DCF77 Аналогни Ѕиден Часовник СРС Движење Приемниот сигнал во 77.5 kHz Двојна Моторни Управува Кварц Машина во Германија Со Метални Раце

DCF77 Аналогни Ѕиден Часовник СРС Движење Приемниот сигнал во 77.5 kHz Двојна Моторни Управува Кварц Машина во Германија Со

DEN 954.24

Свеж

Во магацинот


Земјата може да се користи на DCF Радио-Контролирано Движење Сигнал како belowings, ве молиме да проверите дали тоа припаѓаат на вашата земја :
1.Руската Федерација 2.Србија 3.Израел 4.Турција 5.Белгија 6.Холандија 7.Франција 8.Германија 9.Швајцарија 10.Чешка 11.Малта 12.Шпанија 13.Украина 14.Унгарија 15.Норвешка 16.Полска 17.Словачка [Словачка] 18.Италија 19.Шведска 20.Словенија 21.Австрија [Republik Österreich] 22.Полска 23.Данска 24.Хрватска [Hrvatska] 25.Босна 26.Југославија 27.Монако 28.Андора 29.Романија 30.Бугарија
Функцијата и да го Користите : Лесен и едноставен дизајн автоматски сигнал DCF ѕиден часовник движење Одлична за поправка, замена или правење на еден часовник да се Напојува со една AA батерија Материјал : Пластични Случај големина : прибл. 56x 56 x 17mm Вратило должина : 12mm Боја : црна Раце : црна час (70mm),црна минута (90mm) и црвено вториот раце (95mm) Завртки & Метал & ПВЦ Покрие во Слободни
Плаќање :
Ние прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер , Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
-Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред.
Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail .
-Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови.
-Нашиот систем ќе го остави корист позитивни повратни информации автоматски штом ги примените вашиот ценет позитивни повратни информации.
-После реден пристигнува во задоволителна состојба, на вашиот ценет позитивни повратни информации со
сите 5 ѕвезди DSRs ќе биде многу ценета. Било каков проблем најде ве молиме да се чувствуваат слободни
да ни e-mail пред да замине лошо повратни информации.
-Одлично го цениме за навремено плаќање. Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена
по оглас заврши.
Повратни информации
ние високо ценети од вашиот 4 ,5 ѕвезди позитивни повратни информации .ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата.

Број На Модел На: DCF77 СРС Часовник Движење
Бренд Име: tinclock

Додатоци на производи

Мотоцикл Аларм Форма Креативни Ретро Подароци на Резолуцијата Мебел Бутик Дома Декоратор HG99 Свеж Со попуст
Мотоцикл Аларм Форма Креативни Ретро Подароци на Резолуцијата Мебел Бутик Дома Декоратор HG99

Мотоцикл Аларм Форма Креативни Ретро Подароци на Резолуцијата Мебел Бутик Дома Декоратор HG99Опис : Кара

DEN 226.00 278.88
Кварц Часовник Движење Механизам Златни Раце DIY го Замени Поправка Делови Комплет Нови Свеж Со попуст
Кварц Часовник Движење Механизам Златни Раце DIY го Замени Поправка Делови Комплет Нови

100% сосема нов и висок квалитет, Едноставни и стилски дизајн Одлично за поправка, замена или правење на ч

DEN 48.00 58.56
Креативни LED прозрачна Исклучен електронски аларм ал fajr despertador дигитален часовник дома декор klok зборник на ману saati Свеж Со попуст
Бела Наутички Водител на Бродот Воланот Виси Часовник морска ѕвезда / Риболов Нето Дома Декор Свеж Со попуст
Бела Наутички Водител на Бродот Воланот Виси Часовник морска ѕвезда / Риболов Нето Дома Декор

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Наутички Стил Виси Часовник комбинација на бродот тркала со сид

DEN 655.00 719.52
модерната топла птици electronicwatc големи 3d diy ѕиден часовник дома декор дигитални уникатен подарок дневна соба часовници Свеж Со попуст
Медитеранскиот Стил на Дрво Круг Ѕиден Часовник Ретро 215*25мм Голем Ѕиден Часовник Сидро Saat Игла Дома Декорација Виси reloj Свеж Со попуст
Креативни Проекција Clock Alarm 180 Степен Ротација Snooze Функција Термометар Одбројувањето Часовникот Биро Свеж Со попуст
Креативни Проекција Clock Alarm 180 Степен Ротација Snooze Функција Термометар Одбројувањето Часовникот Биро

Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни и праќаш замена по добивањето враќа..

