6Pcs/многу Топол Кул Mens Црна Цвет Писмо Љубов не ' Рѓосувачки Челик Прстен Мешани Големина 17-22mm трговија на Големо Накит Капка Слободни

6Pcs/многу Топол Кул Mens Црна Цвет Писмо Љубов не ' Рѓосувачки Челик Прстен Мешани Големина 17-22mm трговија на Големо Накит

24 %

DEN 83.00

DEN 109.92

Свеж

Во магацинот

99 /парче
1 PC Гроздобер Тибет Сребро Злато Позлатен Цвет Партија Изјава Јака Лигавче Синџир Ѓердан Pendant Шупливи Ѓердан Капка Free US$ 4.Сликите покажуваат само некои стилови,може да се примени на различни стил по ред.49 /парче
1 PC Мода Прекрасна Симпатична Жени, Девојки Ретро црвена Цреша Лак за Коса Клип Hairpin Партија Накит Капка Free US$ 1.Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина.19 /парче
6 Pcs/многу Топол Кул Mens Црна Цвет Писмо Љубов не ' Рѓосувачки Челик Прстен Мешани Големина 17-22mm трговија на Големо Накит Капка Слободни
Опис
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Квалитет : ААА+++
Материјал : Нерѓосувачки челик
Големина : 17mm-22mm
Боја : како на слики
Количина : 6pcs (микс големина ,случајно го испрати)
Answer : ___________________________ Note : 1.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.49 /парче
1pair Нови Ретро Женска Луксузни Кристал Кристал Голем Пад Earring Гроздобер Dangle Earings Партија Накит Божиќ Подарок US$ 2.59 /пар
Нова Мода Жените Меур Лигавче Шарм Изјава Смола Кристал Буци Капка Dangle Цвет Изјава Обетки Накит Free US$ 2.69 /парче
1 PC Нова Жешка Дизајнер Три Линија Сребро Позлатен Бисери Ѓердан мода жените Синџир накит партија ѓердан Подарок Капка Free US$ 2.29 /парче
1 X Бренд Мода Накит Ѓердан Ѓердан Стакло Галакси Прекрасна Pendant Сребро Синџир Месечината Ѓердан Pendant 2014 Ali Express Продажба US$ 3.79 /парче
НОВА Мода Шарм Домот Двојно Бисер Кристал Златна Алка Ткаенината Бисер Хривнија Жените Накит Слободни Брод US$ 2.59 /парче
1 PC ВРВЕН квалитет СТП кожа Хривнија рачно изработени Shamballa Нараквица со магнетски затворач Бесплатен Превозот 8 Бои Алка Ткаенината US$ 0.99 /многу
парчиња / многу
1 PC Нова Жешка Мода Cz Кристал Злато Сребро Тон Цвет У Облик на Уво Ткаенината Clip-за да Нема Пирсинг Earring Жените Накит Free US$ 1.79 /пар
1 PC Топла Продаде Леопард 2 ВО 1 око веѓата молив со четка Професионални Кафена Црна Веѓа Шминка пенкало чешел трговија на Големо Longlasting US$ 2.99 /парче
1 PC Топла НОВИ панк Черепот Мажите Синџир Ѓердан Мода титаниум челик ѓердан мажите накит љубители Приврзоци Капка Free US$ 2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.99 /парче
Бренд Дизајнер Цвет Ѓердан Жените Ѓердани & Приврзоци Модна Изјава Ѓердан 2014 Уникатен Луксузни Голема Pendant Ѓердан Free US$ 9.19 /парче
1pair brincos 18 K GP White & Злато Позлатен Кристал Елемент Обетки Кристал Уво Клип Ткаенината Жените Свадба Накит US$ 9.Нова Изјава Свадба Капка Обетки Злато Сребро Позлатен Кристал Бисер Голема Earring Накит За Жените Слободни Брод US$ 1.49 /set
2 ПАРЧИЊА Жешка Мода 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Круг Кристално Јасно Студ Обетки Жени Мажи Панк Накит Божиќ Подарок Капка Free US$ 1.19 /парче
Бесплатен превозот 1 PC на Жените Додатоци headband бонбони боја спортски јога Коса бенд прстен bandanas венчиња US$ 1.69 /многу
парчиња / многу
Жешка, Секси Жени Сатен Чипка Облека Sleepwear долна Облека Nightdress G-string Пижами 4 Бои Слободни Брод US$ 4.Ѕвони само, исклучени прстените се прикаже подлога.19 /парче
Жешка Жени Кристал Кристал Капка Синџир Ѓердан Pendant За Жените Накит Изјава Bijouterie Додатоци Подарок 2014 US$ 1.

