MX2.0-2P 802035 3.7 V 380MAH моќ литиум полимер батерија 802035 батерија на хеликоптер UAV авиони батеријата

MX2.0-2P 802035 3.7 V 380MAH моќ литиум полимер батерија 802035 батерија на хеликоптер UAV авиони батеријата

0 %

DEN 335.52

Свеж

Во магацинот


Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,
Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!
Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!
Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!
Имајте пријатен ден. Ви благодариме.
Топло потсетување : бидејќи сме во време на производство, големината на батеријата може да не биде стандарден, ако ви е потребна стандардна големина на батерија, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе испорака стандардна големина на батеријата за вас
Карактеристики :
1> 100% сосема нов
2> Висок квалитет и висок капацитет!
3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над вршењето на
4> Големина : 8.0 mm (H)*20 mm (W)*35 mm (L)
5> Оценка : DC 3.7 V 20 C 380 m Ah
Карактеристики
1.100% Сосема Нов батеријата
2 .Високо квалитетни и издржливи
3.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред
4.Висока густина на енергија, долг живот на батеријата
5.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.
*Шест месеци гаранција за гаранција.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.
Зошто да изберете нас
1.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.
2.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.
3.3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.Најдобри за Вас.
4.Одличен квалитет,конкурентни цени.
5.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.

боја: 1PCS, 2 ПАРЧИЊА, 3PCS, 5PCS, 10PCS, 20PCS
Бренд Име: Литар енергија на батеријата
Тип: Li-полимер
Големина: F
Поставете Тип: Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
Замена На Батеријата: Yes
Пакет: Пакет 1
Број На Модел На: 802035
Батеријата Број: 1-20PCS

Додатоци на производи

3 линија Бесплатен превозот 3.7 V e Патот пат HD-X9 navigator батеријата 053759 503759 1300MAH GPS три линии 1,0 терминал линија Свеж Со попуст
3 линија Бесплатен превозот 3.7 V e Патот пат HD-X9 navigator батеријата 053759 503759 1300MAH GPS три линии 1,0 терминал линија

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

DEN 280.00 383.52
10 компјутери JST 2.54 mm 2pin 402530 3.7 V 300mAh Литиум Полимер LiPo Батерија За Mp3 DVD Камера bluetooth GPS снимач Свеж Со попуст
10 компјутери JST 2.54 mm 2pin 402530 3.7 V 300mAh Литиум Полимер LiPo Батерија За Mp3 DVD Камера bluetooth GPS снимач

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone,

DEN 1209.00 1343.52
HIBTY 1800mAh 2 парчиња NP-BG1 НП BG1 NPBG1 Li-ion Камера Батеријата + Полнач + Автомобил Полнач за Слободни Приклучок За Sony Свеж Со попуст
HIBTY 1800mAh 2 парчиња NP-BG1 НП BG1 NPBG1 Li-ion Камера Батеријата + Полнач + Автомобил Полнач за Слободни Приклучок За Sony

ОПИСNPBG1 Батеријата за SonyКарактеристики : 1 Нова Батерија Liion Батерија2 Висока густина на енергија, високо

DEN 726.00 815.52
40pcs/многу Wama AG1 LR621 1.55 V Литиум Копчето Мобилен Батеријата 364 SR621 164 Батерии За да се Види Играчки Свеж Со попуст
40pcs/многу Wama AG1 LR621 1.55 V Литиум Копчето Мобилен Батеријата 364 SR621 164 Батерии За да се Види Играчки

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

DEN 153.00 201.60
Бесплатен превозот Полимер батерија 680 mah 3.7 V 403450 јазик, Li-ion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Полимер батерија 680 mah 3.7 V 403450 јазик, Li-ion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

DEN 245.00 335.52
20pcs/многу=4packs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029 3V Литиум Копчето Мобилен монета Батерија за часовник,XINLU Бренд Батеријата Свеж Со попуст
20pcs/многу=4packs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029 3V Литиум Копчето Мобилен монета Батерија за часовник,XINLU Бренд Батеријата

Опис На Производот* 100% нов висок квалитет на генерички во мало пакување* овие cr2450 батерии, обезбедува од

DEN 216.00 234.24
EDT-Црна Пластика Батеријата Случај Носителот Жица 2 x 1.5 V ААА Свеж
EDT-Црна Пластика Батеријата Случај Носителот Жица 2 x 1.5 V ААА

Име На Производ : 1.5 V Батерија Случај;Материјал : Пластика, Електрични ДелДимензија : 5 x 2.5 x 1cm / 1.9 x 0.9" x 0.3"(L

