Mcoplus 1.08 x-1.60 x Зум Визирот Окуларот Eyecup Зголемувачот за Canon 5D Mark ii iii 6D 7D 60D 70D 450D 550D 600D 650D 700D

Mcoplus 1.08 x-1.60 x Зум Визирот Окуларот Eyecup Зголемувачот за Canon 5D Mark ii iii 6D 7D 60D 70D 450D 550D 600D 650D 700D

10 %

DEN 950.00

DEN 1056.00

Свеж

Во магацинот

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.(Викенди и државни Празници ќе биде 48hours).Ние брод на светот (очекувате некои земји и APO/FPO).60 x Зум Визирот Окуларот Зголемувачот за Canon 5 D Mark ii iii 6 D 7 D 60 D 70 D 450 D 550 D 600 D 650 D 700 D T3i
Ова зум визирот зголемувачот е специјално дизајниран за dslr фото фотографирањето.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
. Зголемена пронаоѓачот на изглед слика помага да се добијат точни фокус со леснотија. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.60 x и го прави пронаоѓачот на изглед е сликата поголеми.
Вие не треба да се грижите за осветленоста на приказот е сликата се погодени по инсталацијата,како оваа зголемувачот не влијае на осветленоста на приказот е сликата на сите. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел. Исто така, во голема мера го подобрува фокус точност.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна.
тоа е подобрен врз основа на претходните серии,и се со поголем леќа која може подобро да се реши vignette.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот, ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро, ве молиме контактирајте ние прво, ние ќе се потрудиме да се реши ова прашање, и понуди најдобро прилагодено услуга. Оваа зголемувачот не се создаде vignetting влијаат.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.Нејзиниот сооднос може да се постигне 1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди .
Оваа Секвенца Зголемувачот прилагодува на пронаоѓачот на изглед е сликата од односот на 1.
Погоден за :
за Canon : 40 D 60 D 300 D 350 D 400 D 450 D 500 D 550 D 1000 D 10 D
20 D 30 D 5 D 5 D2 7 D EOS1
за Nikon : D40 D50 D70 D70 S D80 D90 D100 D200 D300 D500/D500 D700
D800 D3000 D5000 D1 H D1 X D2 H D2 X ФА F6 F75 F80 F801 S F90
F100
за Pentax : К-М/K7 KX K10 D K100 D K20 D K200 D ISTDL2 ISTDL ISTDS
ISTD
за Sony : a100 a200 a350 a450 a500 a550 a700 a900
за Олимп : E-300 E330 E410 E500 E510
за Fujifim : S2 PRO S3 PRO S5 PRO
за Samsung : GX10 GX20
за Сигма : SD10/SD14
Пакет Се Вклучени :
1 x 1.

Бренд Име: Mcoplus
Пакет: Yes
Број На Модел На: eyecup
Материјал: Гума
Број На Модел На: 1.08 x-1.60 x
погоден: за canon
Место на Потекло: Shenzhe,Кина

Додатоци на производи

Клипот Главата Монтирање на Комплет за Sn0y Акција Камера FDR-X1000V / HDRR-AS200V / HDR-AZ1VR / HDR-AS100V Свеж Со попуст
Клипот Главата Монтирање на Комплет за Sn0y Акција Камера FDR-X1000V / HDRR-AS200V / HDR-AZ1VR / HDR-AS100V

За производот1 Лесно прикачување на вашата Акција Cam за вашиот шлем, капа, очила, или појас со овој компак

DEN 397.00 431.52
бесплатен превозот Оригинални Моќ одбор за SLR Nikon D7100 ;Камера Поправка делови Свеж
бесплатен превозот Оригинални Моќ одбор за SLR Nikon D7100 ;Камера Поправка делови

бесплатен превозот 100% Оригинални Моќ одбор за SLR Nikon D7100 ;Камера Поправка делови Прашање? Ако сакате да зб

DEN 960.00
SJCAM SJ7 Ѕвезда Подводни Домување Водоотпорен Случај 30M Нуркање За Оригинални SJ CAM SJ7 Ѕвезда Спортски Акција Камера Додатоци Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Флеш Diffuser softbox За Canon 430EX 430EX II и YOUGNUO Флеш Speedlight YN-460,460 II, YN-465, YN-467 Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Флеш Diffuser softbox За Canon 430EX 430EX II и YOUGNUO Флеш Speedlight YN-460,460 II, YN-465, YN-467

