Бесплатен Превозот, 100pcs/Многу, 13*18mm All-star Siam AB да се шие на teardrop камења рамен грб смола да се шие на rhinestones

Бесплатен Превозот, 100pcs/Многу, 13*18mm All-star Siam AB да се шие на teardrop камења рамен грб смола да се шие на rhinestones

22 %

DEN 359.00

DEN 460.32

Свеж

Во магацинот

Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.
Употреба : Облека, Чевли, Чанти, Капи, Накит, итн. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
· Со цел да се осигура дека вие не треба да плаќаат за Царински Давачки, ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" на помала декларирана вредност. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга. Но тоа не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.
Политика На Враќање
· Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.
Враќање Постапка :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Aliexpress на Центарот ;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издадени;
Чекор 4) Доставување на предмети на адресата која ние ви нудиме;
Чекор 5) Ние се враќа и го потврди предмети се во ред;
Чекор 6) Ние се врати на согласи на размена или 100% наплата. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Ако тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила, купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот!
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!. Со ЕМС , тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS .

Тип На Производ: Rhinestones
Бренд Име: ТОП BLING
Техника: Шие-На
Големина: 13*18mm
Употреба: Чанти,Чевли,Облека
Стил: Flatback
Материјал: Смола
Обликот: Срцето
Rhinestones Тип: Лабава Rhinestones
Точка име : Смола да се Шие на Teardrop
Материјал на Шие на Камења: Смола
Боја на Шие на Камења: All-star Siam AB
Големина на Шие на Камења: 13X18mm во дијаметар
Обликот на Шие на Камења: Teardrop, Рамни Назад
одделение: Скапоцени Камења во прво Одделение ААА
Техника: да се шие на
Употреба: Облека, Чевли, Чанти, Капи, Накит, итн.
Пакување количина: 100pcs/торба за 1 Многу

Додатоци на производи

1 метар Чиста Бела солидна боја Памучна Ткаенина 160cmx100cm за бебешка постелнина лист за шиење,деца bibs,облека,quilting Свеж Со попуст
YANSTAR (1pcs) Булчински Rhinestones Appliques Со Бисер Розово Злато Кристал Железо За венчаница Sash YS851 Свеж
YANSTAR (1pcs) Булчински Rhinestones Appliques Со Бисер Розово Злато Кристал Железо За венчаница Sash YS851

КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕСвадба SashesСвадба ЖартиераСвадба HeadbandsRhinestones Appliques За ЧевлиКлиенти Повратни Информа

DEN 181.44
DoreenBeads DIY Ткаенина Занает Лист Гарланд Велигден Лента Трим Зелени За DIY Лак Занает Оркестарот Свадба Партија Декорација Свеж Со попуст
Луција занаети 2y/5y 40mm Мулти-боја Чипка Скриј Лента рачно изработени Комбинација DIY за Шиење Облека Headwear Оркестарот Свеж Со попуст
Smiry 3Yards Ширина 7cm Eyelash Црна Мека Флорални Чипка Намали Декорација Занаети Шиење Чипка Намали За Фустан Прави Декорација Свеж Со попуст
Африкански Швајцарската voile чипка Sequin фустан ткаенина Најновите Нигериската Еко-Пријателски Висок Квалитет на Африкански Свеж Со попуст
Шиење копчиња 144pcs 25mm(40L 1' ) транспарентен копчиња двојно леб внатрешната подлога грб копчиња многу спецификации Свеж Со попуст
2mm 50Meter Беж Чист Памук Декорација Канапи Ткаени Памук Јаже String За DIY Висат Ознака Drawstring Кеси Додаток Обврзувачки Свеж Со попуст
15mm ширина, печатени chrismas панделки Grosgrain лента,чипка сатен панделки DIY hairbow додатоци, подарок пакет3493 Свеж
15mm ширина, печатени chrismas панделки Grosgrain лента,чипка сатен панделки DIY hairbow додатоци, подарок пакет3493

1 двор =0.9144 метар.tksИме на производ : 15mm Печати божиќ панделкиПроизводот НЕ : 3492вклучува : 1 дворБоја : pls се

DEN 37.92
Широк 143cm Ретро Изми Тексас Ткаенина Памук Перфорирани Шупливи Тексас Ткаенина Quliting Комбинација за Шиење Diy Облека Панталони Свеж Со попуст
Снегулка Форма Копчиња 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека 4JA91 Свеж Со попуст
Снегулка Форма Копчиња 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека 4JA91

опис на производотБоја : МултиБојаМатеријал : дрво18mm боја снегулки и продажба на дрво копчиња 50Големина

DEN 46.00 85.92
Cong Shao 200PCS 15mm AB Круг Цвеќиња за Шиење Акрилик Кристал Flatback Кристал Камења За Облека Занает да се Шие На 2 Дупка Свеж
вез знаме на Република чешка 3 широк /додатоци за занаети/закрпи/јакна Свеж Со попуст
вез знаме на Република чешка 3 широк /додатоци за занаети/закрпи/јакна

Чешка везови знаме печ 42bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на заднат

DEN 353.00 384.00
Евтини Прилагодено Пациентот Етикетата Свеж
Евтини Прилагодено Пациентот Етикетата

Кориснички ЕтикетатаДиректно Фабрика ЦенаСпецификации : име : облека главниот етикетатаголемина : 2.5*4 CM

DEN 5184.00
бесплатен превозот Солидна НЕПРИЈАТЕЛ Лента 100Yards за 020 бебе сино - 5/8 инчи Пати во текот еластичен Свеж
бесплатен превозот Солидна НЕПРИЈАТЕЛ Лента 100Yards за 020 бебе сино - 5/8 инчи Пати во текот еластичен

Пати во текот еластична(НЕПРИЈАТЕЛ) лента за печатење на производителот1) со Сертификатна : OEKOTEX Сертифи

DEN 864.00
Материјали за шиење 100pcs 17.5 mm двојно леб транспарентен смола копчиња внатрешната подлога копчиња многу спецификации Свеж Со попуст
свила мастило цвет стил Koshibo ткаенини За летен фустан лист завеси кукли стара шик Постелнина Текстилни Quilting маса крпа Свеж Со попуст
1set 3~6mm Сребро Мобилен КОМПЈУТЕР Уметност Акрилик Diy Decal Bling Кристал Само Лепило Scrapbooking Автомобил Налепница Кеси Свеж Со попуст