3th трговија на големо додатоци за крстот бод игли, везови игли 28# 26# 24# 22# 18CT 16CT 14CT 11CT 9CT jcs

3th трговија на големо додатоци за крстот бод игли, везови игли 28 26 24 22 18CT 16CT 14CT 11CT 9CT jcs

49 %

DEN 240.00

DEN 470.40

Свеж

Во магацинот


Големина: 18CT, 16CT, 14CT, 11CT, 9CT
Материјал: Синтетичка Коса
Тип: Пакет
Рамка: No
Бренд Име: oneroom
Шаблон Тип: Еден страна Везови
Надворешното Пакување: Кина
Употреба: Дома декорација
Стил: Народната Уметност
Платно Пакување Метод: JCS OYFUL CROSSS TITCH
Форма: Античкиот
Регионален Функција: Кина
Вез Тип: Еден страна Везови
Техника: крстот бод
Број На Модел На: CXC
is_customized: Yes
Тема: Крстот Бод Нишка
Употреба: Луксузен Подарок

Додатоци на производи

Реката и kingfisher Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана Свеж Со попуст
Шарени пеперутки Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана Свеж Со попуст
Стаорец подигање на јагоди Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Свеж Со попуст
Четири Сезони во Вода Село(5) Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставен Кинески Крст-бод Колекции Везови Везана Свеж Со попуст
Венец од рози Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана Свеж Со попуст
Венец од рози Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана

Венец од рози Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови ВезанаП

DEN 486.00 852.00
Був Животинско DIY рачно изработени Везана Крстот Бод Постави Крст Бод Колекции За Везови Дома Декор Крстот Бод за Полнење Свеж Со попуст
Враќање од Божиќ Уметност Сликарство 11CT Печатени Платно DIY Везана DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции за Везови Занает Свеж Со попуст
Волкот Неколку Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставен Кинески Животни Крст-бод Колекции Везови Везана Свеж Со попуст
Самрак во странска држава,смета отпечатена на платно DMC 11CT Крстот Бод колекции,14CT везови везана Сетови,снег Дома Декор Свеж Со попуст