1 Мала тежина, Полутранспарентно, Одговара за 430 EX 430 EX II флешБоја : ПолутранспарентноМатеријал : Пластика

DEN 128.00 138.72
NG-28C dslr фото Камера Фото Прстен Светлина 10.5 Надворешниот 7 Внатрешна 28W 5400K Фотографија Опрема Студио Флеш Осветлување Свеж Со попуст
SEETEC HDMI да SDI Мини Емитува Конвертори Професионални 3G-SDI Конекции Конвертор HTS Свеж Со попуст
SEETEC HDMI да SDI Мини Емитува Конвертори Професионални 3G-SDI Конекции Конвертор HTS

Производот се надополни , бојата е Црна сегаФункција : 1 HDMI влез, 2 SDI излезот.Мини големина емитува квалит

DEN 3612.00 4012.80
Блиц на камерата PC Sync за да се Користи PC за да Машки 2,5 mm Завртка за Заклучување за Speedlite 580EX SB-800 Godox Предизвика Свеж
30 x 25cm Шарени Clapper Одбор Чеша Режисер на ТВ Филмот Филм Акрилик Акција Clapperboard + Бесплатна Пенкало Свеж Со попуст
30 x 25cm Шарени Clapper Одбор Чеша Режисер на ТВ Филмот Филм Акрилик Акција Clapperboard + Бесплатна Пенкало

Карактеристики : Компјутерврежани англиски letterings за долговечност Големдимензии : 24.5 29.8 cm / 9.6 11.7 во...

DEN 906.00 1007.04
3 Оска Меур Дух Ниво Gradienter На Блиц на Камерата Топла Чевли Универзална dslr фото Дигитална Камера Фотографија Accessorie Свеж Со попуст
GGS IV 0.3 mm LARMOR Екран Заштитник GGS4 за Canon 6D Свеж Со попуст
GGS IV 0.3 mm LARMOR Екран Заштитник GGS4 за Canon 6D

GGS4 самолепливи Стакло Екран LARMOR Заштитник За Canon 6 DНаставаGGS LCD екран заштитна маска е дизајниран за разн

DEN 456.00 479.52
KnightX 10pcs Елени кожата Почиста Чиста крпа Очила на камерата леќи на камерата УВ филтер CPL Ѕвезда смола леќи од стакло за Свеж Со попуст
Viltrox 6 Компјутери 3.5-инчен( 3.5) 9CM Фотографија Студио Позадина стојат носителот Клипови Позадина Стеги Штипки Фото Опрема Свеж Со попуст
ПУКА за GoPro Случај Алуминиум Легура Заштитни Случај за GoPro Херој 6 Акција Камера со УВ Филтер Солиден Случај Планината Свеж Со попуст
D850-N LCD Екран Заштитник Pop-up сонцето Сенка lcd Худ Shield Покритие за nikon D850 Дигитална камера Свеж Со попуст
D850-N LCD Екран Заштитник Pop-up сонцето Сенка lcd Худ Shield Покритие за nikon D850 Дигитална камера

На optically чисто стакло ги штити вашата камера екранот,и едноставно popup дизајн овозможува лесно отварање д

DEN 966.00 1177.92
PULUZ ЕУ Приклучокот на Полначот на Батеријата со Кабел за Canon BP718 / BP727 Батеријата Свеж Со попуст
PULUZ ЕУ Приклучокот на Полначот на Батеријата со Кабел за Canon BP718 / BP727 Батеријата

Ако тие се однесуваат и се наметнати, а потоа тие се ваши (а не наш или на производот, производителот или

DEN 202.00 226.56
323d1060982D Сосема Нов Fuji фен појас,323D1060982/323D1134540B/323D1134540 за граница 500/550/570 minilabs,Кина направени Свеж Со попуст
323d1060982D Сосема Нов Fuji фен појас,323D1060982/323D1134540B/323D1134540 за граница 500/550/570 minilabs,Кина направени

323d1060982 D Сосема Нов Fuji фен појас,323 D1060982 / 323 D1134540 B / 323 D1134540 за граница 500 / 550 / 570 minilabs,Кина направениМервин Zho

DEN 6768.00 7200.00