зајакнување на Мускулите Свеж Со попуст