3pcs Риболов Прозрачна Мека Shrimps Мами Мамки се Справи со Crankbaits Куки Minnow Мамки се Справи со 7.5 cm 30g A1PTHD

3pcs Риболов Прозрачна Мека Shrimps Мами Мамки се Справи со Crankbaits Куки Minnow Мамки се Справи со 7.5 cm 30g A1PTHD

20 %

DEN 133.00

DEN 167.04

Свеж

Во магацинот


3pcs Риболов Прозрачна Мами Мамки се Справи со Crankbaits Куките
Minnow Мамки се Справи со 7.5 cm 30g A1 PTHD
Карактеристики : Тип : риболов кука Материјал : пластични Ракчиња должина : 7.5 cm / 1.2 см Тежина : 30g Bionics го прави попривлечна за рибите Прозрачна Вештачки Ракчиња имитира живо ракчиња е, но е дизајниран да биде уште поефикасна. што повеќе, овој бавно тоне мека мамка е идеален за повеќето saltwater риби Боја : како што е прикажано
Пакетот Вклучува :
3pcs риболов Мами

Позиција: Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип: Вештачки Мамки
категорија: Намамат
Бренд Име: FDDL
Број На Модел На: WXX70303211

Додатоци на производи

2 парчиња/пакет 40g 60g 80g 100g прозрачна Убодни мамка лигњи форма блескав pesca доведе риба, морски води мамка цврст метал Свеж Со попуст
MNFT 5PCS*Риболов Пол Род Двојно Ролери Водич Метал Сребро Тон Големина 5mm 5.5 мм 6mm 6.5 mm 7mm 8мм Свеж
MNFT 5PCS*Риболов Пол Род Двојно Ролери Водич Метал Сребро Тон Големина 5mm 5.5 мм 6mm 6.5 mm 7mm 8мм

MNFT 5 PCS*Риболов Пол Род Двојно Ролери Водич Метал Сребро Тон Големина 5mm 5.5 мм 6mm 6.5 mm 7mm 8ммИме на производ :

DEN 842.88
Нови 50pcs/ Set Риболов Мами Мешани 50 Varisized Minnow/Чудак/VIB/Попер Мамка и Мека Гума Бас Spinnerbait Лажица Риба се Справи Свеж
1PCS Риболов Линија справи Кутии Четири слој риба Кука пластични Кутии Риболов додатоци Алатки Свеж Со попуст
1PCS Риболов Линија справи Кутии Четири слој риба Кука пластични Кутии Риболов додатоци Алатки

1 PCS Риболов Линија справи Кутии Четири слој риба Кука пластични Кутии Риболов додатоци АлаткиКарактери

DEN 348.00 366.72
5Pcs 6.5 СМ 12G Риболов Справи со 3D очи Со 6 Treble Куки Попер Риболов Намамат Пластични Wobbler Вештачки Тешко Мамка Свеж Со попуст
5Pcs 6.5 СМ 12G Риболов Справи со 3D очи Со 6 Treble Куки Попер Риболов Намамат Пластични Wobbler Вештачки Тешко Мамка

5 Pcs 6.5 СМ 12 G Риболов Справи со 3 D очи Со 6# Treble Куки Попер Риболов Намамат Пластични Wobbler Вештачки Тешко Мам

DEN 172.00 239.52
8 Насоки 300 МЕТРИ JOF ЈП Плетенка Риболов Линија Море Saltwater Риболов Ткаат Екстремни Супер Силен Супер Моќ Свеж Со попуст
8 Насоки 300 МЕТРИ JOF ЈП Плетенка Риболов Линија Море Saltwater Риболов Ткаат Екстремни Супер Силен Супер Моќ

8 Насоки 300 МЕТРИ JOF ЈП Плетенка Риболов Линија Море Saltwater Риболов Ткаат Екстремни Супер Силен 100% Супер Мо

DEN 430.00 537.60
1Pcs Риболов plier торба Нерѓосувачки Челик Риболов Ножици Клешти Линија Машина Намамат Мамка Отстрани Кука се Справи со Алатка Свеж Со попуст
JOSHNESE 50pcs/торба Нерѓосувачки Челик Кука Брзо Клип за Заклучување Snap Вртливата Солидна Прстени Безбедност Прилепува Риболов Свеж Со попуст
MNFT 20PCS/Многу Мет Црна Telfon Слој Крап Куки Риболов Остри Бодликава Куки Големина 6 , 8 Свеж
MNFT 20PCS/Многу Мет Црна Telfon Слој Крап Куки Риболов Остри Бодликава Куки Големина 6 , 8

MNFT 20 PCS / Многу Мет Црна Telfon Слој Крап Куки Риболов Остри Бодликава Куки Големина 6# , 8#Карактеристики : Кук

DEN 137.28
MNFT 8PCS 12 Glo Грешка Јајце Муви Летаат Риболов 8 различни Бои, Пастрмка, Лосос Летаат Риболов Мами Свеж Со попуст
MNFT 8PCS 12 Glo Грешка Јајце Муви Летаат Риболов 8 различни Бои, Пастрмка, Лосос Летаат Риболов Мами

MNFT 8 PCS 12# Glo Грешка Јајце Муви Летаат Риболов 8 различни Бои, Пастрмка, Лосос Летаат Риболов МамиИскусни р

DEN 105.00 131.52
Риболов Намамат Wobblers Риболов на Пастрмка Мамка 85mm/15g Minnow Мами Тешко Мамки Iscas Вештачки Pesca Leurre Намамат Риболов Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 15PCS/многу риболов Ликвидација Одбор Пената плови Риболов Намамат Трага Жица Лидер на Вртливата риболов Свеж Со попуст
BlueJays 200pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Риболов Swivels MS+QL Блокирам Возен Вртливата Со Зависник Snap Риба Кука Конектор Свеж Со попуст
8M 9M 10M overlength златна Крап Риболов Пол Поток Рака Род Телескопски Риболов Прачка Јаглерод Риболов Справи со долг Свеж Со попуст
8M 9M 10M overlength златна Крап Риболов Пол Поток Рака Род Телескопски Риболов Прачка Јаглерод Риболов Справи со долг

Ве молиме Забелешка : 8 M, 9 M, 10 M, е само еден модел, не е вистинската должина Вистинската должина на било те

DEN 1502.00 2946.24
3 Цевки Линк од не ' рѓосувачки челик 316 рибарски брод род носителот риболов прачка рек приклучок за морски риболов кутија Свеж Со попуст
Goture Рок Риболов Додатоци Кутија Swivels Убодни Кука Sinker Лебди Монистра Клип Доведе Крап Риболов Додатоци Кутија Риболов Свеж Со попуст
Супер цена,3D очи,5 боја 6.5 СМ/8.4 Г пластични SHAD CRANKBAIT риболов тешко мамка мами,риболов кука бесплатен превозот Свеж
10Pieces Риболов Лажица Намамат Treble Пердув Кука Фабрика жица мамки бел пердув 10g 15g 21g 25g 28g 40g 50g Свеж Со попуст
10Pieces Риболов Лажица Намамат Treble Пердув Кука Фабрика жица мамки бел пердув 10g 15g 21g 25g 28g 40g 50g

бел пердув : 25g,покрај тоа,.бел пердув кука : 7g, 10g, 15g, 21g, 25.gred пердув кука : 7g, 10g, 15g, 21g, 25g се исто така saling во н

DEN 479.52