5pcs 1x40 Pin 2.54 Круг Женски Pin Насловот конектор

5pcs 1x40 Pin 2.54 Круг Женски Pin Насловот конектор

DEN 56.64

Свеж

Во магацинот


Информации за производот
Теренот 2.54 mm.
Полот на Contor : Женски
Број на Пиновите : 40 Pin
Тип на Ред : Единствен Ред
Тип на contor : Стрејт

Тип: Регулатор На Напон
Температурата На Работа: Стандард
Напон: Стандард
Пакет: TQFP
Состојба: Нови
is_customized: Yes
Бренд Име: КЕНТАКИ ПОБЕДИ РОБОТ
Моќ Дисипација: Стандард
Број На Модел На: женски pin заглавие
Примена: компјутер

Додатоци на производи

Анти-гравирање PCB коло Мастило Маркер Двоен Пен За DIY PCB Свеж
Анти-гравирање PCB коло Мастило Маркер Двоен Пен За DIY PCB

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

DEN 31.20
Glyduino RGB LED Сензор 3 Бои Полна Боја ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Arduino Свеж Со попуст
Glyduino RGB LED Сензор 3 Бои Полна Боја ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Arduino

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 32.00 37.92
PICkit3 СЛИК KIT3 Грешки Програмер Емулатор СЛИК Контролер Универзален Адаптер Програмер Седиште Свеж
PICkit3 СЛИК KIT3 Грешки Програмер Емулатор СЛИК Контролер Универзален Адаптер Програмер Седиште

PICkit3 СЛИК KIT3 Грешки Програмер Емулатор СЛИК КонтролерОписНа PICkit 3 овозможува дебагирање и програмирање

DEN 824.64
SIM800C GSM, GPRS Модул 5V/3.3 V TTL Развој Одбор IPEX Со Bluetooth И TTS За Arduino STM32 C51 Свеж Со попуст
SIM800C GSM, GPRS Модул 5V/3.3 V TTL Развој Одбор IPEX Со Bluetooth И TTS За Arduino STM32 C51

Опис : Моќност : DC5 V или добиени од литиум батерија текст VBAT и GND.Поддржува MCU ниво : 5 V / 3.3 V за TTL логика(Как

DEN 364.00 383.52
LTM450FW 450FW 450F LTM450 3+2 5Pin Свеж Со попуст
LTM450FW 450FW 450F LTM450 3+2 5Pin

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 47.00 49.44
1PCS 1.8-3.6 V CC2500 IC Безжични RF 2400MHZ Transceiver Модул SPI ISM Демо Кодот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот!! 30pcs Правоаголна 2 * 5 * 7 Нагласи / црвена црвена / астигматизам LED емитуваат светлина диоди /Електронска Свеж Со попуст
10pcs/многу IRF3205 IRF3205N IPF3205PBF ДА-220 110A55V Моќ MOSFET Свеж
10pcs/многу IRF3205 IRF3205N IPF3205PBF ДА-220 110A55V Моќ MOSFET

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 86.40
Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење Свеж
Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење

Гас откривање модул MQ2 MQ3 MQ4 MQ5 MQ6 MQ7 MQ8 MQ9 MQ135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење 1 XMQ2 1 XMQ3 1 XMQ4 1 XMQ5 1 XMQ6 1

DEN 729.60
PIC16F1937 PIC16F1937-I/PT TQFP-44 Свеж Со попуст
PIC16F1937 PIC16F1937-I/PT TQFP-44

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 41.00 43.20
50PCS/МНОГУ AS15-F AS15F QFP48 AS15 Оригинални LCD чип Свеж
50PCS/МНОГУ AS15-F AS15F QFP48 AS15 Оригинални LCD чип

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Н

DEN 936.00
NCP 81101 NCP81101MNTXG ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-28 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC Свеж Со попуст
NCP 81101 NCP81101MNTXG ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN-28 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

DEN 291.00 306.24
TTP226 8 Канал Дигитални Допир Сензор Модул Осетлив на Допир се Префрлите Свеж
TTP226 8 Канал Дигитални Допир Сензор Модул Осетлив на Допир се Префрлите

TTP226 8 Канал Дигитални Допир Сензор Модул Осетлив на Допир се ПрефрлитеИнформации за производотОпис : 1, о

DEN 52.80
20pcs/многу DB207 DB207S СОП 2A/1000V Свеж
20pcs/многу DB207 DB207S СОП 2A/1000V

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Пр

DEN 62.40
3.7 V Најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален Тестер Свеж
3.7 V Најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален Тестер

Dual Led диоди откриен како двојно диоди На прагот напон вредност 11 и портата capacitance на MOSFET се мери Истрагат

DEN 696.00
1pcs Нови Пристигнување SMD SMT IC Електронска Компонента Мини Складирање Кутија и Практични Накит Storaged Случај 75*63*21mm Свеж Со попуст
ADUM5000ARW ADUM5000ARWZ ADUM5000 SOP16 Свеж Со попуст
ADUM5000ARW ADUM5000ARWZ ADUM5000 SOP16

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 91.00 96.00
10pcs/многу BISS0001 СОП-16 човечкото тело инфраред аларм посветен чип 0001 Свеж
10pcs/многу BISS0001 СОП-16 човечкото тело инфраред аларм посветен чип 0001

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 43.20
5PCS STM32F103C8T6 STM32F103 STM32F LQFP48 НОВИ ОРИГИНАЛНИ Свеж
5PCS STM32F103C8T6 STM32F103 STM32F LQFP48 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насBanktran

DEN 378.72
30pcs/многу DW01-СТР DW01 SOT23-6 Една Ќелија Литиум-јонска/Полимер Батерија Заштита IC Свеж
30pcs/многу DW01-СТР DW01 SOT23-6 Една Ќелија Литиум-јонска/Полимер Батерија Заштита IC

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

DEN 156.48
Бесплатен Превозот 10PCS AS15-G AS15 QFP48 Оригинални НОВИ Свеж
Бесплатен Превозот 10PCS AS15-G AS15 QFP48 Оригинални НОВИ

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нивдобредојдовте на следната посета...

DEN 120.00
СП.... 1set Забавување на DC мотор + поддршка на тркала , a / smart автомобил шасија , моторни / робот автомобил тркала Свеж
Бесплатен превозот, 2017 најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален тестер Свеж
Бесплатен превозот, 2017 најновата верзија на inductor-capacitor ESR метар DIY MG328 мултифункционален тестер

27 изборни отпор и нула форумот калибрација на мерната опрема selfтест способност на порта излез (ATmega168 и ATm

DEN 696.00
100pcs/многу Диоди S3G SMB Rectifier диоди 400V 3А Свеж Со попуст
100pcs/многу Диоди S3G SMB Rectifier диоди 400V 3А

Пакет Се Вклучени : 100x S3 GПревозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по при

DEN 123.00 133.92