DEN 52.32
4PCS Најновите Висок Капацитет 2000mAh 11.1 V Моќен Li-Полимер Батерија За Parrot AR.Drone2.0 Quadcopter Свеж Со попуст
4PCS Најновите Висок Капацитет 2000mAh 11.1 V Моќен Li-Полимер Батерија За Parrot AR.Drone2.0 Quadcopter

4 PCS Најновите Висок Капацитет 2000m Ah 11.1 V Моќен LiПолимер Батерија За Parrot AR Drone2.0 Quadcopter Опис : 1...

DEN 3068.00 3264.00
403282 1600mah 3.7 V Литиум Полимер Батерија Полнење на Батеријата За таблет компјутер,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот Свеж Со попуст
Ling степени bl950a, e линија C8 возење рекордер, 3.7 V литиум полимер батерија, 402530 300mAh mail Батерија Li-ion Ќелија Свеж Со попуст
Ling степени bl950a, e линија C8 возење рекордер, 3.7 V литиум полимер батерија, 402530 300mAh mail Батерија Li-ion Ќелија

25 V)Испуштање температура : 20 степени C ~ +60 степени Cзаштита на IC параметар : Overcharge заштита напон 4.1 VВисок о

DEN 675.00 912.00
2 парчиња NP-F970 F970 NP-F960 Батерија+1 Ултра Брз 3X побрзо Двојна Полнач за Sony F975 F970 F960 F950MC1500C 190P 198P Свеж Со попуст
2 парчиња NP-F970 F970 NP-F960 Батерија+1 Ултра Брз 3X побрзо Двојна Полнач за Sony F975 F970 F960 F950MC1500C 190P 198P

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

DEN 2877.00 3196.32
VariCore За LG Нови Оригинални HE4 18650 Батерија li-lon батерија 3.6 V 2500mAh Батеријата 20A 35A празнење + Посочи Свеж Со попуст
VariCore За LG Нови Оригинални HE4 18650 Батерија li-lon батерија 3.6 V 2500mAh Батеријата 20A 35A празнење + Посочи

Добредојдовте најголемиот дел нарачки, ве молиме да бидат слободни да контакт со сервисот (Освен некои

DEN 169.00 223.20
Probty 2 парчиња BP-827 БП 827 Батеријата + Автомобил Полнач +Приклучок Адаптер за Canon HF10 HF11 HF100 HF20 HF200 HF S10 S11 Свеж Со попуст
XINLU 200pcs /многу 200 CR2032 DL2032 CR ДО 2032 KCR2032 5004LC ECR2032 3V Литиум копчето мобилен монета Батеријата за да се Свеж Со попуст
XINLU 200pcs /многу 200 CR2032 DL2032 CR ДО 2032 KCR2032 5004LC ECR2032 3V Литиум копчето мобилен монета Батеријата за да се

200pcs CR2032 200 CR2032 DL2032 CR ДО 2032 KCR2032 5004 LC ECR2032 Добар Квалитет КОПЧЕТО Батеријата МОНЕТА* 100% нов висок квалитет н

DEN 1501.00 1631.52
ПАЛО 4PCS Оригинални 1.2 V 8000mAh Литиум NI-МЗ Батерија За Panasonic батерии Со 2 Батерии Кутија Свеж Со попуст
ПАЛО 4PCS Оригинални 1.2 V 8000mAh Литиум NI-МЗ Батерија За Panasonic батерии Со 2 Батерии Кутија

Предности на Ниско самоотпуштање на батеријата : 1, Висока обвинет за задржување на стапката 2, Силна зад

DEN 850.00 894.72
2 ПАРЧИЊА Liitokala Нови Оригинални HE4 18650 Батерија li-lon батерија 3.6 V 2500mAh Батеријата 20A 35A испуштање За Е-Цигара Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Liitokala Нови Оригинални HE4 18650 Батерија li-lon батерија 3.6 V 2500mAh Батеријата 20A 35A испуштање За Е-Цигара

Нарачки обработени навремено плаќање по верификација Оригиналниот автентични за ставање во промет, со

DEN 309.00 362.88
100pcs/многу =20packs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029LC LM2450 3V Литиум копчето мобилен монета батеријата , XINLU Батеријата Свеж Со попуст
100pcs/многу =20packs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029LC LM2450 3V Литиум копчето мобилен монета батеријата , XINLU Батеријата

Топла продажба 1 LOT=100pcs=20packs мобилен батон монета батеријата CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029 LC LM2450 литиум Батерија,XINLU Б

