500pcs не око Риболов Куки Слатководни Saltwater Бронза Златна Јаглероден Челик Риболов Кука Големина #3-#12 Fishhooks

500pcs не око Риболов Куки Слатководни Saltwater Бронза Златна Јаглероден Челик Риболов Кука Големина 3-12 Fishhooks

30 %

DEN 305.00

DEN 435.36

Свеж

Во магацинот


не око Риболов Куки 500 Pcs , Слатководни Saltwater Бронза Златна Јаглероден Челик Риболов Кука Големина #3-#12 Fishhooks Пакет Крап Риболов Справи Асортиман
НАЈДОБАР АСОРТИМАН : Едноставен и практичен дизајн, доверлив за сигурност, издржливост и сила. овие риболов куките се навистина убаво. Постојат асортиман на мала големина куки, ќе биде добро за мраз риболов и совршен за мали риби, panfish како bluegill, бас, snakehead други риби.
ОСТРИ Без Око БОДЛИКАВА КУКА : Хемиски-наострен бодликава кука точка овозможува подлабока пенетрација, за помалку смртност.чување на риба цврсто кога таа се обидува да се направи во последен момент се кандидира или скок.
ПОВЕЌЕ РИБОЛОВ АПЛИКАЦИЈА : Постојат десет мали кутии со педесет во секоја, па ќе мора многу да се изберат. Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов.Забелешка : поради човекови се избројат, понекогаш постојат количество грешка на 1-3pcs, ве молиме да се разбере.
СПЕЦИФИКАЦИЈА : риболов Куки направени од високо јаглероден челик со висока цврстина и отпорност на корозија, одговара за слатководни и saltwater., доаѓа со вршење на кутија за лесни за складирање. Пакет тежина : Околу.100g / 3.5 оз. Кутија големина (L*W*H) : за 13.1 cm x 7cm x 2,2 см.
ЗАБЕЛЕШКА : Тие се мали рибарски куки за слатководни употреба. Ве молиме Бидете Сигурни дека Големини Пред Ording.КУПИ СО ДОВЕРБА : 24 часа пријателски услуги на клиентите и е-мејл поддршка. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте го нашиот клиент поддршка и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ќе добиете 500pcs куки во 1box како следниве #3~#12 Ширина : 6mm~19mm/0.24~0.43 во
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westein Унија,Маестро дебитна картичка,Webmoney и Банкарски трансфер,Повеќе е опцијата за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
1. Сите предмети ќе бидат проверени и добро спакувани пред да ја испратите.Објектот ќе биде disppatched во рок од 2 до 5 работни дена по купувачот плаќате налози.
2. Сите парцели испраќаат преку нормална пост се ограничени на тежината во рок од 2 KG,ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе ви ја испратиме во одвоени парцели.
3. Тоа трае околу 15-60 дена да вашиот место.(Тоа може да потрае подолго некои оддалечени области)
4.Можете да изберете побрзо превозот начин, ако сакате да добиете вашиот парцела порано,исто така, се надевам дека не ми пречи што плаќа за превозот надомест.(Ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е испорака и вашиот телефон е достапен)
Превозот Гаранција : Целосна наплата ќе биде објавен или ние ќе организира замена на превозот, ако не го примите пакет рок на испорака датум.
Производ Гаранција : Сите предмети да уживате 1 година бесплатен гаранција,ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници ако вашиот објект не работи добро(превозот цена е на купувачи)
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на клиентите да се избегне дополнителен данок,но купувачот треба да биде одговорен за царинење откако пакет одржа од локалните Обичаи.

Позиција: Океанот Рок Fshing
Бренд Име: QualyQualy
Тип: Бодликава Кука
Со Владетел или Не: No
Обликот: Куките
Материјал: Јаглероден Челик
Земја: Кина
Објектот: Fishhooks
feature1: риболов куките
feature2: комплет за кука
Feature3: G
Feature4: 500pcs
feature5: риболов додатоци
feature6: Јаглерод Бодликава Кука
feature7: Куките За Риболов
Is_customized: Yes

Додатоци на производи

Голем Крап Риболов Фидер Мамка Намамат Кафез Јама Уред со Доведе Пелети Риболов Мами Пелети Фидер Риболов TrackleTools 6x2.5cm Свеж Со попуст
Високо квалитетни градите Мали торби јава торба Најлон маскирна тактички отворено планина преносни водоотпорен риболов кеси Свеж Со попуст
Maximumcatch Нимфата Летаат Риболов Линија Тежина Напред Со Заварени Циклуси 90FT 3/4/5/6/7WT Нимфата Летаат Линија Свеж
Maximumcatch Нимфата Летаат Риболов Линија Тежина Напред Со Заварени Циклуси 90FT 3/4/5/6/7WT Нимфата Летаат Линија

Maximumcatch Нимфата Летаат Риболов Линија Тежина Напред Со Заварени Циклуси 90 FT 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 WT Нимфата Летаат

DEN 739.20
3 Цевки Линк од не ' рѓосувачки челик 316 рибарски брод род носителот риболов прачка рек приклучок за морски риболов кутија Свеж Со попуст
Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато/Бронза Летаат Врзување Монистра Свеж Со попуст
Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато/Бронза Летаат Врзување Монистра

Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm / 3.0 mm / 3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато / Бронза Летаат Врзување Монистра​

