3th трговија на големо додатоци за крстот бод игли, везови игли 28# 26# 24# 22# 18CT 16CT 14CT 11CT 9CT jcs

3th трговија на големо додатоци за крстот бод игли, везови игли 28 26 24 22 18CT 16CT 14CT 11CT 9CT jcs

49 %

DEN 240.00

DEN 470.40

Свеж

Во магацинот


Големина: 18CT, 16CT, 14CT, 11CT, 9CT
Материјал: Синтетичка Коса
Тип: Пакет
Рамка: No
Бренд Име: oneroom
Шаблон Тип: Еден страна Везови
Надворешното Пакување: Кина
Употреба: Дома декорација
Стил: Народната Уметност
Платно Пакување Метод: JCS OYFUL CROSSS TITCH
Форма: Античкиот
Регионален Функција: Кина
Вез Тип: Еден страна Везови
Техника: крстот бод
Број На Модел На: CXC
is_customized: Yes
Тема: Крстот Бод Нишка
Употреба: Луксузен Подарок

Додатоци на производи

Кралот на Чудовишта Тигар Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставите животни Крст-бод Колекции Везови Везана Свеж Со попуст
Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод Вез , Peony Цвеќиња Шема Везови Крст-бод Сликарство Дома Декор рачно изработени Свеж Со попуст
Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод Вез , Peony Цвеќиња Шема Везови Крст-бод Сликарство Дома Декор рачно изработени

Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре вод

DEN 1573.00 2859.84
Големи-шпанско Глувчето Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставува Кинески Крст-бод Колекции Везови Везана Свеж Со попуст
Го Молам Девојка модели Смета Крстот Бод 11 14CT Крстот Бод трговија на големо Крстот Бод Комплет Вез за Дома Декор Везана Свеж Со попуст
Роуз И Вазна Кинески Смета Крстот Бод Шема Везана Дома Декор DIY Поставите 11CT 14CT Отпечатена На Платно Крстот Бод за Полнење Свеж Со попуст
Swan Мајка и Син Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод животни Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор Везана Свеж Со попуст
Swan Мајка и Син Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод животни Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор Везана

Swan Мајка и Син Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод животни Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор Везан

DEN 333.00 639.36
Виолетови Цвеќиња&Паун Смета Крстот Бод 11CT Печатени 14CT Крстот Бод Поставите животни Крст-бод Колекции Везови Везана Свеж Со попуст
Везана,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод,Смета Везови Крст-бод Комплет Убави замок во виножито дом направи Шема Свеж Со попуст
Везана,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод,Смета Везови Крст-бод Комплет Убави замок во виножито дом направи Шема

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе

DEN 1573.00 2859.84
Волкот Неколку Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставен Кинески Животни Крст-бод Колекции Везови Везана Свеж Со попуст
Шарени пеперутки Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана Свеж Со попуст
Четири Сезони во Вода Село(5) Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставен Кинески Крст-бод Колекции Везови Везана Свеж Со попуст
Среќа Паун Смета Крстот Бод рачно изработени 11CT 14CT Крст-бод животни Памук Крстот Бод Колекции за Везови Везана Свеж Со попуст
Среќна Рака во рака Печатени Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана Свеж Со попуст