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Прстени
is_customized: Yes
Прстени Тип: Свадба Бендови
Стил: Тренди
Пол: Унисекс
Поставување Тип: Невидливи Поставување
Материјал: Никој
Повод: Годишнина
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: SR15/sun
Бренд Име: Pinksee
клучен збор : кристал прст прстен
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
боја: прстени за жени
клучен збор: пеперутка прстени
клучни зборови: кристал прстен
клучен збор : Прстен за Жени

Додатоци на производи

Вистински 925 Sterling Silver Прстени За Жените Уникатен Бран Отвори Ткаенината Прилагодливи Модерен Прстен Накит(JewelOra RI102724) Свеж Со попуст
Адвокатско Biker Прстен Црното злато боја Нерѓосувачки Челик Орел Главата Црвениот Кристал Очите кластер прстени за мажи Свеж Со попуст
Бохемски 6pcs/Set Гроздобер Анти Сребро Сина Прстени Среќа Пластовидно Midi Прстени Сет на Прстени за Жените Партија Свеж Со попуст
12pcs/многу Жешка Мода 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Жени Мажи Писмо Љубов Черепот Ѕвезда Ринг Тон Злато Големо Накит Капка Свеж Со попуст
SINZRY Бренд за Накит Овална CZ Прстен Врвот Плоштадот Брилијантен кубни zironcia свадба прстен за жените бижутерија додаток Свеж Со попуст
Мозаик голем плоштад црно стакло, кристал прстен за жени мажи злато-боја нови година ОЛ мода Накит љубовник подарок Свеж Со попуст
JEXXI Нови Пристигнување Мода Гроздобер Отворање Сребрени Прстени За Жена И Мажите Бренд Симпатична Подарок Сребро Прст Прстен Свеж Со попуст
Неколку Прстен Злато-Боја Накит за Жените Човек Челик, Титаниум Љубовник Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Бендови Свеж Со попуст
JEXXI Трендовски Цвет Прилагодлива Големина Прстени за Жени, Модата, Домот, Накит Прст Прстени Свадба Партија Прстени Свеж Со попуст
Топла Продажба Модни Личност 925 Сребрена Плоча Прстени се Отвори Широк Прилагодливи Прст Прстен Срцето Декоративни За Жените Свеж Со попуст
Паун Ѕвезда Солидна 925 Sterling Silver Луксузни Прстен 6 Кт Перница Создадени Diamante Накит CFR8149 Свеж Со попуст
Паун Ѕвезда Солидна 925 Sterling Silver Луксузни Прстен 6 Кт Перница Создадени Diamante Накит CFR8149

925 Sterling Silver Луксузни Прстен 6 Кт Перница Јасно Создадени DiamanteПрстен Големина се Достапни : available : НИ Голе

DEN 1003.00 1055.52
Beier нова продавница 316L не ' Рѓосувачки Челик со висок квалитет Летање птици мажите прстен Мода Накит LLBR8-299R Свеж Со попуст
QUEENWISH Волфрам Свадба Прстен Мажи Жени Црно Злато се Зголеми Зачекори Работ Полиран Фенси Ангажман Бендови Свеж Со попуст
QUEENWISH Волфрам Свадба Прстен Мажи Жени Црно Злато се Зголеми Зачекори Работ Полиран Фенси Ангажман Бендови

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, искренове покануваме да ја напушти позити

DEN 687.00 954.72
CHRAN Домот Австриската Кристал Златна Боја Бренд за Накит трговија на Големо Класичната Отвори Бенд Циркон Ангажман Прстени Свеж Со попуст
DCTVICT Планина Прстен Бренд за Накит Злато Геометриски Прстени Жени Мажи Алпинист Подароци Adjistable Anel Masculino Свеж Со попуст
DCTVICT Планина Прстен Бренд за Накит Злато Геометриски Прстени Жени Мажи Алпинист Подароци Adjistable Anel Masculino

Вакуум Позлата Долго Време Не Ја Менуваат БојатаМодерен Дизајн И Висок КвалитетБренд Име : ПРЕКРАСНА ПР

DEN 66.00 81.60
UMODE Бренд Модни Луксузни Anel Бело Злато Боја Микро CZ Единствени Две Полн Прст Прстени Со Синџир За Жените Накит за Подарок Свеж Со попуст
JEXXI 2017 Мода за Мажи Прстен Гроздобер Плажа Панк Прстен Етничка Врежан Антички Сребрена Боја Прст Прстен Зглоб Шарм Свеж Со попуст
Рачно изработени 925 Сребрен Ganesh Буда НП Прстен гроздобер тајландски сребро среќа буда прстен од чисто сребро ganesha буда Свеж Со попуст
ELESHE Автентични 925 Sterling Silver CZ Кристал Прстен за Жените Гроздобер Накит Кристал Anel Feminino Ангажман Свадба Прстени Свеж Со попуст
VNOX Мажите Прстен Полиран не ' Рѓосувачки Челик Biker Бенд Накит Злато-боја Орел во ЖИВО за ДА се ВОЗИ,ВОЗИ во ЖИВО Врежани Свеж Со попуст
Тренди Широк шупливи дизајн прстен висок квалитет кристално bague femme бела боја alibaba-експрес anel мода накит, прстени за Свеж Со попуст
Ajojewel 6-9 Нови 2017 Природен Камен Накит Гроздобер Црвено Корунд Прстен За Жените Со Црна Античките Монети Форма Свеж Со попуст
Ajojewel 6-9 Нови 2017 Природен Камен Накит Гроздобер Црвено Корунд Прстен За Жените Со Црна Античките Монети Форма

Име : Ajojewel #69 Нови 2017 Природен Камен Накит Гроздобер Црвено Корунд Прстен За Жените Со Црна Античките Мон

DEN 180.00 239.52