5-20V 65W USB Тип C Полначот ЕУ Ѕиден Приклучок Адаптер за Macbook 12 13.3 за Hp за Dell за Thinkpad X1 Лаптоп Адаптер за полнење

5-20V 65W USB Тип C Полначот ЕУ Ѕиден Приклучок Адаптер за Macbook 12 13.3 за Hp за Dell за Thinkpad X1 Лаптоп Адаптер за полнење

5 %

DEN 1641.00

DEN 1727.52

Свеж

Во магацинот

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Q2 : Ќе 65w адаптери можат да работат на 90w лаптоп?
А2 : Ние не препорачуваме користење на 65w адаптери за полнење за 90w лаптоп,кој ќе се скрши вашиот лаптоп.20 V
3) копче : 65 W
4) Пакет вклучуваат : 1 X USB Тип c Полнач за Macbook
5) Конектор : USB Тип-В
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.3 за Hp за Dell за Thinkpad X1 Лаптоп Адаптер за полнење
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
За Гаранција :
1. Заштита
1)во текот напон заштита : 120%мин
2)во текот тековната заштита : 120%мин
3)во текот вчитај заштита hiccp режим,авто-обнова
4)Кратки-коло заштита : automatic recovery
5)Оптоварување регулатива : ±5%
3.Она што е вашата гаранција?
A4 : Една година Гаранција. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Враќање& Наплата :
1.
3)ве Молиме имајте добра средина да ги споделите со адаптер за дисипација на топлина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2)Кога масата на programms се работи во исто време,како на пример играње игри,гледање ТВ,итн. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
За Испорака :
1.
Q3 : Што можеме да направиме ако адаптер почне да дисипација на топлина?
A3 :
1)кога лаптопот батеријата се полни со енергија,полнење завршени,топлина дисипација ќе бидат ослободени.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Адаптер Слики :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : греење, проблемот на адаптер за лаптоп?
А1 : Ако температурата на лаптоп адаптер е меѓу 30degree и 70degree,ве молиме да не грижете се,ова е нормален феномен,тоа нема да се оштети себе и лаптоп. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.5-20 V 65 W USB Тип C Полначот ЕУ Ѕиден Приклучок Адаптер за Macbook 12 13. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.6 А, 50 до 60 Hz (во светот употреба)
2) Излез : DC5 V.

Пакет: Yes
Компатибилен Бренд: За Thinkpad,За ASUS,За Леново,За Dell,За HP
Излезна Струја: 3.25 На
Излезниот Напон: 20v
Бренд Име: Geris Моќ
Приклучок Тип: EU
Број На Модел На: Адаптер за hp Спектарот 13 Хром Книга Ултра Пиксели 2
Состојба: 100% Сосема Нов
На текст: 100-240V(во Светот употреба)
Излез: 5V 20V 65W
Совет Големина : Тип-В
Компатибилен со: Адаптер за hp Спектарот 13 Хром Книга Ултра Пиксели 2

Додатоци на производи

SSEA Нови RU Тастатурата За ЛЕНОВО Z470 Z470AX Z470K Z470G Z475 Z370 Z375 лаптоп руската Тастатура Свеж Со попуст
SSEA Нови RU Тастатурата За ЛЕНОВО Z470 Z470AX Z470K Z470G Z475 Z370 Z375 лаптоп руската Тастатура

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаОваа тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1

DEN 714.00 751.68
SSEA Нов лаптоп, CPU Вентилатор за HP 4540 4540S 4545S 4740S лаптоп процесор вентилаторот за ладење DFS551205ML0T FC5H Свеж Со попуст
SSEA Нов лаптоп, CPU Вентилатор за HP 4540 4540S 4545S 4740S лаптоп процесор вентилаторот за ладење DFS551205ML0T FC5H

Замена на стари, скршени, испукана, оштетени CPU ВентилаторСекој CPU Вентилатор е тестиран пред превозот и

DEN 451.00 490.08
6cell Црна Лаптоп со Батерија за MSi U100 U90 U200 U210 U230 BTY-S11 BTY-S12 за LG X110 за MEDION Akoya Мини E1210 Свеж Со попуст
6cell Црна Лаптоп со Батерија за MSi U100 U90 U200 U210 U230 BTY-S11 BTY-S12 за LG X110 за MEDION Akoya Мини E1210

Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или

DEN 893.00 939.84
SSEA трговија на Големо Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за HP Павилјон DV2-1000 DV2-1100 Серија 517749-001 AB0505HX-РАБОТА Свеж Со попуст
SSEA трговија на Големо Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за HP Павилјон DV2-1000 DV2-1100 Серија 517749-001 AB0505HX-РАБОТА

Сосема нов и висок квалитет,не се користи.3 месеци ГаранцијаТестирано за да биде 100% работи правилно.(Заб

DEN 501.00 527.04
LMDTK Нови 4 КЛЕТКИ ЛАПТОП со БАТЕРИЈА за ProBook HP 450 455 470 G3 HSTNN-DB7B HSTNN-PB6Q RI04 RI04XL RI06XL HSTNN-Q94C HSTNN-Q95C Свеж Со попуст
LMDTK Нови 4 КЛЕТКИ ЛАПТОП со БАТЕРИЈА за ProBook HP 450 455 470 G3 HSTNN-DB7B HSTNN-PB6Q RI04 RI04XL RI06XL HSTNN-Q94C HSTNN-Q95C

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов...

