XINZUO 5Алатка нож Јапонски VG10 67 слоеви Дамаск челик кујнски нож Универзална ножеви со G10 се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

XINZUO 5Алатка нож Јапонски VG10 67 слоеви Дамаск челик кујнски нож Универзална ножеви со G10 се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

49 %

DEN 1224.00

DEN 2399.52

Свеж

Во магацинот


Опис : 5 инчи Дамаск Комунални нож.
Материјал : 67 слоеви Дамаск челик & 10 Cr15 Co Mo V челик јадро.
Се справи со : G10 се справи и двојно челик глави. оптичка леќа обработка. Користите за долго време не да ги искривуваат, не се избледени, не се намалила, невкусна заштита на животната средина.
Карактеристики : остар и издржливи; Супер анти - ' рѓа; Светлина енергија.
Занает : оптичка леќа обработка на фалсификување на процесот, чекан стрии, фалсификување.
Острината на ниво на : на ниво на сечење сила : 6.0-8.0 N меѓународните стандарди.
Цврстина : 60±2 HRC.
Карактеристики : остар и издржливи; Здрава животна средина; Светлина енергија, тоа е најдобро да се готвач.
Пакување : подарок кутија со рака, црна картонот (shockproof, притисок одбрана, мувла доказ).

Тип: Ножеви
Материјал: Дамаск Челик
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
сертификација: CE / ЕУ,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На: LI-WY5
Нож Тип: Комунални Ножеви
Бренд Име: xinzuo

Додатоци на производи

WALFOS Професионални Нож Острилка од не ' Рѓосувачки Челик Керамички Нож Острат Камен Волфрам Челик Дијамант Острилка Кујна Свеж Со попуст
Метал полирање тркала 150*25мм 7p Не ткаени абразивен Најлон Влакна полирање тркала Абразивни диск Свеж Со попуст
Метал полирање тркала 150*25мм 7p Не ткаени абразивен Најлон Влакна полирање тркала Абразивни диск

Поле на примена : авиони, автомобили и други делови на обработка на сите видови на метални површински тр

DEN 358.00 895.20
Нови Ruixin Апекс острилка дијамант острило Замена острило 1000+1500+2000 Ронки 150*20mm Свеж
Нови Ruixin Апекс острилка дијамант острило Замена острило 1000+1500+2000 Ронки 150*20mm

Материјал : Железо + дијамант + пвц ABS база (Многу мазни на ABS плоча )Големина : 160x23x8mm Надворешниот големин

DEN 477.60
Висок Квалитет SUNNECKO Кујнски Нож го Поставите 5pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Готвач Комунални Готвење Ножеви Не-стап Ножот Свеж Со попуст
Дрвени Буковата Тесто Сечкање Сирење Сечење Одбор 3 Големини За Печење Блок Свеж Со попуст
Дрвени Буковата Тесто Сечкање Сирење Сечење Одбор 3 Големини За Печење Блок

1 ПлаќањеПлатформата поддржува купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ $канал и канал), Web Money (WM),ТТ, Qiwi, Weste

DEN 739.00 1344.00
Liang Da 6 инчен Boning Нож 63 Слоеви Јапонски VG10 Дамаск Челик Остри кујнски ножеви Сечилото Pakka Дрво се Справи со Готвење Свеж Со попуст
Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де agua Свеж Со попуст
Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де agua

Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де

DEN 79.00 119.04
Мултифункционален Нерѓосувачки Stee Qiecai 5 Групи Шредер Slicers Во Ленти Уред Grater Намали Компири, Морков И Краставица Жица Свеж Со попуст
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm Свеж Со попуст
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm

Материјал : Железо + дијамант + пвц ABS база (Многу мазни на ABS плоча )Големина : 160x23x8mm Надворешниот големин

DEN 1614.00 1698.72
1 BUC Прст Guard Заштита на Прст на Рака Не се Повреди Намали Нерѓосувачки Челик Рака Заштитник Нож за Сечење Прст Заштита Алатки Свеж Со попуст
2017 SUNNECKO 7 Секира Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото Кујнски Ножеви Остар Жилет Сечење G10 Рачка За Готвач Готвење Алатки Свеж Со попуст
Смола antisepsis класификација сечење одбор сечкање блокови исечете овошје транспарентен сечкање блокови Свеж Со попуст
Смола antisepsis класификација сечење одбор сечкање блокови исечете овошје транспарентен сечкање блокови

пластични транспарентен сечкање блоковиПроизвод материјал : ПППакувањето на производот : 1pieceПроизвод

DEN 91.00 95.52
SUNNECKO 8 инчен Готвач Нож Јапонски VG10 73 Слоеви Дамаск Челик Сечилото Кујнски Ножеви G10 се Справи со Месо, Зеленчук Алатка Свеж Со попуст
XINZUO 7 инчен готвач нож ГЕРМАНСКИ DIN1.4116 челик кујнски ножеви Micarta се справи со остар нож секира кујна се справи со Свеж Со попуст
XINZUO 7 инчен готвач нож ГЕРМАНСКИ DIN1.4116 челик кујнски ножеви Micarta се справи со остар нож секира кујна се справи со

Опис : XINZUO 6.5 инчи кујнски ножМатеријал : Германија Din 1.4116 челик .Параметри : должина : 300мм; нож должина : 170m

DEN 1578.00 2630.40
XINZUO НОВИ 5 инчен santoku нож 67 слоеви Кина Дамаск челик кујнски нож висок квалитет со Pakka дрво се справи со БЕСПЛАТЕН Свеж Со попуст
Huiwill Супер квалитет 7 Јапонски АНИ-8 од нерѓосувачки челик кујнски Santoku/готвач Јапонски нож со двојно фалсификувани G10 Свеж Со попуст