(20pcs/многу) 20x25x1mm Алумина керамички влошки термички проводници за изолација лист висока температура отпорни на Топлина Мијалник ДА-247

(20pcs/многу) 20x25x1mm Алумина керамички влошки термички проводници за изолација лист висока температура отпорни на Топлина

27 %

DEN 350.00

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
Состојба : 100% Нови
Материјал : 97% Алумина
Exteral Големина : 20x25x1mm
Коефициент на топлинска спроводливост : 29.3 w/m.к
Изолација 22.5 KV под температура до 1600 степени
Густина : 3.6 G/CM3
На термичка експанзија коефициент : 0.000003
Пакет : 20pcs/многу
производот се користи :
LED светилки Висока фреквенција заварување машина Засилувач / аудио Моќ Transistors Моќ Модул IC чип Инверторот Мрежа / Интернет ПРОЗОРЦИ напојување Високо-енергетски уреди
Меѓународни Купувачот-ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот :
Ние брод преку : Регистрирани Хонгконг Пост Воздухопловната
Хонгконг Пост Воздух Парцели
Кина Пост Воздух Mail
Кина Пост Воздух Парцели
(бесплатен превозот) која има за следење на информациите кои се задржи на вашиот предмет повеќе побезбедно .
Предмети ќе брод во рок од 5 работни дена за исплата добиле.
Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Време на испорака :
Од воздухопловната : 1-2 недели да АЗИЈА,ЗАПАДОТ ЕВРА,и Северна Америка.
2-3 недели во Јужна Америка,Средниот исток,ИСТОК-ЕВРА и Африка.
Со ЕМС : 7-9 businessdays
Со DHL : 5-7 businessdays
Враќање :
Ако не ве молиме со нашиот објект за неговиот квалитет , ние може да ви даде целосна наплата
1 .Контактирајте со нас преку e-mail или Ali Express е центарот и да го одредите проблеми и производ услови ПРЕД да се потврди приемот на предмети на Aliexpress.com. Ние ќе го цениме дека ќе ги споделите со нас проблемот детали се снабдува со слики.
2.Се отвори расправа за Aliexpress.com и да чекаат за известување.
3. Враќањето на производите во рок од 7 дена од денот на Ali Express' известување. На предмети мора да биде во оригиналните услови како што ги примате.
4. Ние ќе им понуди размена, враќање или други соодветни аранжмани како што е договорено по добиеме вратени предмети.
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од злоупотреба на производите
Повратни информации :
вашето мислење е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата служба за производот. Pls ни даде позитивни повратни информации (5stars).
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот. Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди. Ние beleive дека сè може да се реши веднаш преку комуникација.

Тип: Heatsink
Пакет: Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР: Алумина керамички влошки
Број На Модел На: ДА-247
Бренд Име: cooltex

Додатоци на производи

Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F Свеж
Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купу

DEN 319.68
2 парчиња Gdstime Многу 24V DC 50mm, 5cm 50x50x10mm Brushless Кулер за Ладење Вентилатор Фанови Свеж Со попуст
2 парчиња Gdstime Многу 24V DC 50mm, 5cm 50x50x10mm Brushless Кулер за Ладење Вентилатор Фанови

Gdstime 24 V DC 2 P 50x50x10mm Brushless Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 50x50x10mmКонектор : XH2.542 PНоминална Напон

DEN 278.00 316.32
Делта 6025 60mm 6cm DC 12V 0.25 НА 3wire AFB0612HH-R00 серверот инверторот axial кулер за ладење фанови Свеж Со попуст
Делта 6025 60mm 6cm DC 12V 0.25 НА 3wire AFB0612HH-R00 серверот инверторот axial кулер за ладење фанови

Бренд : Делта[Димензии] : 60 × 60 × 25mm[Оценет напон : DC12 V[Напон Спектар] : DC7.0 V14.0 V[Влезна Моќност : 0.20 A (номинал

DEN 2188.00 2879.52
DIY Thermoelectric Кулер за Ладење на системот phlx разладниот систем за полнење heatsink Peltier кулер радијатор фанови ладење Свеж Со попуст
DIY Thermoelectric Кулер за Ладење на системот phlx разладниот систем за полнење heatsink Peltier кулер радијатор фанови ладење

На предмети мора да биде во оригиналните услови како што ги примате.Ако не сте задоволни со нашата служб