DEN 218.00 218.40
НОВИ 4sizes 20pcs/пакет Бас грешка летаат кука/ bucktail врзување широк gape куки No. 2 6 10 12 Долго месо тело Edinburgh Свеж Со попуст
НОВИ 4sizes 20pcs/пакет Бас грешка летаат кука/ bucktail врзување широк gape куки No. 2 6 10 12 Долго месо тело Edinburgh

НОВИ 4sizes 20pcs / пакет Бас грешка летаат кука / bucktail врзување широк gape куки No 2# 6# 10# 12# Долго месо тело Edinburgh к

DEN 148.00 156.00
Maximumcatch Висок Квалитет 8ft 5wt 3sections Летаат Род Транспарентен Fiberglass Риболов Прачка Со Cordura Цевка Свеж
Maximumcatch Висок Квалитет 8ft 5wt 3sections Летаат Род Транспарентен Fiberglass Риболов Прачка Со Cordura Цевка

Maximumcatch Висок Квалитет 8ft 5wt 3sections Летаат Род Транспарентен Fiberglass Риболов Прачка Со Cordura ЦевкаДолжина : 8 FT

DEN 3504.00
Риболов Намамат Wobblers Риболов на Пастрмка Мамка 85mm/15g Minnow Мами Тешко Мамки Iscas Вештачки Pesca Leurre Намамат Риболов Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 15PCS/многу риболов Ликвидација Одбор Пената плови Риболов Намамат Трага Жица Лидер на Вртливата риболов Свеж Со попуст
12 Снопови Лигњи Намамат Теми Риболов Намамат Силикони Нозе Забрането Боја Бисер Шушка Лигњи Намамат Тема Вештачки Мамки Мека Свеж Со попуст
Преносни Риболов Залак Аларм Индикатор Зелено Светло Светилка Не ' Рѓосувачки Челик Закачалка Сексуално Развратен Човек Риболов Свеж Со попуст
2017TheNew/Риболов Мами Лигњи Експлодира кука Дрво Ракчиња Вештачки Намамат Прозрачна Мамка Супер привлекување на риба/Топлина Свеж Со попуст
2 парчиња/пакет 40g 60g 80g 100g прозрачна Убодни мамка лигњи форма блескав pesca доведе риба, морски води мамка цврст метал Свеж Со попуст
3pcs Риболов Прозрачна Мека Shrimps Мами Мамки се Справи со Crankbaits Куки Minnow Мамки се Справи со 7.5 cm 30g A1PTHD Свеж Со попуст
3pcs Риболов Прозрачна Мека Shrimps Мами Мамки се Справи со Crankbaits Куки Minnow Мамки се Справи со 7.5 cm 30g A1PTHD

3pcs Риболов Прозрачна Мами Мамки се Справи со Crankbaits КукитеMinnow Мамки се Справи со 7.5 cm 30g A1 PTHDКарактеристик

DEN 133.00 167.04
5Pcs/многу Лажица Риболов Мами 4.2 cm 5.6 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки Еден BKK Кука 5 Свеж Со попуст
5Pcs/многу Лажица Риболов Мами 4.2 cm 5.6 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки Еден BKK Кука 5

5 Pcs / многу Лажица Риболов Мами Sequin Paillette Мамки 4.2 CM 5.6 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намами Со Една Ја

DEN 125.00 208.32
50pcs 7CM 11.2 6 Gкуки Тешко мамки за Риболов мами мешана боја Риболов справи доведе риба метал jigs Свеж
50pcs 7CM 11.2 6 Gкуки Тешко мамки за Риболов мами мешана боја Риболов справи доведе риба метал jigs

Добредојдовте наОпис на производот боја : Како на сликата(случаен испорака) Сите слики се направени во в

DEN 1927.20
MNFT 20PCS/Многу Мет Црна Telfon Слој Крап Куки Риболов Остри Бодликава Куки Големина 6 , 8 Свеж
MNFT 20PCS/Многу Мет Црна Telfon Слој Крап Куки Риболов Остри Бодликава Куки Големина 6 , 8

MNFT 20 PCS / Многу Мет Црна Telfon Слој Крап Куки Риболов Остри Бодликава Куки Големина 6# , 8#Карактеристики : Кук

DEN 137.28
6pcs/многу T Опашка Мека Копачка 75mm 3g мека риболов намамат Стомакот отвори кука Гребло Опашка Мека Намамат вештачки намамат Свеж Со попуст
100pcs/многу Свиткана Глава Овална Сплит Прстени Мами Риболов Snap Додатоци Свеж
100pcs/многу Свиткана Глава Овална Сплит Прстени Мами Риболов Snap Додатоци

Различни големини може да се меша, 100pcs / многу ,Можете да ни кажете големини сакате,Thx

DEN 283.20
1PCS Риболов Линија справи Кутии Четири слој риба Кука пластични Кутии Риболов додатоци Алатки Свеж Со попуст
1PCS Риболов Линија справи Кутии Четири слој риба Кука пластични Кутии Риболов додатоци Алатки

1 PCS Риболов Линија справи Кутии Четири слој риба Кука пластични Кутии Риболов додатоци АлаткиКарактери

DEN 348.00 366.72
Goture Рок Риболов Додатоци Кутија Swivels Убодни Кука Sinker Лебди Монистра Клип Доведе Крап Риболов Додатоци Кутија Риболов Свеж Со попуст
1Pcs Риболов plier торба Нерѓосувачки Челик Риболов Ножици Клешти Линија Машина Намамат Мамка Отстрани Кука се Справи со Алатка Свеж Со попуст