Прекрасен цвет Свадба декорација висок квалитет вештачки цвеќиња рози Свила Цвет Невестата Дома Декор 2 глави

Прекрасен цвет Свадба декорација висок квалитет вештачки цвеќиња рози Свила Цвет Невестата Дома Декор 2 глави

35 %

DEN 655.00

DEN 1008.00

Свеж

Во магацинот


Пред-продажба на Услуги
Ако интерес во било објекти во мојата продавница, и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!!
И ако сакате да се купи на различни елементи (микс цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет ,
ве молиме контактирајте со мене. Јас ќе се даде попуст за вас и да ја прилагодите количината за вас
Ви благодарам многу!!
Плаќање :
1).Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
2).Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
3).Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Ali Express,
ако сакате да го промените,мора да се забележи мене од тоа.
4) Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка, Western Union ,прифатени.
Превозот :
1).Вашата цел ќе бидат обработени во 2-4 дена по вашата исплата.
2).Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.
Бидејќи Брзината на превозот е надвор од нашата контрола.
3). Откако ќе ја испратите, како и обично, Кина Пост Воздух Пошта ќе трае околу 15 - 4 0days да пристигне;
EMS треба 5 - 10 дена; Fedex 4-8days, DHL и ПРОЗОРЦИ, ќе се земе 3 - 6 дена да пристигнат.
Доколку нарачката е за време на викендите,ќе трае 2 дена подолго.Ви благодариме за вашето разбирање.
4).Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност.
5).Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
Не поднесе спор по желба.Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1).Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.
Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас
ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.
2).Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
3).Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас..
Наплата процес внимание :
Ако кој било проблем прави пари наплата или стока се врати процес,
ве молиме имајте предвид, може да не се однесуваат наплата или стоката да се врати откако ќе се потврди
примените стоки, и да дадете повратна информација, па ве молиме да се грижи кога ќе го направите ова.

Повод: Денот на мајката
Класификација: Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На: FL150024
Цвет Стил: Цвет Гранка
Тип: Apple Цвет
Бренд Име: Floace
Материјал: Свила
Стил: Цвет

Додатоци на производи

Евтини 20pcs Пластични Бака Калинка Вештачки Цвеќиња За Свадба Декорација DIY Scrapbooking Декоративен Венец Лажни Цвеќиња Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs 7.5 cm DIY Цвет Вештачки Пена Зголеми Глави Остар Агол За Бакнување Топката Свадба Дома Декорација Свеж Со попуст
DoreenBeads Вештачко Цвеќе Сина Daisy Цвет Глави Денот на Вљубените Нова Година Свадба Декорација Подарок За Љубител 31cm Долго,1PC Свеж Со попуст
2 парчиња / многу (6-7 главата) МИНИ вештачки цреша овошје, бобинки stamens вештачки цвеќиња свадба букет Божиќ декорација пена Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Вештачки Лажни Свила Зголеми Цвет Ivy Лозата Виси Флорални Гарланд Свадба Партија Дома Декор Декоративни Цвеќиња Свеж Со попуст
11 Парчиња/ многу Свадба Зголеми Гранка Свежи зголеми Вештачки Цвеќиња lifelike Рози цвеќиња За Украсување Дома Партија Свадба Свеж Со попуст
90cm реалниот допир лажни Дрво гранки Ратан Kudo Вештачко Цвеќе Лозата За Дома Хотел Свадба DIY Декорација Венец scrapbooking Свеж Со попуст
1000pcs Свила Ливчиња од Роза Вештачко Цвеќе Свадба Корист Оркестарот Булчински Туш Aisle Вазна Оркестарот Confetti Levert Dropship Свеж Со попуст
Вештачка Свила грав растенијата ѕид Виси Лозата Лажни Цвеќиња Флорес Ратан со Зелени Лисја растенија За Дома Свадба Декорација Свеж Со попуст
144Pcs 2*2.5 cm рачно изработени Мини Calla Лили ЈП пена вештачки цвеќиња свадба декорација DIY Букет симулација Цвеќе Оркестарот Свеж Со попуст
1PCS НОВО сребро се Зголеми Corsage Сјајот Headdress Цвет Пердув Fascinator Hairband Brooch ЗГЛОБ Цвет Свеж
1PCS НОВО сребро се Зголеми Corsage Сјајот Headdress Цвет Пердув Fascinator Hairband Brooch ЗГЛОБ Цвет

Помалку од 5 долари, со цел да ја користи економијата на режимот на транспорт за да стигне до вашата земј

DEN 95.52
Вештачки Стакло Цвет Симулација Зелено Растение Ѕид Мов Мов Трева Симулација Трева Зелена Растителна Сцена Лажни Мос Свеж Со попуст
6pcs/многу Вештачки Цвет 4cm Свила Зголеми Букет За Свадба Дома Декорација DIY Венец Бележник Подарок Кутија Цвет Свеж Со попуст
12 КОМПЈУТЕРИ многу вештачка свила главата пролет орхидеи Cymbidium цвет цвет, мило ми е да ги красат свадба Свеж Со попуст
12 КОМПЈУТЕРИ многу вештачка свила главата пролет орхидеи Cymbidium цвет цвет, мило ми е да ги красат свадба

Погоден за сите видови на headwear, леи, брошеви, итн Оваа година популарни дизајн! Драги пријатели! Побрзај!

DEN 81.00 101.28
Есен 6pcs / Букет Bud Пупка Роза Свила Зголеми Зголеми Цвет Декорација Дома Декорација Свадба Свеж Со попуст
10 компјутери чипка сатен лента цвет лакови партија занаети свадба appliques B48 Свеж Со попуст
Вештачки Цвеќиња свила Молец Орхидеи Пеперутка Орхидеи за нова Куќа Дома Свадба Фестивал Декорација diy венец лажни цвет ѕид Свеж Со попуст
10 КОМПЈУТЕРИ (3 cm/цвет) симулација вештачки stamens бобинки букети цвеќиња/клип свадба подарок кутии украсен венец DIY Свеж Со попуст
100pcs Околу 25мм Кореја Розова Pompom Крзно Занает DIY Мека Пом Poms Топки Свадба/Home Декорација Шиење На Текстил, модни Додатоци Свеж Со попуст
Ткаенина 6mm 25Yards Розова Свила Сатен Organza Полиестер Лента За Шиење Свадба Партија рачно изработени Декорација Webbing Свеж Со попуст
10 компјутери чипка сатен лента цвет лакови партија занаети свадба appliques A048 Свеж Со попуст