Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R

Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R

40 %

DEN 603.00

DEN 1005.12

Свеж

Во магацинот


Големина
биста(cm) Ракав(cm) Половината(cm)
Должина(cm)
S
84-92 58
62-70
77
М
88-96 59
66-74
78
L
92-100 60
70-78
79
XL
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
ви благодариме за вашето разбирање
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Пакување листа
Жените Фустани*1

Големина: S, M, L
Бренд Име: САМОВИЛСКА
Материјал: Полиестер
Стил: Канцеларијата Дама
Силуета: Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип: Цврста
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Декорација: Никој
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Sleeve Стил: Редовни
Половината: Империја
Деколте: О Деколте
Сезоната: Лето
Број На Модел На: WS5605R
Пол: Жените

Додатоци на производи

2017 Симпатична Летна Бела Чипка Фустан Јапонски Harajuku Mori Девојка Шпагети Рака Kawaii Алкохол Возбудува Полите Резервоарот Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Бургундија Кинески Жени Сатен Qipao Мини Cheongsam Фустан Mujer Vestido Плус Големина S M L XL XXL XXXL 4XL Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Бургундија Кинески Жени Сатен Qipao Мини Cheongsam Фустан Mujer Vestido Плус Големина S M L XL XXL XXXL 4XL

****************************************************Ракување и ПревозотЈас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објав

DEN 518.00 1152.00
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
ZANZEA Жените 2018 Лето Женски Гроздобер Кратко Sleeve O Вратот Солидна Фустан Vestidos Плус Големина Секојдневен Лабава Средината Свеж Со попуст
4 Боја Plu Големина S-5XL Нова Мода Женска Секси Bodycon Кратко Sleeve Партија Секојдневен Гроздобер Молив Женски Пролет Лето Свеж Со попуст
2017 Нови Оригинални Бела Макси Фустан Жените Памук, Лен Долго Фустани 9 Поени Ракав Секојдневен Gown Облека Longues Vestido Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Цветни Фустани Висока Половината V деколте, Долг Фустан наметка longue femme Вечер Партија Елегантен Жени без Свеж Со попуст
2017 Есен нови женски солидна боја слатка газа чипка притисок pleated еден-парче облека на жените половината тенок full фустан Свеж Со попуст
2017 Пролет средната возраст на жените партија облечи гроздобер везови домот плетени фустан зачувување плус големина vestidos Свеж Со попуст
Нови година мода жените летен фустан жолт лимон шеми за печатење памучни фустани шпагети рака домот повик со копчиња Свеж Со попуст
Жените фустани бесплатен превозот дама фустани година плус големина жените облека година пролет падне мода црна долг Свеж Со попуст
NYFS 2018 Пролет, Есен Жените Облечи Гроздобер Лабава Plaid Памук Канцеларија Маица, Фустан Vestidos Elbise Фустани Свеж Со попуст
NYFS 2018 Пролет, Есен Жените Облечи Гроздобер Лабава Plaid Памук Канцеларија Маица, Фустан Vestidos Elbise Фустани

Совети Ако ви се исполнат следниве два услови, можете да добиете $2 купони за вашата следна цел : 1.ве моли

DEN 718.00 844.32
НОВА Плус Големина 4XL Жените Pullover Џемпер Фустан Моден Зимски Облечи Геометриски Модели Макси Долги Плетени Фустан Наметка Свеж Со попуст
Missord 2018 Секси ракави оглавник сплит партија се облекуваат sequin макси фустан FT4783 Свеж Со попуст
Missord 2018 Секси ракави оглавник сплит партија се облекуваат sequin макси фустан FT4783

Прирачник за мерење.1 3 CM грешка рок Тоа е нормално.XS : биста 80 половината 66 колковите 82S : биста 84 половина

DEN 1920.00 2399.52
Лето се облекуваат жените нови 2017 повик без ракави дами фустани големи димензии шпагети рака тенок краток фустан vestidos Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 2018 Чипка Капчиња Backless Се Облекуваат Жените Мода Шпагети Рака V Вратот Vestidos Лабава Beachwear Фустан Свеж Со попуст
2PC Мода Жените Ретро Долг Ракав Гроздобер Chiffon Boho Snakeskin Империја Половината Партија Eveing Долг Фустан Свеж Со попуст
2PC Мода Жените Ретро Долг Ракав Гроздобер Chiffon Boho Snakeskin Империја Половината Партија Eveing Долг Фустан

2 PC Мода Жените Ретро Долг Ракав Гроздобер V деколте, Chiffon Boho Snakeskin Империја Половината Партија Eveing Долг Ф

DEN 1109.00 1386.72
2018 нови пристигнување Мода Обичните Лето Жените се Облекува Елегантно Секси Дами Краток Ракав Цврст Канцеларија vestido топла Свеж Со попуст
Преголеми мода чипка фустани woemn голема големина на жените година есен нов Фустан долг ракав шупливи о вратот лабава Свеж Со попуст
Дами Есен Vestidos 2017 Нова Зимска Облека на Жените Долг Ракав Памук Фустани со Џебови Женски Midi Повик Облека Свеж Со попуст
Дами Есен Vestidos 2017 Нова Зимска Облека на Жените Долг Ракав Памук Фустани со Џебови Женски Midi Повик Облека

Дами Есен Vestidos 2017 Нова Зимска Облека на Жените Долг Ракав Памук Фустани со Џебови Женски Midi Секојдневен

DEN 1122.00 1247.04
2017 Нов Фустан бела Шпагети Рака Стилски и елегантен Жена мода Водат тесна Коктел партија Завој се облекуваат (L2050) Свеж Со попуст
ArtSu Ретро Етничка Boho Лето Се Облекуваат Жените Секси V Деколте, Половина Ракав Цветни Печати Макси Фустан Партија Фустани Свеж Со попуст