8 Насоки 300 МЕТРИ JOF ЈП Плетенка Риболов Линија Море Saltwater Риболов Ткаат Екстремни Супер Силен Супер Моќ

8 Насоки 300 МЕТРИ JOF ЈП Плетенка Риболов Линија Море Saltwater Риболов Ткаат Екстремни Супер Силен Супер Моќ

20 %

DEN 430.00

DEN 537.60

Свеж

Во магацинот


8 Насоки 300 МЕТРИ JOF ЈП Плетенка Риболов Линија Море Saltwater Риболов Ткаат Екстремни Супер Силен 100% Супер Моќ
ПАРАМЕТАР
Предмет : JOF 8 Плетенка 300 метри Риболов Линија
Должина : 300 метри
Линија Број : #0.4 0.6 1.0 2.0 3.0 4.0 5.0 6.0 8.0
LBS : 12 13 22 31 39 43 52 61 78
Пакет Се Вклучени
1 x Риболов Линија

Линија Број: 1.0, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0
Метри: 300 метри
Позиција: Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Материјал: Плетенка Жица
Бренд Име: JOF
Број На Модел На: JOF300-8
Обликот: Ниво
Со Скала или Не: No
Со Владетел или Не: No
Пловни Карактеристика: Лебдат Линија
Големина: 0.4 0.6 1.0 2.0 3.0 4.0 5.0 6.0 8.0
lbs: 12 13 22 31 39 43 52 61 78
Бои: Сива/Зелена/Жолта/Сина/White/Black/Розова/Портокал/Multicolor

Додатоци на производи

Нови 50pcs/ Set Риболов Мами Мешани 50 Varisized Minnow/Чудак/VIB/Попер Мамка и Мека Гума Бас Spinnerbait Лажица Риба се Справи Свеж
Риболов Намамат Wobblers Риболов на Пастрмка Мамка 85mm/15g Minnow Мами Тешко Мамки Iscas Вештачки Pesca Leurre Намамат Риболов Свеж Со попуст
Smart 50pcs/многу Риболов Sinker Бакар 1.8 3.5 5 7 10g Сплит Шут Риболов Тежина се Справи со Алатки Де Pesca Peche Acesories Свеж Со попуст
Smart 50pcs/многу Риболов Sinker Бакар 1.8 3.5 5 7 10g Сплит Шут Риболов Тежина се Справи со Алатки Де Pesca Peche Acesories

Smart 50pcs / многу Риболов Sinker Бакар 1.8 3.5 5 7 10g Сплит Шут Риболов Тежина се Справи со Алатки Де Pesca Peche AcesoriesКара

DEN 365.00 588.00
KKWEZVA 1pc 20g доведе риба, Риболов Мами Мека Риболов Намамат Една Кука Мамки вештачки мамки убодни wobblers гума Есен зима Свеж Со попуст
SEALURER Молив Тешко Мамка Wobbler Лебди 22g 11.5 cm Риболов Мами Пластични Риба Крап Pesca Isca Crankbait се Справи со 1pcs/многу Свеж Со попуст
10Pieces Риболов Лажица Намамат Treble Пердув Кука Фабрика жица мамки бел пердув 10g 15g 21g 25g 28g 40g 50g Свеж Со попуст
10Pieces Риболов Лажица Намамат Treble Пердув Кука Фабрика жица мамки бел пердув 10g 15g 21g 25g 28g 40g 50g

бел пердув : 25g,покрај тоа,.бел пердув кука : 7g, 10g, 15g, 21g, 25.gred пердув кука : 7g, 10g, 15g, 21g, 25g се исто така saling во н

DEN 479.52
BlueJays 200pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Риболов Swivels MS+QL Блокирам Возен Вртливата Со Зависник Snap Риба Кука Конектор Свеж Со попуст
Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато/Бронза Летаат Врзување Монистра Свеж Со попуст
Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато/Бронза Летаат Врзување Монистра

Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm / 3.0 mm / 3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато / Бронза Летаат Врзување Монистра​

DEN 218.00 218.40
Преносни Риболов Залак Аларм Индикатор Зелено Светло Светилка Не ' Рѓосувачки Челик Закачалка Сексуално Развратен Човек Риболов Свеж Со попуст
6pcs/многу T Опашка Мека Копачка 75mm 3g мека риболов намамат Стомакот отвори кука Гребло Опашка Мека Намамат вештачки намамат Свеж Со попуст
8M 9M 10M overlength златна Крап Риболов Пол Поток Рака Род Телескопски Риболов Прачка Јаглерод Риболов Справи со долг Свеж Со попуст
8M 9M 10M overlength златна Крап Риболов Пол Поток Рака Род Телескопски Риболов Прачка Јаглерод Риболов Справи со долг

Ве молиме Забелешка : 8 M, 9 M, 10 M, е само еден модел, не е вистинската должина Вистинската должина на било те

DEN 1502.00 2946.24
1PCS Риболов Линија справи Кутии Четири слој риба Кука пластични Кутии Риболов додатоци Алатки Свеж Со попуст
1PCS Риболов Линија справи Кутии Четири слој риба Кука пластични Кутии Риболов додатоци Алатки

