Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs

Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs

35 %

DEN 562.00

DEN 864.00

Свеж

Во магацинот


Бран 14 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcs
Игла тема :
(1) Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.
(2) Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.
(3) Игла е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик.
(4) Одлична стабилност, помалку вибрации.
(5) За еднократна употреба само.
(6) Поединечно спакувана.

Тип: Тетоважа Игла
Бренд Име: siyady
Број На Модел На: 14 Бран flex
Пакет: Пакет
Количина: 100pcs
користат за: Прирачник Microblading Пен
Објектот: agulhas став maquiagem definitiva / Microblading Игла
Материјал: 316 од не ' рѓосувачки челик
Funtion: Веѓа Усна Eyeliner Тетоважа
Тип: Agulhas де Tatuagem

Додатоци на производи

EZ Нов Кертриџ Тетоважа Машина Traxex И Astral Ротари Тетоважа Машина Германија / Јапонија Мотор За Кертриџ Tattao Машина Зафат Свеж Со попуст
Rocooart LC-303-922 Телото Уметност ноќта на Вештерките HD Види Tatoo Налепница Пиштол Жените X-Men Уметност Работа Шарени Привремена Свеж Со попуст
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011 Свеж
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011

ОписПоврзани директно врз airbrush, ХС F4 мини филтер е последнатаодбрана за испорака чист, сув воздух на airbru

DEN 239.52
Microblading Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Tebori Пен Носителот +5pcs 5 Круг Ножеви Игли Комплет Наместен Свеж Со попуст
Microblading Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Tebori Пен Носителот +5pcs 5 Круг Ножеви Игли Комплет Наместен

Microblading Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Tebori Пен Носителот +5pcs 5 Круг Ножеви Игли Функција : Најнов дизај

DEN 265.00 335.52
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу Свеж Со попуст
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу

бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3 D веѓа кожата обука 3 D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs / мно

DEN 729.00 911.52
Бесплатни Shipping1000pcs microblading прстен пигмент чаша носителот на Расположливиот трајна шминка мастило првенство како Свеж Со попуст
Тетоважа Материјали 13pcs/многу 13 боја Сликарство Тетоважа Кондензирање со Течен Лепак Свеж Со попуст
Тетоважа Материјали 13pcs/многу 13 боја Сликарство Тетоважа Кондензирање со Течен Лепак

Производите се Прикаже Опис Име на Производ : Сликарство Тетоважа Condensating Lipuid Лепак;Модел : 13colors;Боја : 13col

DEN 1700.00 1808.64
20pcs 3rl полу постојан веѓа тетоважа игли постојан сочинуваат касети за слобода тетоважа машина Свеж Со попуст
20pcs 3rl полу постојан веѓа тетоважа игли постојан сочинуваат касети за слобода тетоважа машина

20pcs професионални трајна шминка игли 3rl слобода кертриџ тетоважа игла за слобода / charmant тетоважа машинаС

DEN 759.00 799.20
1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување Свеж Со попуст
1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавницаМатеријал : ПластикаБоја : ЦрвенаВнатрешен Дијамет

DEN 311.00 345.60
OPHIR 3-НАЧИН AIRBRUSH ВОЗДУХ ЦРЕВА SPLITTER Повеќе со 2 Airbrushes Adaptors/ Adapters_AC038 Свеж
OPHIR 3-НАЧИН AIRBRUSH ВОЗДУХ ЦРЕВА SPLITTER Повеќе со 2 Airbrushes Adaptors/ Adapters_AC038

Опис : Се користи на повеќе airbrushes од една снабдување воздух црева.Вклучува вклучите приклучоците да се з

DEN 312.00
Трговија на големо нерѓосувачки челик трајна шминка прирачник тетоважа microblading пенкало бесплатен превозот Свеж Со попуст
Трговија на големо нерѓосувачки челик трајна шминка прирачник тетоважа microblading пенкало бесплатен превозот

Спецификации : Тип : Веѓа Тетоважа ПенМатеријал : АлуминиумскиБоја : РозеваКоличина : 1 PcsДолжина : Околу...