DEN 742.00 863.04
Премиум Мат Тешко Школка Покритие За Apple MacBook Air 13 11 инчен Про 13.3 15.6 со Retina Екран Црна/транспарентен Свеж Со попуст
Премиум Мат Тешко Школка Покритие За Apple MacBook Air 13 11 инчен Про 13.3 15.6 со Retina Екран Црна/транспарентен

Пакетот вклучува : 1 × мат / кристал случај + 1 × тастатура маска + 1 екранот заштитник филм Забелешка : нови

DEN 734.00 863.52
Mosiso Лаптоп Случај за Acer Dell ASUS 15.6 13.3 само 11,6 Пренослив Лаптоп Briefcase Торба за Macbook Air 13 Про 13 15 Мажи Свеж Со попуст
Mosiso Лаптоп Случај за Acer Dell ASUS 15.6 13.3 само 11,6 Пренослив Лаптоп Briefcase Торба за Macbook Air 13 Про 13 15 Мажи

Компатибилен со : Повеќето 11 15.6 инчен Лаптоп Ultrabook лаптоп компјутериПердуви : 1 Надворешниот платно ткае

DEN 805.00 805.44
20V 3.25 НА 65W AC Лаптоп Адаптер за Полнач За Леново X1 Јаглерод E431 E531 S431 T440s T440 X230s X240 X240s Нов Модел Свеж Со попуст
20V 3.25 НА 65W AC Лаптоп Адаптер за Полнач За Леново X1 Јаглерод E431 E531 S431 T440s T440 X230s X240 X240s Нов Модел

Производ СликаПроизвод ДеталиРод модел спецификации : Жица должина : 1.5 МНа текст (INPOT) : AC 100 V~240 V (50 Hz / 60 Hz)

DEN 468.00 720.00
LCD Екран Шарки за HP Павилјон DV6 DV6T-1200 DV6-1000 DV6-1100 DV6-1300 DV6-2100 DV6-2000 15.6 FBUT3005010 FBUT3007010 Свеж Со попуст
LCD Екран Шарки за HP Павилјон DV6 DV6T-1200 DV6-1000 DV6-1100 DV6-1300 DV6-2100 DV6-2000 15.6 FBUT3005010 FBUT3007010

LCD Екран Шарки за HP Павилјон DV6 DV6 T1200 DV61000 DV61100 DV61300 DV62100 DV62000 15.6" FBUT3005010 FBUT3007010Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

DEN 332.00 510.24
SSEA трговија на Големо Нов Лаптоп вентилатор за ACER Emachines E442 E443 E529 E729 Портал NV50 NV51 NV55 Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот Свеж Со попуст
JIGU Лаптоп со Батерија За IBM/ Леново За ThinkPad X200 X200s X201 X201S X201i 42T4834 42T4835 43R9254 43R9255 42T4537 42T4541 Свеж
JIGU Лаптоп со Батерија За IBM/ Леново За ThinkPad X200 X200s X201 X201S X201i 42T4834 42T4835 43R9254 43R9255 42T4537 42T4541

Шопинг со нас е сигурна и безбедна Овој производ има 12 месеци гаранција Ако не добивате нашиот одговор,

DEN 1085.76
KALIDI Лаптоп Sleeve 12 13.3 14 15.6 Инчен Лаптоп Торба За Macbook Air Про 13 15 Торба за Лаптоп 13 15 Инчен Dell Asus HP Acer Свеж Со попуст
KALIDI Лаптоп Sleeve 12 13.3 14 15.6 Инчен Лаптоп Торба За Macbook Air Про 13 15 Торба за Лаптоп 13 15 Инчен Dell Asus HP Acer

Бренд : KALIDI Тип : Лаптоп Ракав ,торба за Лаптоп ,Лаптоп СлучајМатеријал : Увоз одговараат на ткаенинаБоја

DEN 518.00 863.52
Американски англиски Верзија на Тастатурата за HP ProBook 4530s 4730s 4535s 638179-B31 646300-B31 6037B0059602 646300-001 Лаптоп Свеж
Американски англиски Верзија на Тастатурата за HP ProBook 4530s 4730s 4535s 638179-B31 646300-B31 6037B0059602 646300-001 Лаптоп

Компатибилен Со : Американски англиски Верзија на Тастатурата за HP Pro Book 4530s 4730s 4535s 638179B31 646300B31 6037 B0059602 646300

DEN 671.04
ЛУД ЗМЕЈ Нови и оригинални лаптоп делови за LENOVO Thinkpad ЈОГА 260 Шарки капа опашки AP1EY000800 Свеж
ЛУД ЗМЕЈ Нови и оригинални лаптоп делови за LENOVO Thinkpad ЈОГА 260 Шарки капа опашки AP1EY000800