DEN 980.00 1065.12
8Pcs PKCELL Ni-МЗ 1000mAh 1.2 V AAA Батерија Baterias И 2 парчиња Батеријата Држете Случај Кутија За Камерата Светло Играчка Свеж Со попуст
8Pcs PKCELL Ni-МЗ 1000mAh 1.2 V AAA Батерија Baterias И 2 парчиња Батеријата Држете Случај Кутија За Камерата Светло Играчка

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормални

DEN 480.00 630.72
EDT-Пластични Школка Батерии Носителот Кутија 10 x 1.5 V AA Батерија Свеж
EDT-Пластични Школка Батерии Носителот Кутија 10 x 1.5 V AA Батерија

Име На Производ : Батеријата Случај;Материјал : Пластични, МеталниГолемината на телото : 15 x 5.6 x 1.6 см / 5.9" x

DEN 369.12
EDT-Црна 4 x 1.5 V AAA Батерија Батерии Случај Носителот w Жица Води Свеж
EDT-Црна 4 x 1.5 V AAA Батерија Батерии Случај Носителот w Жица Води

Име На Производ : Батеријата Случај;Материјал : Пластични, МеталниГолемината на телото : 5.3 x 5 x 1.2 см / 2.1" x 2

DEN 91.20
2 парчиња 3000mAh NP-F550 НП F550 камери Батеријата + автомобил Полнач + Приклучок Адаптер за Sony NP-F570 F530 CCD-SC55 CCD-TRV81 Свеж Со попуст
2 парчиња 3000mAh NP-F550 НП F550 камери Батеријата + автомобил Полнач + Приклучок Адаптер за Sony NP-F570 F530 CCD-SC55 CCD-TRV81

ОПИС Спецификации : Шифра : NPF550 / F570 Производи тип : Liion Volts : 7.2 V Капацитет : 3000 m Ah Нови, 1 година гаранција Comp

DEN 1160.00 1247.52
1 Сет 10Pcs Батерија 18650 4x5 Мобилен Spacer Зрачи Школка Пакет Пластични Топлина Носителот Црна Свеж Со попуст
1 Сет 10Pcs Батерија 18650 4x5 Мобилен Spacer Зрачи Школка Пакет Пластични Топлина Носителот Црна

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : АБС Боја : Црна Предност : Зрачи време на висока ста

DEN 224.00 272.64
EDT-Серија 3.7 V Рамен Совет Батеријата Носителот Случај за 3 x 18650 Батерии Свеж
EDT-Серија 3.7 V Рамен Совет Батеријата Носителот Случај за 3 x 18650 Батерии

Име На Производ : Батеријата Случај;Материјал : Пластични, МеталниГолемината на телото : 7.5 x 5.9 x 2cm / 3" x 2.3" x

DEN 163.68
100PCS/многу=20packs CR2032 CR ДО 2032 DL2032 5004LC KCR2032 ECR2032 3V Литиум копчето мобилен Монета Батеријата,XINLU Батеријата Свеж Со попуст
100PCS/многу=20packs CR2032 CR ДО 2032 DL2032 5004LC KCR2032 ECR2032 3V Литиум копчето мобилен Монета Батеријата,XINLU Батеријата

Опис На Производот : * 100% нов висок квалитет на генерички* Оваа CR2032 Батеријата, обезбедува одлична комбин

DEN 618.00 671.52
3.7 V 550mAh 502540 Литиум Полимер Li-Po Батерија DIY Батеријата За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP Vedio Игра играчки Свеж Со попуст
3.7 V 550mAh 502540 Литиум Полимер Li-Po Батерија DIY Батеријата За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP Vedio Игра играчки

2,сликата Ја покажува производот е конвенционален тип на батерија која направени од страна на нашата фа

DEN 212.00 235.20
На мало со 1PCS 3V Пластични ER14250 Батеријата Носителот 1/2 АА Батерија Кутија CR2 Екстернант Батеријата Случај 33.93*16.51*15.24 Свеж Со попуст
DuraPro 1Pcs 7200mAh NP-F960 НП F970 F960 Камера Полнење на Батеријата + Брз Брз Полнач за SONY MVC-FD90 MVC-FD91 MVC-FD92 Свеж Со попуст
DuraPro 1Pcs 7200mAh NP-F960 НП F970 F960 Камера Полнење на Батеријата + Брз Брз Полнач за SONY MVC-FD90 MVC-FD91 MVC-FD92

Зедницата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниц

DEN 1428.00 1568.64