DEN 95.00 143.52
1R Игли 50pcs Промотивни Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Со Совети Капи Свеж Со попуст
1R Игли 50pcs Промотивни Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Со Совети Капи

Трајна Шминка Машински Игли +Совети Големина : 1 RL Количина : (50pcs) Игли Пакет : Зелена Игли дијаметар голем

DEN 185.00 264.00
100pcs 9/15/17/19/21Pin Microblading Засенчување Ножеви Тетоважа Игли ДВОЕН РЕД Microblading Игли Рамен Игла За Магла Веѓата Свеж Со попуст
100pcs 9/15/17/19/21Pin Microblading Засенчување Ножеви Тетоважа Игли ДВОЕН РЕД Microblading Игли Рамен Игла За Магла Веѓата

Карактеристики : Помош почетници брзо да се подигне нивото на За тетоважаСинтетички материјал, безбедн

DEN 713.00 792.00
Тетоважа Зафат со Игли 30PCS Стерилни за Еднократна употреба 49 М1 Магнум Тетоважа Игла со 1PCS 49F Рамен Игла Свеж Со попуст
Тетоважа Зафат со Игли 30PCS Стерилни за Еднократна употреба 49 М1 Магнум Тетоважа Игла со 1PCS 49F Рамен Игла

Ви благодариме за повлекува од Добро да се КупиТетоважа Зафат со Игли 30 PCS Стерилни за Еднократна употре

DEN 1368.00 1439.52
Нов Производ Мастило Пигмент Носителот Прилагодливи Кристал Првенство Прстен Тетоважа Eyelash Трајна Шминка Свеж Со попуст
Нов Производ Мастило Пигмент Носителот Прилагодливи Кристал Првенство Прстен Тетоважа Eyelash Трајна Шминка

Нов Производ Мастило Пигмент Носителот Прилагодливи Кристал Првенство Прстен Тетоважа Eyelash Трајна Шми

DEN 249.00 292.80
YILONG 20 x Расположливиот 5RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Свеж Со попуст
Традиционалните игла Капи за Еднократна употреба Трајна Шминка Игла Совети со хартија непропустлива за Тетоважа машини mosai Свеж Со попуст
Професионални Мини Плоштад Тетоважа Подножјето На Возилото Се Префрлите Црна Пластика Нога Се Префрлите На Возилото Контролер Свеж Со попуст
25pcs/ Жени Мажи DIY Хена Телото Уметност Тетоважа 3D lifelike Цутот на црешни се зголеми голем цвеќе секс Водоотпорен Привремени Свеж Со попуст
50 Компјутери 9 Pin Ножеви за Microblading Веѓа Везови Feathering Полу Перм Веѓата Трајна Шминка Свеж Со попуст
50 Компјутери 9 Pin Ножеви за Microblading Веѓа Везови Feathering Полу Перм Веѓата Трајна Шминка

50 компјутери 9 Pin Ножеви за Microblading Веѓа Везови Feathering Полу Перм ВеѓатаФункција : Microblading ИглаЗа Веѓа Microblading

DEN 276.00 586.08
50 Компјутери Microblading Игли 12 игли за Microblading Везови Пенкало Pernement Шминка Веѓа Тетоважа Материјали Свеж
50 Компјутери Microblading Игли 12 игли за Microblading Везови Пенкало Pernement Шминка Веѓа Тетоважа Материјали

Бела 12 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

DEN 532.80
Топла продажба 2 парчиња/многу Кристал Тетоважа Мастило Прстен Чаши/Капи За Трајна Шминка Прстен Капи За Пигмент Microblading Свеж Со попуст
100pcs 1R 3Р 5R 5F 7F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла Капи Свеж Со попуст
100pcs 1R 3Р 5R 5F 7F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла Капи

100pcs 1 R 3Р 5 R 5 F 7 F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла КапиГолемини

DEN 264.00 479.52