ИмеLENOVO THINKPAD YOGA260 ЗГЛОБ ОПАШКАДел Број AP1 EY000800СостојбаНовиКомпатибилен THINKPAD YOGA260ПакетКартонска кутија+м

DEN 720.00
Нови НАС Тастатурата за Acer Стремат 5715 5715Z 5720G 5720Z 5720ZG 5910G 5920Z 5920G 5920ZG 5930G 5950G 5730 5730Z НИ лаптоп Свеж Со попуст
Нови НАС Тастатурата за Acer Стремат 5715 5715Z 5720G 5720Z 5720ZG 5910G 5920Z 5920G 5920ZG 5930G 5950G 5730 5730Z НИ лаптоп

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

DEN 534.00 561.60
TeckNet 12-17 Тивка Лаптоп Кулер за Ладење Подлога Стои Со 3 USB Напојува Фанови, 1200 RPM, мала Тежина & Ултра-Тенок Дизајн Свеж
вистински нови сад лаптоп тастатура за hp compaq 6720 6720S 6520 6520S 540 550 НАС Црна ВЕРЗИЈА MP-05586E0-930 6037B0023126 Свеж Со попуст
вистински нови сад лаптоп тастатура за hp compaq 6720 6720S 6520 6520S 540 550 НАС Црна ВЕРЗИЈА MP-05586E0-930 6037B0023126

вистински нови сад лаптоп тастатура за hp compaq 6720 6720 S 6520 6520 S 540 550 НАС Црна ВЕРЗИЈА MP05586 E0930 6037 B0023126Објектот

DEN 638.00 672.00
година 19V 3.42 AC Лаптоп Адаптер за полнење За Acer Стремат S5 S7 W700 W500 C720 Напојување Полначот Кабелот за напојување Свеж Со попуст
година 19V 3.42 AC Лаптоп Адаптер за полнење За Acer Стремат S5 S7 W700 W500 C720 Напојување Полначот Кабелот за напојување

2016 година 19 V 3.42 AC Лаптоп Адаптер за полнење За Acer Стремат S5 S7 W700 W500 C720 Напојување Полначот Кабелот за нап

DEN 503.00 772.80
нов лаптоп дното случај покритие за леново 510-15isk 310-15ikb Свеж
нов лаптоп дното случај покритие за леново 510-15isk 310-15ikb

Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1250 дена да

DEN 1564.80
НОВ РУСКИ Тастатурата За Dell Inspiron 15 5000 Серија 15 5551 5555 5558 лаптоп RU тастатурата Нема позадинско осветлување Свеж Со попуст
НОВ РУСКИ Тастатурата За Dell Inspiron 15 5000 Серија 15 5551 5555 5558 лаптоп RU тастатурата Нема позадинско осветлување

НОВ РУСКИ Тастатурата За Dell Inspiron 15 5000 Серија 15 5551 5555 5558 лаптоп RU тастатурата Нема позадинско осветлување

DEN 730.00 768.00
За Lenovo Ideapad 100S 80QN 80R2 Серија само 11,6 HD LED LCD Екран eDP 30PIN Прикажете Нови Свеж
За Lenovo Ideapad 100S 80QN 80R2 Серија само 11,6 HD LED LCD Екран eDP 30PIN Прикажете Нови

Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време специјално 2 Ве молиме про

DEN 1963.20
НОВА ЗА ASUS K43T K43B K53B K53BY k53t A53U k53 k43 X53U K43TK a43 a53 x43 k73 лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер Свеж
НОВА ЗА ASUS K43T K43B K53B K53BY k53t A53U k53 k43 X53U K43TK a43 a53 x43 k73 лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер

Опис На Производот1 нова ЗА ASK43 T K43 B K53 B K53 BY k53t A53 U k53 k43 X53 U K43 TK a43 a53 x43 k73 лаптоп процесор вентилаторот за ла

DEN 235.20
Нови 12V 1.5 AC адаптер за Acer Iconia Tab A700 A701 A510 A511 таблета држачи за НАС/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА приклучок Свеж Со попуст
Нови 12V 1.5 AC адаптер за Acer Iconia Tab A700 A701 A510 A511 таблета држачи за НАС/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА приклучок

Нови 12 V 1.5 AC адаптер за Acer Iconia Tab A700 A701 A510 A511 таблета држачи за НАС / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА приклучокКвал

DEN 616.00 947.52
Нова База на Дното Случај Покритие за HP Павилјон DV6 DV6-3000 DV6-3100 дното 3ELX6BATP00 603689-001 Лаптоп Серија Свеж
Нова База на Дното Случај Покритие за HP Павилјон DV6 DV6-3000 DV6-3100 дното 3ELX6BATP00 603689-001 Лаптоп Серија

ЗабелешкаВе молиме проверете ги опис & слика пред да го купат!СостојбаНовите Оригинални ( без оригиналн

DEN 1439.52