CHUSE JM600D-C Ротари Постојан Веѓа, Eyeline, Лагер, Shader Podvodk Тетоважа Пиштол Машина Шминка Тетоважи ТЕТОВАЖА МАСТИЛО

CHUSE JM600D-C Ротари Постојан Веѓа, Eyeline, Лагер, Shader Podvodk Тетоважа Пиштол Машина Шминка Тетоважи ТЕТОВАЖА МАСТИЛО

12 %

DEN 2533.00

DEN 2879.04

Свеж

Во магацинот


Во Парк! Брза Испорака!
JM600 D-C Ротари Трајна шминка тетоважа машина пен
Опис :
Нов дизајн, лесно да се контролира и соработка;
Донесе со чиста метална школка техника, простор сребрена боја, никогаш не се абразија;
Со голема брзина се постигнува, 12000-18000r/m, со високи перформанси;
Ротација стабилни, помалку вибрации, ниско ниво на бучава послаб;
Погоден за веѓите, eyelids и усните, исто така, за мала тетоважа дизајн;
Оперативен Игла должина од 0-3.5 mm;
Сет со пенкало капа, безбедност и удобен;
Работниот живот е два пати подолго од обичните трајна шминка машини.
Карактеристики :
Боја : Сребро.
AC dapcter :
Влезен напон : 110-240 V
Излезен напон : 0-12 V
Електрична енергија : 0-3.5
Мозочен удар должина :
Медиум удар 0-3.5 mm
Вртежи во минута спектар Бода / сек :
12000-18000rpm / мин 200 - 300 / sec
Сертификација : CCC
Пакетот вклучува :
1 x JM600 D-C Ротари Трајна шминка тетоважа машина пен

Тип: Тетоважа Пиштол
Материјал: Легура
Број На Модел На: JM600D-В
Стоковните Квалитет, Сертификација: 3C,CE
Бренд Име: CHUSE
Пиштол Тип: Електричен
SKU: 400624
боја: Сребро.
Влезен Напон: 110-240V
Излезниот Напон: 0-12V
Електрична енергија: 0-3.5
Вртежи во минута спектар Бода : 12000-18000rpm
Мозочен удар должина: Медиум Удар 0-3.5 mm
Потекло: Кина
Гаранција: 3 Години
Име: Podvodka

Додатоци на производи

Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs Свеж Со попуст
Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs

Бран 14 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

DEN 562.00 864.00
Wyuen Нов Дизајн Цвеќиња Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници за Возрасни Деца Телото Уметност Свежо Цвеќе Лажни Tatoo Свеж Со попуст
Wyuen Нов Дизајн Hummingbird Лажни Тетоважа Оригиналниот Цвет Водоотпорен Привремен Рака Tatoo Налепници Телото Уметност Птица Свеж Со попуст
Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Сечилото Microblading комплет Игли За Прирачник Тетоважа Пенкало Машина шминка алатки за жени 10 Свеж Со попуст
50PCS 1R Тетоважа игли(0.4 mm) и 50pcs 1R совети За Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Усни игли +круг устата капи Свеж Со попуст
50PCS 1R Тетоважа игли(0.4 mm) и 50pcs 1R совети За Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Усни игли +круг устата капи

Добредојдовте на Right2 Save!50 КОМПЈУТЕРИ 1 R Тетоважа игли(0.4 mm) и 50pcs 1 R совети За Трајна Шминка Машина Професи

DEN 146.00 209.28
20pcs Microblading Прирачник за Еднократна употреба Пенкало Со Игла Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Пенкало PCD Свеж Со попуст
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025 Свеж
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025

Спецификација : Должина : 3mФункција : 1 / 8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes1 / 8" монтирање н

DEN 435.84
OPHIR 3M AIRBRUSH ЦРЕВО 1/8-1/4 за Воздух Четка Компресор Додаток _AC037 Свеж
OPHIR 3M AIRBRUSH ЦРЕВО 1/8-1/4 за Воздух Четка Компресор Додаток _AC037

Опис : 100% Сосема НовЕден 10' / 3м Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева (G1 / 4" G1 / 8")Забелешка : боја на реалните

DEN 460.80
Бесплатен Превозот 50pcs/многу Големи Димензии Тетоважа Мастило Првенство За Тетоважа Машина Меки Силиконски Мастило Чаши За Свеж Со попуст
2017 Нови Писма Тетоважа Налепници Водоотпорен Harajuku Стил Зборови Како за Привремена Боја Лажни Тетоважа за Жена Човек Телото Свеж Со попуст
YILONG 5 компјутери сочинуваат Пракса Кожата Професионални Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса на Кожата за Тетоважа Свеж Со попуст
Нови DIY Флеш Тетоважа Злато Сребро Металик Привремени Тетоважи Златна mandala хривнија телото уметност пеперутка шминка за Свеж Со попуст
Топла Продажба на Мини Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина Подножјето на Возилото Дигитален LCD Моќ Кутија Снабдување Свеж Со попуст
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ Свеж
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

Спецификации : 1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

DEN 216.00
25 Стилови Водоотпорен Вода Trasnfer Шарени Рака Тетоважа Змеј Прострелни Був Tatoo Телото Уметност Decals Лажни Привремена Свеж Со попуст
50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет Свеж Со попуст
50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет

50pcs висок квалитет 12pin трајна шминка mesotherapy derma пенкало игли / microneedles за продажба бесплатен превозотderma пе

DEN 1920.00 2399.52