1 PCS Риболов Линија справи Кутии Четири слој риба Кука пластични Кутии Риболов додатоци АлаткиКарактери

DEN 348.00 366.72
MNFT 5PCS*Риболов Пол Род Двојно Ролери Водич Метал Сребро Тон Големина 5mm 5.5 мм 6mm 6.5 mm 7mm 8мм Свеж
MNFT 5PCS*Риболов Пол Род Двојно Ролери Водич Метал Сребро Тон Големина 5mm 5.5 мм 6mm 6.5 mm 7mm 8мм

MNFT 5 PCS*Риболов Пол Род Двојно Ролери Водич Метал Сребро Тон Големина 5mm 5.5 мм 6mm 6.5 mm 7mm 8ммИме на производ :

DEN 842.88
MNFT 8PCS 12 Glo Грешка Јајце Муви Летаат Риболов 8 различни Бои, Пастрмка, Лосос Летаат Риболов Мами Свеж Со попуст
MNFT 8PCS 12 Glo Грешка Јајце Муви Летаат Риболов 8 различни Бои, Пастрмка, Лосос Летаат Риболов Мами

MNFT 8 PCS 12# Glo Грешка Јајце Муви Летаат Риболов 8 различни Бои, Пастрмка, Лосос Летаат Риболов МамиИскусни р

DEN 105.00 131.52
HENGJIA тешко spinnerbaits риболов куки ротација sequins Пената Риболов Мами vib sequins Мами trulinoya риболов мами Свеж
HENGJIA тешко spinnerbaits риболов куки ротација sequins Пената Риболов Мами vib sequins Мами trulinoya риболов мами

риболов куки Композитни ротација sequins Пената Риболов Мами vib sequins Мами мека мамка мами Culter trulinoya риболов

DEN 61.44
5Pcs 6.5 СМ 12G Риболов Справи со 3D очи Со 6 Treble Куки Попер Риболов Намамат Пластични Wobbler Вештачки Тешко Мамка Свеж Со попуст
5Pcs 6.5 СМ 12G Риболов Справи со 3D очи Со 6 Treble Куки Попер Риболов Намамат Пластични Wobbler Вештачки Тешко Мамка

5 Pcs 6.5 СМ 12 G Риболов Справи со 3 D очи Со 6# Treble Куки Попер Риболов Намамат Пластични Wobbler Вештачки Тешко Мам

DEN 172.00 239.52
Maximumcatch Нимфата Летаат Риболов Линија Тежина Напред Со Заварени Циклуси 90FT 3/4/5/6/7WT Нимфата Летаат Линија Свеж
Maximumcatch Нимфата Летаат Риболов Линија Тежина Напред Со Заварени Циклуси 90FT 3/4/5/6/7WT Нимфата Летаат Линија

Maximumcatch Нимфата Летаат Риболов Линија Тежина Напред Со Заварени Циклуси 90 FT 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 WT Нимфата Летаат

DEN 739.20
Супер цена,3D очи,5 боја 6.5 СМ/8.4 Г пластични SHAD CRANKBAIT риболов тешко мамка мами,риболов кука бесплатен превозот Свеж
5Pcs/многу Лажица Риболов Мами 4.2 cm 5.6 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки Еден BKK Кука 5 Свеж Со попуст
5Pcs/многу Лажица Риболов Мами 4.2 cm 5.6 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки Еден BKK Кука 5

5 Pcs / многу Лажица Риболов Мами Sequin Paillette Мамки 4.2 CM 5.6 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намами Со Една Ја

DEN 125.00 208.32
Голем Крап Риболов Фидер Мамка Намамат Кафез Јама Уред со Доведе Пелети Риболов Мами Пелети Фидер Риболов TrackleTools 6x2.5cm Свеж Со попуст
Noeby Minnow Мамка 110mm40g Sinking0.2-2.5 m VMC Кука Тешко Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Peche Souple Луис Свеж Со попуст
Noeby Minnow Мамка 110mm40g Sinking0.2-2.5 m VMC Кука Тешко Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Peche Souple Луис

Noeby Minnow Мамка 11cmm / 40g Тоне 0.22.5 m Treble VMC Кука Тешко Риболов Намамат Iscas Вештачки Став Pesca Leurre Peche Souple Специфик

DEN 262.00 513.12
5pcs Висок квалитет на јаглероден челик убодни главата доведе главата кука 1.5 3.5 g g 5g бодликава риболов кука крап Риболов Свеж Со попуст
НОВИ 4sizes 20pcs/пакет Бас грешка летаат кука/ bucktail врзување широк gape куки No. 2 6 10 12 Долго месо тело Edinburgh Свеж Со попуст
НОВИ 4sizes 20pcs/пакет Бас грешка летаат кука/ bucktail врзување широк gape куки No. 2 6 10 12 Долго месо тело Edinburgh

НОВИ 4sizes 20pcs / пакет Бас грешка летаат кука / bucktail врзување широк gape куки No 2# 6# 10# 12# Долго месо тело Edinburgh к

DEN 148.00 156.00