DEN 660.00 742.08
Креативни DIY Акрилик Кујна Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Кафе Форма на Часовникот на Ѕидот Уметност Дома Декор Шупливи Нумеричка Свеж Со попуст
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass Свеж Со попуст
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass

Спецификации : Одлично за времето на готвење, игри, остварување и така натаму.Исто така, еден убав избор

DEN 51.00 51.36
Гроздобер Метал Уметност Ѕиден Часовник Луксузни Дијамант Голем Ѕид Се Види Orologio Da Parete Часовник Morden Дизајн Дома Декор Свеж Со попуст
Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни Свеж Со попуст
Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio p

DEN 3704.00 4872.96
Огледало 3D Види Спирала Бран Форма Акрилик Огледува Декоративни Ѕиден Часовник Mural Современ Дом Оркестарот на Големо 66x63cm Свеж Со попуст
2017 Нов Дом Декорација Кварц Метал 3D Огледало Ѕиден Часовник Мода Личност DIY Кружни Дневна Соба Ѕид се Види Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
година Нови Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка Станица 169WG07 Свеж
година Нови Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка Станица 169WG07

Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка СтаницаСпецификации : го П

DEN 407.52
2018 нов дом оркестарот голем ѕиден часовник модерен дизајн дневна соба кварц Метални украсни дизајнер часовници на ѕидот се Свеж Со попуст
Топла Продажба Акрилик DIY Црна Clcok Мачка Мали Нозе Кварц Движење Уметност Дома Декор Smart Ѕиден Часовник Новина 28*30CM Свеж Со попуст
Сауна и базен опрема сува пареа сауна додатоци сауна додатоци hourglass тајмер SAWO / Запад во живо Свеж Со попуст
MOSEKO Аларм Дигитален LED Дисплеј Преносни Современо Огледало на Часовникот Smart Snooze Мулти-функција Време, Датум, Месец Свеж Со попуст
Топла продажба дрвени сауна додаток песок тајмер hourglass Свеж Со попуст
Топла продажба дрвени сауна додаток песок тајмер hourglass

Топла продажба дрвени сауна додаток песок тајмер hourglassДимензија : 30*6.7*3.7 cmМатеријал : цврсто дрво, песок,

DEN 450.00 479.04
ZOTOONE DIY 3D Винил Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Дома Декор Мода Молчи Часовникот На Ѕидот се Види За Дневна Соба Декоративни Свеж Со попуст
Новиот Модерен Живот Убавина Дигитални Ѕиден Часовник со Внатрешна и Надворешна Температура Добар Дар и Дома Decoratin Свеж Со попуст
жешка мода кварц види насловна оркестарот ограничена продажба 3d големо огледало diy вистински ѕиден часовник модерен дизајн Свеж Со попуст
2018 топла продажба 3d огледало голем ѕиден часовник модерен дизајн Акрилик Дневна Соба Кварц Игла ѕид види Masi Rui часовници Свеж Со попуст
2017 Ѕиден Часовник Saat Reloj Часовник Relogio де parede duvar saati Дигитални Големи Ѕидни часовници Horloge mural Дневна Свеж Со попуст
2017 Ѕиден Часовник Saat Reloj Часовник Relogio де parede duvar saati Дигитални Големи Ѕидни часовници Horloge mural Дневна

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio p

DEN 1248.00 1919.52
Вистински Црно бела маса дигитален часовник на квалитетот на животната средина ABS сензор термометар LED позадинско осветлување Свеж Со попуст
Дрвени Sandglass Песок Hourglass 45/60 Минута 20.5*10*10 Одбројувачки Тајмер Часовник Роденден На Божиќ Подарок Дома Декорација Свеж Со попуст