DEN 996.00 1199.52
(20pcs/многу) 22x30x1mm Алумина керамички влошки термички проводници за изолација на состојба НА-264 IC,mos топлина мијалник Свеж Со попуст
Делта FFB0824EHE -ROO -R00 8038 8cm 80mm 24V DC 0.75 3-pin серверот инверторот axial ладење фанови сигнал на аларм Свеж Со попуст
Делта FFB0824EHE -ROO -R00 8038 8cm 80mm 24V DC 0.75 3-pin серверот инверторот axial ладење фанови сигнал на аларм

Бренд : ДелтаФан Модел : FFB0824 EHEROO R00Димензии : 80 * 80 * 38mm (8038)Брзината на вентилаторот : 5700 RPMИмајќи Тип : Dual То

DEN 984.00 1295.52
CN-0H277K 0H277K H277K Главниот одбор За Dell Студио 1535 Лаптоп Плоча GM965 DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР Свеж Со попуст
CN-0H277K 0H277K H277K Главниот одбор За Dell Студио 1535 Лаптоп Плоча GM965 DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР

CN0 H277 K 0 H277 K H277 K Главниот одбор За Dell Студио 1535 Лаптоп Плоча gm965 DDR2 100% тестВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Ма

DEN 2508.00 2640.00
Sunon KDE2404PKV2 24V 0.8 W 4020 4CM axial случај вентилаторот за ладење Свеж Со попуст
Sunon KDE2404PKV2 24V 0.8 W 4020 4CM axial случај вентилаторот за ладење

Бренд SUNONГолемина 40x40x20mmИмајќи MaglevНоминална напон : 24 VОперативен Напон 13 V24 VЕлектрична струја 0.8 WБрзина

DEN 474.00 623.52
5PCS 30x28x15 уво дупка теренот 40mm алуминиум легура топлина мијалник northbridge рутер чип радијатор/Топлина мијалник Чипсет Свеж Со попуст
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење Свеж Со попуст
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење

Бренд SUNONГолемина 40x40x20mmИмајќи MaglevНоминална напон : 24 VОперативен Напон 13 V24 VЕлектрична струја 1.2 WБрзина

DEN 474.00 623.52
ЖЕШКО ВО БРАЗИЛ РУСИЈА... АКЦИИ +ВЕТИ ДЕКА ЌЕ РАБОТИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 0XV36V ЛАПТОП ПЛОЧА ЗА DELL VOSTRO 3550 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
Нови оригинални ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење Heatsink За DELL E6410 Кулер фан E6410 Фан Радијатор За Независна Графичка Свеж Со попуст
NOKOTION СПС 450482-001 За HP Compaq 8710W 8710P Лаптоп плоча PM965 DDR2 17 инчи со графика слот Свеж Со попуст
NOKOTION СПС 450482-001 За HP Compaq 8710W 8710P Лаптоп плоча PM965 DDR2 17 инчи со графика слот

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

DEN 3374.00 3552.00
Bykski A-AS39XDC3-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за Asus STRIX R9 390 DC3OC 8GD5 Свеж Со попуст
Bykski A-AS39XDC3-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за Asus STRIX R9 390 DC3OC 8GD5

започнетекрајот на Јавната верзија на дизајн спецификација на графичка картичка , бидете сигурни дека

DEN 4637.76
NOKOTION Лаптоп Плоча за HP CQ58 650 Intel DDR3 687702-001 Плоча Бесплатен Превозот Свеж
NOKOTION Лаптоп Плоча за HP CQ58 650 Intel DDR3 687702-001 Плоча Бесплатен Превозот

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress...

DEN 4752.00
BGEKTOTH PCI на Двоен Сериски DB9 RS232 Изразат Сериски Контролор 2-Порта Адаптер Картичка + Возачот ЦД Свеж Со попуст
BGEKTOTH PCI на Двоен Сериски DB9 RS232 Изразат Сериски Контролор 2-Порта Адаптер Картичка + Возачот ЦД

Земавме овие фотографии од самите себе Стандарден RS232 DB 9pin машки сериски порт согласност Купувачот треб

DEN 265.00 323.52
SSEA Оригинални НОВ Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Mac Mini A1347 2010 2011 922-9953 610-0056 610-0164 610-0069 Свеж Со попуст
SSEA Оригинални НОВ Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Mac Mini A1347 2010 2011 922-9953 610-0056 610-0164 610-0069

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот

DEN 288.00 303.84
1 Сет Двојна Фан Планината Рек PCI Слот Заградата за видео картичка 3x 8cm/9cm фан Свеж Со попуст
1 Сет Двојна Фан Планината Рек PCI Слот Заградата за видео картичка 3x 8cm/9cm фан

3 Љубителите на Планината Рек PCI Слот Заградата за Видео Картичка DIY Опис : Може да се Качи Двојна вентила

DEN 312.00 354.72